"internethaber ve internetspor" da manşetiz!!

Başlatan salihcakir, 01 Mart 2005, 02:02:18

« önceki - sonraki »

salihcakir

sesimizi internethaber.com ve internetspor.com duyurmustur..bizimde yapmamız gereken bu yazıya bol bol yorum yapmak ve tüm spor yazarlarını bu yazıya tepki vermeye çalışmaktır. lütfen böyle bir fırsat elimize geçmişken iyi değerlendirelim. Tüm yazarları silkinmeye çağıralım. bu siteler herkesce takip edilen siteler; dolayısıyla herkesi derin uykularından uyandırabiliriz..yorum yapalım..yazarların bu kouyu köşelerine taşımlarını sağlayalım..
haydi samsunsporlular destek zamanı!!!

fatihsune

Sevgili Samsunkopat a  ve timofte ye emekleri için tüm grup adına teşekkür etmek istiyorum.
Gerçekten türkiyenin spor portalı konumundaki bu sitelere manşet olmak büyük bir olay,süpersiniz arkadaşlar...
sakaryasporluyuz.com forumunda  3 büyüklere karşı meydan okuyuşumuza destek istedim,onlarda bize teşekkür ederek seve seve destek olacaklarını söylediler...
bütün forum arkadaşlarımdan bu yazıya destek çıkılmasını ve bol bol mesaj geçilmesini rica ediyorum.

salihcakir

öncelikle teşekkürler fatih abi..ama biz bi şe yapmadık..asıl görev şimdi başlıyor..bu haberin etkisini olabildiğince artırmak bizim elimizde..öncelikle bizler oraya yorumlarımız yazalım..yorumlarımızda yazarları da göreve çağıralım..bu konuda onların da hassasiyet göstermesi gerektiğini anlatalım..ve fatih abinin de yağtığı gibi tüm anadoludaki taraftar guruplarına destek çağırısında bulunalım..hadi bugün birazcık da samsunspor ve türk futbolu için çalışalım..işte çok güzel bir fırsat..

tuzlalı

Emeği geçenlerin ellerine ,yüreklerine sağlık. Takip edilmek çok güzelmiş. Bu gruba dahil olmak ta. SAMSUNSPORLUYUZ

salihcakir

hadi abilerim nolur; su haberi yorumlarımızla dolduralım..gösterelim anadolunun gücünü..şu densizlere verelim cevaplarını..ve tüüm anadoluyu seferber etmeye calısalım..elimizden geldiğince diğer takımların forumlarında da bu çağrıyı yapalım lütfen..hadi lütfen!!

timofte

sevgili samsunkopat mesajını okudum ben de yorum ekledim ama sanırım henüz yayınlamadılar. aktivasyon yapmaları lazım.

bu arada tribundergi.com forumunda konuyu duyurmak üzere açmış olduğum topic aşağıdadır.

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?t=10590

salihcakir

su an yorumlar koyulmaya baslandı..timofte abi sana zahmet; o tribün dergideki kimselere de solermisin orada yazdıklarını internetsporada yorum olarak eklesinler..oradaki sesimizi yükseltmemiz lazım..

timofte

sevgili samsunkopat,
çağrıda bulundum TD'deki duyarlı arkadaşlara..