Önce Tofaş basket maçına,ardından F.b futbol maçına gidelim!

Başlatan fat55, 30 Ocak 2005, 21:02:17

« önceki - sonraki »

fat55

arkadaşlar bildiğiniz gibi 5 şubat cumartesi fener maçı 19:00 da.baskette de şimdi maç bitti.ve deplasmanda beykoz u 78-64 yendik.final grubunda ilk 2 ye girdiğimizde 1. lige çıkıyoruz.2. hafta maçımız 5 şubatta aynı gün saat 16:00 da tofaşla.ne dersiniz.önce basket takımına destek ardından da futbol takımımıza iyi olmaz mı?HAYDİ SAMSUNSPOR SEVDALILARI.İSTANBUL U SEVMEDİK SEVMEYECEĞİZ SAMSUNSPORLU DOĞDUK SAMSUNSPORLU ÖLECEĞİZ.

Anonymous

ewt maç öncesinde gelecekler burda sölesin belli bir saaatde buluşuruz gideriz hemde birbirimizle tanışmış oluruz

curva55

Hoba ben samsundayım iki maça birden gidicem ölümüne samsun...

fat55

ben allah izin verirse 15:30 da salondayım

fat55

samsunda samsunlu kim varsa şu basket maçına çağıralım.

Sioux

valla herkesin görüşüne saygılıyım da futbolda rakip şampiyonluk kovalayan açık ara lider bir takım istanbuldan baya seyircisi gelir, Samsundaki kansızları da hesaba katarsak bu adamların şehri rehin almasına izin vermemek lazım. biz salonda oluruz bunlar mazallah sağda solda fener mener diye bağırır buna izin vermemek lazım. ben şahsen çiftlikte tur atarım o saatlerde. affınıza sığınaraktan

Anonymous

Alıntı yapılan: "Kirita"valla herkesin görüşüne saygılıyım da futbolda rakip şampiyonluk kovalayan açık ara lider bir takım istanbuldan baya seyircisi gelir, Samsundaki kansızları da hesaba katarsak bu adamların şehri rehin almasına izin vermemek lazım. biz salonda oluruz bunlar mazallah sağda solda fener mener diye bağırır buna izin vermemek lazım. ben şahsen çiftlikte tur atarım o saatlerde. affınıza sığınaraktan
walla zaten Samsun bir şeyden kaybedio birlik beraberliksizden

curva55

Bunlara iyi bir karşılama yapmak lazım :lol:  :lol: Beykozdayken yapmıştık boğazın yargıçları olarak ama dünkğ maçtan sonra düştüler gözümden

fat55

sevgili kirita ben samsunspor un adının geçtiği her yerde samsunspor la beraber olmanın gerektiğine inanıyorum.senden isteğim basketbol maçına da hep beraber gitmektir.sen merak etme kimse samsun u esir alamaz.atatürk ün şehri samsun bizimdir bizim kalacak.basket maçıyla futbol maçı arasında 1 saat 15 dakika süre kalacak.kalan sürede merak etme.gereken cevabı hep beraber veririz.gerekirse beraber turlarız.büyük bir zevkle.sen samsunsporun en büyük taraftarlarından birisin.bunu biliyorum.istanbul u sevmedik sevmeyeceğiz samsunsporlu doğduk samsunsporlu öleceğiz.

cico

basket maçı önemli ama ben futbolu tercih ederim yönetim federasyona bildirsede maçı pazar a alsalar çok iyi olur

fat55

cico kardeşim anlatamıyor muyum?maçlar arasında 1 saat 15 dakika ara var.hayli hayli ikisine de gideriz.ben ankara dan gelcem.

cico

ben basketten hoşlanmıyorum işin gercegi ama sesimide basket maçında kısmak istemiyorum belkide geliriz

fat55

cico ben anlamam.sen büyük bir samsunsporlusun.samsunsporun isminin geçtiği heryerde onun yanında olacağız.basket maçından sonra futbol maçına da beraber gideceğiz.

fat55

SAMSUNSPOR NEREDE BEN ORADAYIM.

timofte

Ben her iki maçı da izlemeyi düşünüyorum.
Aslında elbette futboldaki başarıyı daha fazla önemsiyorum ama bu sezon basketbol takımına büyük destek vermeliyiz.