MHP BÜYÜKŞEHİR BLD.BŞK.ADAYI İBRAHİM ÖZYER'DEN SAMSUNSPOR'A ZİYARET

Başlatan ali ihsan, 06 Mart 2009, 11:33:35

« önceki - sonraki »

ali ihsan

AlıntıMHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı İbrahim Özyer, Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş´a ziyaret ederek, Başkan Köktaş´a çiçek takdim etti. Şehirde Samsunspor´a olan ilginin geçmişe göre azaldığını belirten Özyer, "Samsun´un iki markası var. Biri güneşin doğduğu yer olması, diğeri ise Samsunspor. Samsunspor, Samsun´un gündeminden çıkmıştı. Ancak Başkan Köktaş ile birlikte bu ilgi her geçen zamanda arttı. Kendisini kutluyorum. Samsunspor´un sabit, sürekli gelir kaynağı yok. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz´a açıkça söylüyorum. Hırslarınızdan uzaklaşmanız lazım. Yılmaz´ın ilk önce yapması gereken şey hırslarından uzaklaşıp Samsunspor´a kalıcı bir gelir sağlamalı" dedi.

MARKAMIZIN DEĞERİENİ BİLMİYORUZ
"Eğer seçilirsem Samsunspor´a sabit gelir sağlamak benim boynumun borcudur" diyen Özyer, "Seçime 25 gün kaldı. Kampanyamıza katkıda bulunmak isteyen varsa bunu Samsunspor´a versinler. Ben Başkan Köktaş´dan şehrin en önemli markası adına göreve devam etmesini rica ediyorum" diye konuştu. Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş ise Samsunspor´un bu şehrin üst kimliği olduğunu belirterek, "Samsunspor, şehrimizin en önemli tanıtım aracıdır. Varlığını bundan sonra da devam ettirecek. Günümüzde spor kulüpleri endüstri olmaya doğru gitti. Kendi markamızın değerini şehrimizde bilmiyoruz. Ama dışarıdakiler biliyor. Maddi zorluklar ortada. Ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız. Popülist davranmayacağız. Sayın Özyer´e düşüncelerinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

HoliganSamSunLu

bu güne kadar neden ziyaret etmedi yada proje ortaya koymadı

yaman55

arkadaşlar samsunspor.biz olarak tek partiye oy verelim bari biz bölmeyelim atalaysa atalay gülse gül yzy ye karşı omuz omuza

mehmet yılmaz

Bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta Sn. Özyer, M.Teoman Taş Samsunlular Derneğini ziyaret edecektir. Merak ettiğiniz ve bizim de merak ettiğimiz bir takım soruları hiç çekinmeden sorar ve burada da paylaşırız. Aynı şekilde sadece Sn. Özyer değil, Sn. Mehmet Atalay, Sn. Hasan Tahsin Şengül, İlkadım MHP adayı Sn. Necaattin Demirtaş gibi isimlerin de derneğimizi ziyaret etmeleri söz konusu.

Merak etmeyin, sorar, araştırır, paylaşırız...

yaman55

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: yaman55 - 06 Mart 2009, 17:59:04
Hangi takımı tuttuğunu sormayı unutma samsuni  :D

Burcunu, yemeklerden hangisini sevdiğini, en sevdiği şarkıcıyı, ıssız bir adaya düşse yanına alacağı 3 şeyi soracak değiliz herhalde.

Samsunspor ve Samsun'a dair soracağız!

ali ihsan

AlıntıÖzyer: "Şehir dibe vurdu"
07 Mart 2009 / 14:49
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Özyer, seçim çalışmaları kapsamında Ortaklar Sitesi sakinlerini ziyaret etti.

Sitenin toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete çok sayıda vatandaş katıldı. Samsun halkının yıllarca kandırıldığını iddia eden İbrahim Özyer, "Samsun, limanı, demiryolu, iki ovası ve değerli kurumların olduğu insanların iş aş bulduğu bir şehirdi. Karadeniz'in incisiydi. Son 10 yılda göç vermeye başladı. Şehir dibe vurdu. Devletin imkanlarını kapatıp özel sektörede imkan vermediler. Bu şehrin insanı ümitsiz, yorgun ve aldatılmış durumda. Marka iddiası mahfolmuş bir Samsun tablosu ortaya çıkardı" diye konuştu.

Her işsiz evden bir kişiye iş imkanı sağlayacak projeleri olduğunu savunan Özyer, 'İnsanlarımıza iş imkanı vereceksin. Vermezsen suça devam etmiş olursun. Önemli bir problem var. İnsanımız bu şehri sahiplenmiyor. Samsun, önce bölgesinde lider, sonra da Türkiye'de tekrar sayılı iller arasında olmalı. 47 yaşındayım. 47 yılımda Samsun'da geçti. İyi bir yöneticiyim. Samsun'a da iyi bir yönetici lazım. Bizler kimseyle kavga etmeyiz' dedi.

Özyer, daha sonra Balkan Türkleri Derneği'nin Kutlukent Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleştirdiği dayanışma yemeğine katıldı. Davete eşi ve kurmaylarıyla birlikte katılan Özyer'i dernek Başkanı Cihat Yılmaz kapıda karşıladı.

Ardından Ökse Köyü'ne giden İbrahim Özyer, burada Demokrat Parti'nin seçim bürosunu ziyaret etti. 19 yaşındaki Yılmaz Karmil isimli gencede Samsunspor atkısı taktı. Başkan Özyer'in bu jesti karşısında son derece mutlu olan Samsunspor taraftarı Yılmaz Karmil, boynuna sarılarak ona teşekkür etti.

yaman55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Mart 2009, 02:39:16
olanı söylüyorum yaman , söylemeye de devam edeceğim .. atakum-mhp başkanı fevzi er Samsunsporlu , inşallah başkan seçilir , Oflu metin burma yerine .. sorun mhp değil bunu anlatana kadar da söyleyeceğim burada ...

bildiğini yap arkadaşım

birolkys

Yaman başa dönmemek için senin siyasetinden yani solcumu olmak gerek, evet özyer trabzonlu ve trabzonsporlu ona oy yok ama yine atakum mhp adayı fevzi er e samsun lu diye oyum var.Ayrıca trt 2de yayınlanan adaylar tanıtım programı ile ilgili senin tkp li kadın adayı burada bayağı bir lanse ettiğini hatırlıyorum o yüzden başa dönmedik.

yaman55

lanse etmek denilemez sadece samsunspor üzerinden siyaset yapmamısı hoşuma gitti diğerleri buzamana kadar nerdeydi neyse boşver birol arkadaş ben tartışmak istemiyorum SAMSUNSPORUMUZ için hangisi hayırlısı ise o seçilsin iyi geceler

BekiRcaN_5s

Özyer nereli bilmem ama samsun haber sitelerinden okuduğum kadarıyla adam her gün biyeri geziyo seçim ayağına baya kşinin kapısını çalıyo.. bilmiyorum sora da böle mi olur ama Samsunspor'umuz için hayırlısı olur inşallah..

HoliganSamSunLu

Samsunspor üzerinden siyaset yapılmasını kimse istemiyor zaten bizim amacımız samsunspora birşeyler katılması katkı sağlanması bunu yapacak insana destek vermek bu olay partiler üstü bir olay

Sadece Samsunspor

55.hakan