En çok beğendiniz yerel gazete

Başlatan samsun155, 04 Haziran 2008, 14:12:23

« önceki - sonraki »

samsun155

veis

halk habere göre daha ılımlı ve güzel yazıları var ama genede çok iyi degil.

yaman55

Sadece Samsunspor

aslında doğru düzgün gerçek haber yapan gazete yok gibi ama sorarsınız denge ve halk gazeteleri

ozkan17

Clint_Eastwood

Denge gazetesi hakkındaki düşünceleriniz nedir?

gozgoz yýlmaz

Denge'nin gazete olduğunu düşünmüyorum bile. Manipulasyon aracı o.

Kötünün iyisi Halk. Onca kan kaybına rağmen Samsunluluk ve Samsunsporluluk adına dik durabilen gazete.

Recep

internetten takip ettiğim için haber exen kendini devamlı güncelliyor
bir de SAMSUNSPORUMUN maçlarını dakika dakika veriyor

baha055

Bence güncellenmesi ve farklı haberler vermesi açısından denge,sonrada haber gazetesi.zaten halk iflas etmek üzreymiş.orada çalısan eski bir arkadaş söylemişti.

SapýnaKadar 55

Halk Gazetesi,zaten 3-4 sayfa sırf Samsunspor haberi var sırf onun için alıyorum Samsun'dayken.

ghost55

walla denge,halk ve haber diyecektim ama haber gazetesi spor sayfası eskiden 6ydı,şimdi 4'e düşürdü!spora eskisi gibi önem vermemeye başladılar.denge'de ise işler tamamen tersine dönmüşe benziyor,hem sayfları fanatik gibi çıkarmaya başladılar hemde haberden tanıdığım emreyi transfer etmişler.ayrıca yazar kadrosunuda güçlendirip,sitelerinede bol samsunpor haberi eklemeye başladılar ve sürekli güncelliyorlar,daha önce koyduğumuz tepkiler işe yaramışa benziyor,artık gs,fb,bjk ve ts haberleri yok.Halk gazetesi zaten sadece samsunspor için alıyorum,geri kalan içeriği tatmin etmiyor...

FaT1h

Tribün_ali

AntZ

Her şeyi bir kenara bırakıp kurucularına ve kuruluş amacına bile baktığımda HALK