TFF 2. LİG 2019/2020 26. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 1 İnegölsor

Başlatan _SoN_, 24 Şubat 2020, 11:47:46

« önceki - sonraki »

_SoN_

Defansta veli ve yalçın çok güzel oturdu, iyi anlaşıyorlar çok sağlam duruyorlar, veli o mevkiye çok şey kattı, burak'ı beğenmiştik ama veli top hakimiyeti ve soğukkanlılığıyla ondan önde, orada veli ve yalçın sağda caner senenin ilk 11 inde bile çok işler yapabilir. Solda gökhan meral yine elinden geleni yaptı ama seneye ilk değişecek isimdir.

Defansın önünde bu baç mevkisi olmamasına rağmen ercan yine sırıtmadı, oğuz uzun bir aradan sonra kendine verilen şansı çok iyi kullandı,oda bu kadar aranın ardından sırıtmadı, ama o mevkinin asıl sahibi (mekanın sahibi) muhsin ve farhat önümüzdeki maç sancaktepede yerlerini alacaklardır, muhsin ve farhat ikilisi bence önümüzdeki senede işimize yarayacaktır.

sağ kanatta guido bence maçın adamıydı çok iyi oynadı yine hiç ummadık yerlerde top sürüşü ve cin gibi oyun zekası ile iş bitiriciliğini gösterdi, sol kanatta burak işini yine yaptı, çok rolantide oynayarak bile kalitesini gösteriyor, ortada kubilay ise belkide sezonun en özverili maçlarından birini çıkarı ama yine söylüyorum yetersiz kalıyor, seneye bu üçlüden en az ikisi değişecektir ilk onbirde, bana kalırsa burak kalır.

Önde benim tahminimin aksine atabeyle başladı hoca, atabey yine bildiğimiz gibiydi, gelse çakacak ama gelmedi, oda fazla gitmek istemedi .

Sonra giren bahattin ise yine kendi gollerinden birini atarak bu sezon bu ilk onbirin forveti benim, sezonunda kralıyım dedi. Ama bence seneye ilk 11 de ikiside yer bulamayacaktır.

Kalede nurullahı saymıyorum onun yeri zaten seneye garanti .

Farkındaysanız bu sefer yorumlarımı hep seneyi katarak oluşturdum, çünkü bu sefer her maç sonrası daha bitmedi diyen ben, artık senenin hesaplarını yapmaya başlamanın çokta mantıksız olmadığına inanıyorum, ki manisada puan kaybetti fark 10 oldu. Artık ciddiyeti kaybetmeden yavaş yavaş senenin hesabını yapabiliriz. Bence (Erken ama)  seneye kalması gereken ve ilk onbirde oynayacak isimler şu şekilde olur.

işimize seneyede yarayacak diğer adaylar ( benim şahsi düşüncem, dediğim gibi erken olabilir ama gördüğüm bu)

yedekler ( kalması gerekenler)

gökhan alsan
erkam
recep burak
ercan
guido
bahattin

s_uzunkaya

yüksel yıldırım tez canlı birisi. bence seneye süper ligin kadrosunu kuracaktır. süper ligde işi riske sokmamak için olması gerekende bu bencede.

diocid

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 02 Mart 2020, 12:58:35yüksel yıldırım tez canlı birisi. bence seneye süper ligin kadrosunu kuracaktır. süper ligde işi riske sokmamak için olması gerekende bu bencede.
Geçen sene yaptığımız hatanın bire bir aynısı, bir üst ligin kadrosunu kurmak yerine, mevcut ligin kadrosunu kurmalıyız..

55_OrHaN_55

Nuri Asan

Kim bilebilirdi ki bu maçın içeride taraftarlı son maçımız olacağını :(

Bu günlerde geçer elbet.