Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

berusa55

31 Ocak 2009, 01:43:27 #315 Son düzenlenme: 31 Ocak 2009, 02:07:51 berusa55
Tek kişi de kalsak bu gibi İstanbul takımlarının sempatizanlarını aramızdan temizleyeceğiz. Her zaman dedik:

Başka diye soranlara inat SADECE SAMSUNSPOR

Not: İçindeki istanbul takımı sevgisini öğrendik artık. Sinek mide bulandırdı bir kere.

samsunmania

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Ocak 2009, 01:43:27
Tek kişi de kalsak bu gibi İstanbul takımlarının sempatizanlarını aramızdan temizleyeceğiz. Her zaman dedik:

Başka diye soranlara inat SADECE SAMSUNSPOR

Bizler hayatımızı buna adamış insanlar olarak başka bir şeyi düşünemeyiz bile. İNADINA SAMSUNSPOR

Recep

Alıntı yapılan: yönetici - 31 Ocak 2009, 01:41:18
Kartallar yüksek uçar! Samsunspor'u sevenler burada olur!

Bilmemenizi tercih ederim. Nickini değiştirdikten sonra bize yüreğinin Samsunspor tarafıyla seslenecektir zaten. Diğer tarafını dillendirmeyeceğini düşünüyorum.
istanbul grubuna bekleriz kendisini güngören maçındada tanışıp görüşmek isteriz

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 31 Ocak 2009, 01:45:00
istanbul grubuna bekleriz kendisini güngören maçındada tanışıp görüşmek isteriz

mehmet yılmaz

Bu geceki TRT Stadyum'da kitaptan epeyce bahsedilmiş. Daha önce de Ümit Aktan'ın programında söz edilmişti.

Recep55 ve Çelebi'ye teşekkür ediyorum, ilgilenip ilettikleri için...

tuzlalı

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Şubat 2009, 01:00:18
Bu geceki TRT Stadyum'da kitaptan epeyce bahsedilmiş. Daha önce de Ümit Aktan'ın programında söz edilmişti.

Benim de sonradan haberim oldu ve üzüldüm izleyemediğim için. Zaten bizim olmadığımız ligin gelişmelerinin aktarıldığı programları izlemiyorum. Bir de kaybettiğimiz hafta futbolla ilgili birşey duymak ve görmek istemiyorum açıkçası.

Daha evvel fikrimi paylaşamamıştım sitede. Çok güzel bir kitap ve bu emeğe yakışır organizasyonlara imza atan sevgili Mehmet YILMAZ kardeşime bende tebrik ve teşekkürlerimi sunmak istiyorum kabul ederse. Bu denli ses getiren bir çalışma olacağını, konuyu baştan beri bilen ve hasretle bekleyen bizler bile tahmin edemezdik. En azından ben bu gaflet içindeydim.
Samsunsporumuzun kabuğundan çıkmasına ve bu zor günlerde adından söz edilir hale gelmesine müthiş bir katkı oldu.

Tekrar ellerine ve yüreğine sağlık. Bütün emeği geçenlerle birlikte.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Şubat 2009, 01:00:18

acaba videosu varmı ki ben izlemedimde

deli 55

öncelikle mehmet abimi bizlere samsunsporumuza ait bir değer sunduğu için tebrik eder ve teşekkürlerimi sunarım.en yakın zamanda kitabı alacağım ve geri kalan yorumlarımı o zaman ileteceğim ;)

kuzey55

bende izledim önce trabzonun kitabından bahsetti.sonra bizim kitabımızdan.mehmet abin yazdığı kısa yazıyı okudu.güzel bir görüntüydü...tekrar emeği gecenlere teşekkürler...burda da gördük ki biz büyük bir camiayız bu ağırlığımızı koruyalım ve böyle sıradan takım ve taraftarlarına prim vermeyelim...

ali ihsan

Ben izledim programı.Önce Trabzonun Bize her Trabzon kitabını tanıttılar ve bir bölüm okudular.

Daha sonra bizim kitabımızı kameralara gösterdi Erdoğan Arıkan.Mehmet Yılmaz'ın "Samsunspor'u sizin programınızda tekrar görmek dileğiyle" diyerek kitabı kendilerine gönderdiğini söyledi.Kapak için Samsunspor'un unutulmaz ismi Timofte süslemiş dedi.Tabi Timofte'nin bizim için anlamını bilmediği için normal bu.

Not : Mahallemde Samsunspor minik takımında oynayan akrabam var.Az önce ona kitabı sordum haberim yok abi dedi.Acaba yönetimimiz bu kitabı alarak altyapıdaki gençlerimize hediye edip,onların Samsunspor sevgisiyle büyümelerini sağlayamaz mı?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 02 Şubat 2009, 15:24:10

Not : Mahallemde Samsunspor minik takımında oynayan akrabam var.Az önce ona kitabı sordum haberim yok abi dedi.Acaba yönetimimiz bu kitabı alarak altyapıdaki gençlerimize hediye edip,onların Samsunspor sevgisiyle büyümelerini sağlayamaz mı?

Hocam, yönetim 70 tane kitap aldı ama bunları sanırım destek veren iş adamları ve kulübe ziyarete gelen bazı kişilere verecekler. Yani nasıl tasarrufta bulunacaklarını tam olarak bilmiyorum. Konumum gereği "şu kadar daha kitap alın, altyapıya A Takıma verin" diyemem, sizler yanlış anlamazsınız belki ama dışarıdan bakanlar yanlış anlayabilirler. Neticede kaç tane kitap satılırsa satılsın benim bundan hiç bir maddi kazancım yok, aldığımızı da nisan ayı sonunda kulübe bağışlayacağız. Elimde olsa ben dağıtırım a'dan z'ye tüm takıma.

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Şubat 2009, 17:44:13
Hocam, yönetim 70 tane kitap aldı ama bunları sanırım destek veren iş adamları ve kulübe ziyarete gelen bazı kişilere verecekler. Yani nasıl tasarrufta bulunacaklarını tam olarak bilmiyorum. Konumum gereği "şu kadar daha kitap alın, altyapıya A Takıma verin" diyemem, sizler yanlış anlamazsınız belki ama dışarıdan bakanlar yanlış anlayabilirler. Neticede kaç tane kitap satılırsa satılsın benim bundan hiç bir maddi kazancım yok, aldığımızı da nisan ayı sonunda kulübe bağışlayacağız. Elimde olsa ben dağıtırım a'dan z'ye tüm takıma.

Dostum sen yapacağını yaptın zaten.İş artık yöneticilerde ,al bu kitabı yetiştirdiğin altyapıdaki her gence ver.Okusun tarihini öğrensin,okusun eğer içinde başka takıma sevgi varsa onu içinden atıp onlarda SADECE SAMSUNSPOR desin.İlerde taşıyacağı formanın ağırlığını bilsin.Okusunlar da Sefa,Samet ve ya Emre Balak gibi olmasınlar.

harbisamsunsporlu5517

her sayfası defalarca okunacak guzellikte bir kitap hazırlanmış basta mehmet abi olmak üzere emegi gecen herkese bırkez daha sonsuz tesekkürler

Pergani 55

Şafak 98... askerliğim bitince kitabı baştan sona okuyacagım inşallah. 2 aylık askerim ama gel teskere bıktım askerlikten. emegi geçen herkese teşekkürler

mehmet yılmaz

08 Şubat 2009, 00:41:46 #329 Son düzenlenme: 08 Şubat 2009, 00:55:19 samsuni
Yeni fotolar...