TFF 2.LİG 13.HAFTA - Sarıyer -SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Kasım 2018, 17:31:00

« önceki - sonraki »

jean

Bastan 1 puana raziydim lakin cok basit bir golle vede 10 kisilik rakibe puan kaptirmak cok uzucu  ilk maglubiyetlerini tattirip gozdagi verecektik ne guzel sakarya onumuze gecti diger rakiplerde yaklasti olasi bir maglubiyette isimiz zora girecek

Shane_Falco

En çok şunu merak ediyorum.
Maç sonrasında gidip hoca bu değişiklikler neydi böyle ?
Ne düşündün ? Ne umdun ? diye soran bir yetkili, birisi var mı ?

bayfa55

Takımı yakan futbolcu çok gördük ama takımı yakan teknik direktör az bulunur.

evolution55

çalıştığım iş yerinin sahibi eski futbolcu saffet akyüz, dolayısı ile kendisi ile maçlar üzerine yorumlarda bulunuyoruz karşılıklı. tabii benim ne kadar yorumum olabilirse artık :) bugün iş yerine istanbulsporun altyapı hocası geldi, maçı canlı izledim ve çok beğendim samsunsporu kesin çıkarsınız diyor. sarıyer ise ilk 5in içinde kalır diyor. biz hocayı pek beğenmiyoruz dedim, değişiklikleri beğenmedik dedim. taner hocayı savundu, belki de içgüdüsel olarak. muhammedin kafa vuruşu gol olsa ne olacaktı falan dedi. falan filan yani hocanın meslektaşı savunuyor tabii doğal olarak, güzel takım kurmuş kesin çıkarsınız diyor. aynı şekilde sarıyerin basın danışmanı ile konuşmuş patron, onun da söylediği şey, bizi yerler, liderlikte kalamayız gibi olmuş.

fakat işin realitesi 2-0 3-0'ı konuşmak varken 1-1 biten maça üzülüyoruz, kızıyoruz maalesef