Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

bu adamın içinde gerçekten samsunspor sevgisi varsa ve bu taraftara kendini affettirmek istiyorsa geçer tribünlerin karşısına diz çöker özür diler....

(ama benim için bırak diz çökmeyi amuda kalksa umrumda değil orası başka)

lucarelli

Hem Turgut hem Sercan. Yalan söylemek yerine özür dileyip, formalarının hakkını verse zaten bu kadar tepki olmazdı gibi geliyor bana.

söðütlübahçe

umıt baskan ona gercekten guzel konusmustu o da ıyı ders aldı bugunde golunu attı bızler turgutu cagırdıgımız ıcın cok tebkı almıstık ama olsun duzelcek turgut daha ıyı olcak ıns.

sBc-55

Demekki Uyarılar işe yarıyor yavaş yavaş..Yola gelin böyle..

edmontdante

Alıntı yapılan: söğütlübahçe - 04 Ekim 2009, 23:28:16
umıt baskan ona gercekten guzel konusmustu o da ıyı ders aldı bugunde golunu attı bızler turgutu cagırdıgımız ıcın cok tebkı almıstık ama olsun duzelcek turgut daha ıyı olcak ıns.

"O FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE" en güzel tepkiydi aslında.Buna kimsenin itirazının olması yada tepki göstermesi mümkün değil zaten.Turgut da anlamıştır herhalde ne denmek istendiğini.Görünürde destek ama içerik olarak tepki

celebi

ya engin abi hastayım senin şu turgut yorumlarına :D ;D

pitbul055

edmontdante

Alıntı yapılan: celebi - 07 Ekim 2009, 14:12:33
ya engin abi hastayım senin şu turgut yorumlarına :D ;D

Ne yapayım kardeşim ben de Turgut'a hastayım.

Kais

düzelmeye başladı.inşallah sürekliliği olurda hem kendini sevdirir hemde takıma katkısı olur.

maço

topculugu serkan gıbı olsun cıksın samsunsporluyum desın ıstanbuldan teklıf gelsın gıtmesın kalsın ...

ne yaparsa yapsın ankarada bıtmıstır

Yaman55

Alıntı yapılan: maço - 08 Ekim 2009, 01:44:55
topculugu serkan gıbı olsun cıksın samsunsporluyum desın ıstanbuldan teklıf gelsın gıtmesın kalsın ...

olay bitti diyorum yaa 30 gol 30 asist yapsın süper lige çıkalın sevinenin a.q

55sirinler55

Alıntı yapılan: Kais - 07 Ekim 2009, 16:19:27
düzelmeye başladı.inşallah sürekliliği olurda hem kendini sevdirir hemde takıma katkısı olur.

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: maço - 08 Ekim 2009, 01:44:55

lucarelli

Aslında arkadaşlar bu kadar üyeyiz aramızda para toplayıp alsak bu adamın bonsevisini sonra  nasılsa tapusu bizde sırayla isteyen istediğini yapsa.

Trafik ışıklarına cam silmeye göndersek, selpak felan sattırsak...

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Yaman55 - 08 Ekim 2009, 01:45:50

olay bitti diyorum yaa 30 gol 30 asist yapsın süper lige çıkalın sevinenin ...

Süperlig'e çıkalım Turgut'u bi omzuma Sercan'ı bi omzuna sırtımada Hakkı Tomaç'ı alır sıtat'da tur atarım valla yeterki Bankasya'dan kurtulalım artık :D