Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

şimşek_55

YaşarDoğu

şimşek_55

Ona  bızım takımdan  kım katılyor Sercan mı.  Sefa da  ıstanbulda  horoz  dovusune katılıyormus

şimşek_55

Pekı bu adamı   gelen helen her hoca neden oynatıyor.?

ali ihsan

Gelen hoca o yüzden zaten 6 ayda paket oluyor  :D

şimşek_55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 16 Eylül 2009, 21:25:01
Gelen hoca o yüzden zaten 6 ayda paket oluyor  :D

hangı hoca paket oldu?  Hayrettın  sadece  paketlendı o da zaten hoca degıldı  kondusyonerdı :)

ali ihsan

Lig A da hangi hoca bir sezon çalışabildi bu takımda ...

şimşek_55

Samsunlulardan en fazla  calısan  DAyım   23 mac sanırım. SAmsunspor tarıhı boyunca. Insallah Turhan Hoca  bu sezon devamlı bu takımın  basında kalır 

ali ihsan

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 21:39:40
Samsunlulardan en fazla  calısan  DAyım   23 mac sanırım. SAmsunspor tarıhı boyunca.

Rahmetli Nuri Asan'ı ne yapacağız o zaman  ;)

edmontdante

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 16 Eylül 2009, 21:01:02
Rize maçının en iyilerindendi Turgut. Beğeniyorum şahsen. :)

Yaa bırak dalga geçmeyi Allah rızası için.

şimşek_55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 16 Eylül 2009, 21:41:00
Rahmetli Nuri Asan'ı ne yapacağız o zaman  ;)

Haklısın ondan sonra  :)

edmontdante

Serdar ÖZKAN'ı dinledim gs maçından sonra.Çocuk Şampiyonlar Liginde oynuyor.gs maçında kaçırdığı gollerden sonra "Bu kadar pozisyona girip kaçırıyorsam beceriksizim demek ki.İdmanlarda çalışıp düzelteceğim" diyebiliyor.Bizim artist Turgut, Serdar'ın kaçırdıklarının daha netlerini 20 kez kaçırıyor ama havasından geçilmiyor.Allahım bize mi denk geliyor hep bunlar.

ali ihsan

Alıntı yapılan: edmontdante - 16 Eylül 2009, 21:44:18
Yaa bırak dalga geçmeyi Allah rızası için.

Abi ne zaman geleceksin diye bekliyordum vallahi  :D

şimşek_55

Serdar Ozkan  Genc Mıllı Takımın en  ıyı oyuncusuydu. Arda Turan sol bek oynarken Serdar  Sag bek oynuyordu. Arda calım atmayı Serdardan  ogrenmıstır. Hatta her ıkısıde  kankadır.  Serdarın altında   Ardanın eskı arabası Porsche  var.  Teknık olarak  calıstırmasına gerek yok  fızık kondusyonu eksık.  Turgut  ' a  gelırsek  o sevıyeye glebılmesı ıcın cok ekmek  yemesı  cok mac oynaması lazım. Sadece  Hızıyla lıg oynayamaz. Turgut 'un  oynadıgı mevkılerde  cok oyuncu  var o yuzden  bızde  bır sure daha oynayacak.

edmontdante

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 16 Eylül 2009, 21:47:08
Abi ne zaman geleceksin diye bekliyordum vallahi  :D

Ya kardeşim delireceğim ben bunlar yüzünden.Yazmayım diyorum atlatıyorlar beni.Madem beğeniyorsun iyi futbolcu falan de ama Rize maçının en iyisiydi deme bari.Göz var nizam var.Sercan'a soruyorsun MİY maçının en iyisi olarak görüyor kendini,biri de çıkıp Turgut Rize maçının en iyisiydi diyor.Ama hep diyorum kalitelilerini görmeyince bu sıradan adamlar millete yıldız geliyor.Bunlara 5 basan adamlar gönderildi bu kulüpten alt liglere biliyorsun.