Samsunspor Dergisi Çıkıyor! ( abonelik bilgisi Sf.4'te )

Başlatan Sercan, 29 Ağustos 2008, 15:06:01

« önceki - sonraki »

HaSaNCaN

ne olursa olsun. isterse içi boş olsun yine alırım alırım alırım. alayına isyan ölümüne Samsun.

menteşoğlu55

Yukarıda eksik gördüğümüz yerleri sıraladık... Gelelim beğendiğimiz taraflara

1 - Derginin baskı kalitesi gayet iyi...

2 - Samsunspor posteri verilmesi çok güzel... İyi düşünülmüş, özel çekim yapılmasıyla da ortaya güzel bir iş çıkmış...

3 - Samsuni'nin hazırladığı test çok güzel... Samsunspor kültürü oluşturma adına hoş bir bölüm... Tebrikler Samsuni...

4 - Yine Samsuni'nin nostalji bölümü çok hoş... Anlatılan konu ilgi çekici...

5 - Nostalji fotoğrafı çok güzel... Davut Aktaş yine çok ustaca bir fotoğraf çekmiş... O fotoğraf bizi güzel günlere götürdü...

6 - İlk döneme göre kelime hatalarının çok az oluşu sevindirici...

menteşoğlu55

Bütün bunların ışığında şunları da söylemek isterim...

Samsunspor yönetiminin dergiyi yeniden hayata geçirmesini takdir ediyorum... Samsunspor aidiyeti açısından çok önemsiyorum dergiyi... Ancak hazırlayan ekibin bundan sonraki sayılara daha fazla özenip içeriği zenginleştirmesi gerekli...

Bu arada derginin fiyatının mevcut koşullarda yüksek olduğunu düşünüyorum...  Fiyat daha makul seviyelere çekilmeli...

MeL_55

Samsunspor Dergisi 15. sayısı ile bu ay tekrar sizlerle.

**KaR6**

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ekim 2008, 19:16:52
Heyecanla 16. sayıyı bekliyorum ;D ;D ;D

Ula ne oldu? Ne var 16. sayıda :)

Dergiyi dün çok az inceleyebildim. www.samsunspor.biz adına bilgi yarışması, Timofte portresi ve unutulmayan maçlarda da Mete'nin golüyle 1-0 kazandığımız maç var.

16. sayıdan itibaren www.samsunspor.biz üyelerine sürprizler yapabilirim. Kar6 ile başlayabiliriz mesela....  ;)

HaSaNCaN

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ekim 2008, 19:20:02
Ula ne oldu? Ne var 16. sayıda :)

Dergiyi dün çok az inceleyebildim. www.samsunspor.biz adına bilgi yarışması, Timofte portresi ve unutulmayan maçlarda da Mete'nin golüyle 1-0 kazandığımız maç var.

16. sayıdan itibaren www.samsunspor.biz üyelerine sürprizler yapabilirim. Kar6 ile başlayabiliriz mesela....  ;)

Umarım bu kadar heyecanım boşa çıkmaz abicim :D sabırsızlıkla aralık ayını bekliyorum :)

mehmet yılmaz

Senin yazı çıkmazsa o dergiyi TMSF'ye sattırırım bea... :) Şüphen olmasın!

**KaR6**

cuneytavar55

Derginin öncelikle kapağı çok güzel!galatasarayı temsil eden aslan heykeli aslanın ağzında adeta kırıştırılıp atılan SAMSUNSPOR forması.Hani derlereya baş neyse zihniyette öyledir.Resul AKÇAYA teşekkürler böyle bir dergi hazırlattığı için.Önceki sayıda derginin içinde yer alan sarı-kırmızı renklerle Son sayfasına doğru yer alan trabzon horonunda yer alan SBK'lı kızlar ise bir harika.Gerçekten tam bir samtsgsfbbjk dergisi olmuş.Bi dakka aklıma güzel bir fikir geldi.Sayın AKÇAY (samgsafbbjk)Derginin ismi bu olsun SAMSUNSPOR'U bize iade edin!

veis

dergideki en önemli konu son sayfadaki sbk lı oyunculara horon kıyafetleri giydirilmesi ve şimdi horon zamanı diye başlık atılması.hiç hoş olmamış.karadenizli oldugumuz bir aşikar ama kalkıpda kimse bize ts ile özdeşleşmiş horondan bahsetmemeli.amaç çok güzel dergi vs ama yukarıdada belirtildigi gibi çok boş olmuş ileriki sayılarda hatalardan ders çıkarılıcakdır.

guvensolmaz

Beğenmedim Arkadaş ! Cüneyt AVAR özeti yapmış !

CeLL-O

Bu sayıda bere hediye edilecek diye duymuştum öyle birşey var mı acaba ?

Ayrıca poster vermişler mi ?

Henüz dergiyi alma fırsatım olmadı ama ilk fırsatta alacağım..
Ayrıca dergideki yapılan yanlışların zamanla düzeleceği kanısındayım , destek olup dergiye ilgi gösterirsek ilerki sayılarda hataları minimuma indirirler diye düşünüyorum.

guvensolmaz

SAMSUNSPOR umuzla ilgili güzel şeylere destek olmaya her zaman hazırız. Bu sayıdaki hatalar çok bariz ama