Hakkı Yuvaya Dönüyor

Başlatan Sadece Samsunspor, 26 Haziran 2009, 16:24:11

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Hakkı ya yuvadan git diyen olmadı ki zaten,şimdi yuvaya neden dönüyor ki.ve de dönse ne faydası olacak bize.bir gencimizin önünü tıkamaktan başka bir işe yaramayacak

AntZ

Alıntı yapılan: SS55 - 28 Haziran 2009, 12:56:38
bende  SAMSUN'LU gençlerden yanayım ama gördük ki çogu bizi sırtımızdan vuruyor(caner,can,emre balak vs.)adam olsunda isterse nereli olursa olsun.önce SAMSUNSPOR sonra adam kollama.

Can?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: SS55 - 28 Haziran 2009, 12:56:38
bende  SAMSUN'LU gençlerden yanayım ama gördük ki çogu bizi sırtımızdan vuruyor(caner,can,emre balak vs.)adam olsunda isterse nereli olursa olsun.önce SAMSUNSPOR sonra adam kollama.
iyi ya sırtımızdan vuran adamlar bir daha geri gelmesin istiyoruz hepimiz

34_55

arkadaşlar canın nasıl arkadan vurduğunu açıklarmısınız lütfen merak ettimde, caneri,emreyi, mehmet nası,adnanı,anladıkta canı biri anlatsın lütfen

AntZ

Alıntı yapılan: 34_55 - 28 Haziran 2009, 17:08:30
arkadaşlar canın nasıl arkadan vurduğunu açıklarmısınız lütfen merak ettimde, caneri,emreyi, mehmet nası,adnanı,anladıkta canı biri anlatsın lütfen

Ben de merak ettim...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 34_55 - 28 Haziran 2009, 17:08:30
canın arkadan falan vurduğu yok.canı yönetim arkadan vurdu.pazarlık yapmamak için işi uzattı.can kadar mücadele etmeyen adamlarla hemen masaya oturdu.ve istedikleri rakamları verdiler.ama cana diğerlerine göre az miktar önerdiler.haliyle can da yanaşmadı pazarlığa.ama bildiğim kadarı ile anlaşma saglanabilirmis.yani can hala beklemede.bu söylediklerim de benim fikrim dir.canla ilgili.herkes iyi veya kötü yönde eleştirebilir.ama sadece bir yönlü eleştiri de olmaz

34_55

arkadaşlar büyük bir ihtimal duyduğumuza görede basından canla bugün görüşeceklermiş ama beni en çok üzen şey ise yönetimdeki bazı isimlerin onlarıda büyük samsunspor taraftarı çok iyi biliyor geçen sezonki futbolcuların başkaldırmasındaki en büyük sebebi canmış tek suçluymuş ,adam sezgin gümüş yönetiminde 1yılda 15 milyara oynadı sesi çıkmadı bazı topçular takımı satarken  o susutu ve sadece topunu oynadı ,ama baksanıza busene çocuğu suçluyolar o da kendi hatalarını ve pisliklerini ört bas etmek için her halde ben o yöneticilere diyorumki olunda can ulun gibi samsunsporlu olun beyler..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 34_55 - 29 Haziran 2009, 09:18:42
arkadaşlar büyük bir ihtimal duyduğumuza görede basından canla bugün görüşeceklermiş ama beni en çok üzen şey ise yönetimdeki bazı isimlerin onlarıda büyük samsunspor taraftarı çok iyi biliyor geçen sezonki futbolcuların başkaldırmasındaki en büyük sebebi canmış tek suçluymuş ,adam sezgin gümüş yönetiminde 1yılda 15 milyara oynadı sesi çıkmadı bazı topçular takımı satarken  o susutu ve sadece topunu oynadı ,ama baksanıza busene çocuğu suçluyolar o da kendi hatalarını ve pisliklerini ört bas etmek için her halde ben o yöneticilere diyorumki olunda can ulun gibi samsunsporlu olun beyler..
haklısın.ilk önce can anlaşılmayı hak ediyordu.can samsunsporda hem para için hemde arma için oynadı.ama çoğu sadece para için oynadı.ve de gördük nasıl oynadıklarını.ama yine onlar samsunsporlu oldu,can gibiler bu yönetimin gözünde hala samsunsporlu olamadı ki,anlaşma yoluna gitmediler.şimdi inşallah anlaşıp yine canı samsunspor forması ile görmek isteriz

ugrass

bu adamlar giderken samsunspora kufur eden adamlar değilmi yaa.. =)