Samsunspor Dergisi Çıkıyor! ( abonelik bilgisi Sf.4'te )

Başlatan Sercan, 29 Ağustos 2008, 15:06:01

« önceki - sonraki »

King Of The North

Dergiye hemen abone oluyorum bir arkadaşımla birlikte,pazartesi fakslıyoruz inşallah.

CeLL-O

18. Sayıyı hala bekliyoRuz  ::) Ayın 7si oldu dergi yok hala ortada :(

cgr

Samsunspor dergisi ile ilgili bir başlık vardı... Ama her bir sayı orada konuşuldugu için biraz karışıklık oldugunu düşünüp aylık dergiyi her ay başka bir başlık altında değerlendirmek istedim... Umarım site yönetimi anlayışla karışlar da kızmaz ... :)

Bugn diger eve gittigimde kapıda derginin geldigini gördüm belki birkaç gün önce gelmiş olabilir ama ben bugun ancak ulaşabildim dergiye...

Bu sayıda ;

-12 sayfa takımın devre arası kampına ayrılmış ,  her gün 1 sayfada değerlendirilmiş...

-Ercüment Hoca , Can Ulun ve Hakan Koçarslan ile röportajlar yapılmış...

-K.Erciyesspor , Kartalspor maçları değerlendirilmiş..

-Altyapı Hocalarının tanıtıldığı ve Altyapı Sorumlusu Ömer Kuranel(Çolak Ömer) ile röportaj yer almış...

-Futbol Plus Dergisi Yazı İşleri Müdürü , Ferdal UZUNDURUKAN'ın Samsunspor ile ilgili yazısı bulunuyor...

-Altyapı'dan genç bir yeteneğin tanıtımı var..

-SBK'dan Cansu Arslan'ın röportajı...

-Maç anıları bölümünde ise Rahmetli M.Teoman Taş'ın Diyarbakırspor-Samsunspor maçında ki anısına yer verilmiş... Mekanı tekrar cennet olsun...

-Unutulmayan Futbolcular bölümünde Temel Kesindemir'in hayatını anlatmış sevgili Mehmet abimiz..

-Son olarak da tribünden bölümündende sitemizdeki kardeşimizin güzel bir yazısı bulunuyor..

CeLL-O

06 Mart 2009, 22:19:53 #108 Son düzenlenme: 28 Haziran 2009, 14:03:33 CeLL-O
Dergi işinide berbat ettiler.

CeLL-O

Arkadaşlar resmi sitede 20. Sayı çıktı diyor. Store'da satılmıyor. Elinde dergisi olan var mı ? Abonelere dağıtıldı mı ? Nerden ulaşabiliriz ?