STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

target_t.t.b

target_t.t.b

ama istersen burdan da yazabilirim başka merak edenlerde varsa bilgi sahibi olabilirler

masbene

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 15 Ocak 2012, 22:08:35
ama istersen burdan da yazabilirim başka merak edenlerde varsa bilgi sahibi olabilirler
dinliyoruz kardeşim

jurista

tabi bizi sıkıntıya sokacak çok detaya girmeden o atmosferi anlatırsan seviniriz elbette.

ugrass

Petkovic: Kafamızı aşağıdan kaldırıp ileriye bakmamız gerek. Önümüzdeki maçlara iyi hazırlanmamız için başımızı kaldırıp iyi çalışmalıyız.

Petkovic: Bu kadar güçlü bir rakibe karşı deplasmanda oynadığınız zaman herkesin daha fazla sorumluluk alması lazım.

Petkovic: Trabzonspor'un yardımımıza ihtiyacı yok, ama bizim onlara gollerde yardımımız oldu. Takımda özel olarak tek tek bazı hatalar oldu

bu adam ne zaman s.olup gitcek?

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: masbene - 15 Ocak 2012, 22:09:28
dinliyoruz kardeşim

fazla açmadan  yaz o zamn birader buraya sıkıntı olabilir  çünkü

ugrass

Alıntı yapılan: ElbistanLı4655 - 15 Ocak 2012, 21:33:49
Bu Taraftarı Haketmiyosunuz Hiçbiriniz..!

Adem Formanı Almışındır Umarım! Yalaka *******!   :x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :x((

haftaya cık sen oyna ok?

bluegreen55

herşey bir yana

1-Penaltı penaltı değil
2-alanzinyo kırmızı görmeliydi
3-serkan kırmızı görmeliydi
4-golümüz ofsayt değil bende özetleri izlerken farkettim

hakemlerle ilgili ne zaman bir rest çekilecek iş işten geçmeden

jurista

faruk ne alakası var burada ademin nasıl oynadığı değil ts den forma istemesi konu olan ! senin gücüne gitmiyorsa o başka mesele.adam elbistandan samsunsporu tutuyor gönül vermiş böyle mi cevap verilir ? adem için insan samsunsporlu kardeşinin kalbini kırar mı ?

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 15 Ocak 2012, 22:15:08
herşey bir yana

1-Penaltı penaltı değil
2-alanzinyo kırmızı görmeliydi
3-serkan kırmızı görmeliydi
4-golümüz ofsayt değil bende özetleri izlerken farkettim

hakemlerle ilgili ne zaman bir rest çekilecek iş işten geçmeden

Beyler Yenildik üzgünüz ama haftaya  stadı doldurup ordu maçını kazandırmalıyız bu maç ölüm kalım maçı

target_t.t.b

biz trbzonda okuyan arkadaşlarla 20 25 kişi akçaabat a gittik orda taraftarı karşılamaya.orda bizi belediye otobüslerine aktardılar.yolda emniyet oranizasyon hatası yaptı konvoy bozuldu o yüzden zaten stada girerken sıkıntı oldu biraz.bize pek sıkıntı olmadı da emniyetle onlara oldu diyim :)sonra stada girdik yine dışarda beklerken ufak tefek tahrikler ve hareketlenmeler oldu.stad içinde de karşılıklı atışmalar küfürleşmeler oldu.2 tarafta maç izleyemedi gelenleri takip etmekten.başkan zaten olayları görünce devre arasında yanımıza geldi gergin olduğu belli oluyodu.hatta emniyet bi ara bizi dışarı çıkarmaya yeltendi bayağı hareketlilik oldu o ara.maçtan sonrada bunlar stadda bayağı bi kalıp eğlendiler stad hoparlöründen yapılan müzikler de tahriğin ayrı bi parçasıydı.birde kaleci tolga 2.golden sonra bizim tribünün önüne gelip hareket filan yaptı.anlayacağınız trabzonda bi değişiklik yok çirkefler aynı bildiğimiz çirkefler.bazı şeyleri yazamıyorum ama hem stada girişimiz hemde staddaki duruşumuz bunların akıllarını aldı.skora rağmen hiç biri u gece rahat uyuyamaz...

epçeli köylü

Kazım başkanın yanında maç seyreden arkadaşlar acaba petkoviçi neden kovmadığını sordularmı? Petkoviçi kovmamasındaki sebep nedir.Soran varsa burada yazarsa sevinirim...

ugrass

Alıntı yapılan: jurista - 15 Ocak 2012, 22:16:31
faruk ne alakası var burada ademin nasıl oynadığı değil ts den forma istemesi konu olan ! senin gücüne gitmiyorsa o başka mesele.adam elbistandan samsunsporu tutuyor gönül vermiş böyle mi cevap verilir ? adem için insan samsunsporlu kardeşinin kalbini kırar mı ?

teseden kim forma istemiş yaa? adem yapmamıstır kanımca böyle bir hata. tabi taraftarın arasında sorun olmaz futbolcular gider ama biz hep samsunsporluyuz hep burdayız. benim demek istediğim sadece bir futbolcuya yüklenilmemesi hepsi aynı ruhsuzların. kalbini kırdıysamda kusura bakma kardesim

jurista

bak faruk bu şekilde olmaz . çık sen oyna ,hayal mi görüyosun vs gibi alayvari konuşmalarla olmaz .

ademin ts den forma istediğini biri yazmış konu onun üstüne devam ediyor varsa bir bilgin , abiler arkadaşlar kardeşler siz öyle diyorsunuz ama adem ts den forma filan istemedi desen olay çözülecek , bu üslubun konuyu çözümlemekten çok tartışmaya dönüştürmeye müsait .

istersen şöyle bir konuşmalara geriye dön bir bak ...

sana biri bu tarz cevap verse ne yaparsın ?

Stoper

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 15 Ocak 2012, 22:18:07
biz trbzonda okuyan arkadaşlarla 20 25 kişi akçaabat a gittik orda taraftarı karşılamaya.orda bizi belediye otobüslerine aktardılar.yolda emniyet oranizasyon hatası yaptı konvoy bozuldu o yüzden zaten stada girerken sıkıntı oldu biraz.bize pek sıkıntı olmadı da emniyetle onlara oldu diyim :)sonra stada girdik yine dışarda beklerken ufak tefek tahrikler ve hareketlenmeler oldu.stad içinde de karşılıklı atışmalar küfürleşmeler oldu.2 tarafta maç izleyemedi gelenleri takip etmekten.başkan zaten olayları görünce devre arasında yanımıza geldi gergin olduğu belli oluyodu.hatta emniyet bi ara bizi dışarı çıkarmaya yeltendi bayağı hareketlilik oldu o ara.maçtan sonrada bunlar stadda bayağı bi kalıp eğlendiler stad hoparlöründen yapılan müzikler de tahriğin ayrı bi parçasıydı.birde kaleci tolga 2.golden sonra bizim tribünün önüne gelip hareket filan yaptı.anlayacağınız trabzonda bi değişiklik yok çirkefler aynı bildiğimiz çirkefler.bazı şeyleri yazamıyorum ama hem stada girişimiz hemde staddaki duruşumuz bunların akıllarını aldı.skora rağmen hiç biri u gece rahat uyuyamaz...

Memuriyetinden dolayı Trabzon da yaşayan bi akrabamın yanına maç için gelmiştim.Şimdi eve girdim , renktaşın yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyor,bugünleri bizlere yaşatan,milletin diline sakız eden herkese teşekkur ediyorum(!) Daha fazla söylenecek bi' şey yok! Yazık !!