STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Ts taraftarinin davranışları normal sonuçta taraftarlar arasında olaylar oluyor ancak burada anormal olan şey ts yönetiminin maç sonundaki terbiyesizliğidir nasıl bir ruh halinde gizli hesaplar ve sözde dostluk gösterilerinin ardında kin ve nefret dolu oldukları maç sonunda kendi taraftarlarını çıkartmayıp yarım saat boyunca bize sövdurmelerinden belli ayrıca sözde profesyonel bir sporcu olan tolga seyhan adlı zavallı, gün olur devran döner sen de düşersin büyük samsunspor taraftarı sözünü tutmuş bize ayrılan yeri tamamen doldurup güya bizi kaale almayanlara dersini vermiştir gelemezsiniz dediler gittik 15 otobüs dedik gördüler eğer sahadaki takım taraftarına layık değilse buna yapabilecek birşeyimız yok yenilmisiz; fark etmez çünkü biz oradaydık çünkü biz samsunsporluyuz  sen şampiyon olmasan da...

masbene

kayacan

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 16 Ocak 2012, 09:22:31
Havaalanında Adnan Sezgin ile görüştük.Öncelikle hoca değişikliğini unutun.Bu lig Petkoviç ile bitecek.Ayrıca Etuhu transferi söz konusu değilmiş.Balon haber.Bir iki  transfer daha olabilirmiş.Kaleci yok içlerinde.Yabancılardan Valdomiro gönderilecekmiş."Lig bizim için şimdi başlıyor" dedi Adnan Sezgin...
Adnan Sezgin gelen hocanın kendisini de yollayacagini biliyor o nedenle bu rezil adamı tutuyor.Yedigimiz kadar yiyelim diyor.petkovicle o lig hiç başlamaz hocam maalesef.O zaman artık stres yapıp hastalık sahibi olmaya gerek yok.Bundan sonraki macları stressiz seyredeceğim.Adnan Sezgin denilen adam kim oluyorki bir sehrin kaderiye oynuyor?Cebini doldurup gidecek diye bizi perişan ediyor.Bizi AdnanSezgine ezdirenler utansın.

masbene

Lusage

Alıntı
Selçuk Dereli 

Samsun'u Yıldırım çarptı

Maçın hakemi Yunus Yıldırım genel olarak başarılı bulduğum bir hakem. Ancak bu maç için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Maçta öylesine kritik hatalar yaptı ki, bu hataları ile maçın sonucunu etkiledi. Örneğin Alanzinho'ya göstermiş olduğu ilk sarı kartın daha ağırını yine Alanzinho Yenal'a yaptı. Ancak bu oyuncuyu ikinci sarıdan kırmızı kartla oyundan atmadı. Oysa ki ilki sarıysa bu daha da sarıydı. Trabzonspor için vermiş olduğu penaltıda yanlış karar verdi. Aslında bu pozisyonda Burak'a hakemi aldattığı için bir sarı kart göstermesi gerekirdi. Samsunsporlu Kemal bu pozisyonda topa müdahale edemedi, ancak Burak'a da müdahalesi yoktu. Ancak penaltıyı Burak hakemi yanıltarak aldı.
Trabzonspor'un attığı ikinci golden önce Serdar Özkan'a çok açık bir faul vardı. Ancak hakem bu pozisyonu devam ettirdi ve bordo-mavililer golü buldu. Halbuki Yıldırım daha hafif müdahalelerde bile faul çalmıştı. Ayrıca Yunus Yıldırım yer almalarda da ciddi hatalar yaptı. Hatta Samsunsporlu oyuncunun bir şutunda önüne geçerek topun kaleye gitmesini engelledi.

veis

zordur dedik bizim sevmelerimiz.zordur ya dünde o zorlukları yaşadık.yenildik belkide umuda kurşun sıkdık.ama avni akerde hepiniz orospu çocugusunuz dedim ya o bana 40 yıl yeter.düşelim bank asyaya bana o gururu yaşatdın ya samsunum o bana yeterrrrrrr

King Of The North

maçtan hemen sonra %100 futbol programında, Güntekin Onay'ın Rıdvan Dilmen'le yaptığı söyleşi aynen şöyle; "Samsunsporlular bana kızacaka belik ama Samsunsporun defansı yol geçen hanı gibiydi" demesi içimi acıttı doğrusu, ayrıca Rıdvanın da petkoviçi eleştirmesi bizim ne kadar haklı olduğumuzu göstermekte, keşke puan alabilseydik de tribünde verdiğimiz dersi sahada da vermiş olsaydık bu mübareklere ne diyeyim, Ordu maçı 6 puanlık maç, kazanamadığımız taktirde düştük diyebiliriz artık maalesef :( Şenol Güneş'in takımımızın aslında iyi bir takım olduğunu, ilerleyen haftalarda düzelebileceğimizi söylemesi de enterasandı...

Recep

Alıntı yapılan: veis - 16 Ocak 2012, 10:30:28
zordur dedik bizim sevmelerimiz.zordur ya dünde o zorlukları yaşadık.yenildik belkide umuda kurşun sıkdık.ama avni akerde hepiniz orospu çocugusunuz dedim ya o bana 40 yıl yeter.düşelim bank asyaya bana o gururu yaşatdın ya samsunum o bana yeterrrrrrr
yanlış Veis yanlış Çömlekçi çocukları diyecektin herhalde
dün özellikle sizi oraya götürdüm analarını göresiniz diye da :D :D

Forvetim

1e1 futbolda bizim maçın üstüne yorumlarda yılmaz vural üstüne basa basa, ülkemizde o kadar hoca varken görev bekleyenler varken neden yabancıda ısrar ediliyor, üstelik başarısız oldukları halde diyor, sanki gözkırpar gibi, alın işte bağıra çağıra ateşlesin yüreğini koysun sahaya, yeniden heyecan verir takıma

Sol Açık

Alıntı yapılan: Lusage - 16 Ocak 2012, 10:23:42
Selçuk Dereli 

Samsun'u Yıldırım çarptı

Maçın hakemi Yunus Yıldırım genel olarak başarılı bulduğum bir hakem. Ancak bu maç için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Maçta öylesine kritik hatalar yaptı ki, bu hataları ile maçın sonucunu etkiledi. Örneğin Alanzinho'ya göstermiş olduğu ilk sarı kartın daha ağırını yine Alanzinho Yenal'a yaptı. Ancak bu oyuncuyu ikinci sarıdan kırmızı kartla oyundan atmadı. Oysa ki ilki sarıysa bu daha da sarıydı. Trabzonspor için vermiş olduğu penaltıda yanlış karar verdi. Aslında bu pozisyonda Burak'a hakemi aldattığı için bir sarı kart göstermesi gerekirdi. Samsunsporlu Kemal bu pozisyonda topa müdahale edemedi, ancak Burak'a da müdahalesi yoktu. Ancak penaltıyı Burak hakemi yanıltarak aldı.
Trabzonspor'un attığı ikinci golden önce Serdar Özkan'a çok açık bir faul vardı. Ancak hakem bu pozisyonu devam ettirdi ve bordo-mavililer golü buldu. Halbuki Yıldırım daha hafif müdahalelerde bile faul çalmıştı. Ayrıca Yunus Yıldırım yer almalarda da ciddi hatalar yaptı. Hatta Samsunsporlu oyuncunun bir şutunda önüne geçerek topun kaleye gitmesini engelledi.

Ek olarak bir de golümüzü, yanılmıyorsan maçta durum 1-0 iken vermedi hakem!

veis

dün bir kere daha şükretdim allahıma:  SAMSUNSPOR LUYUM ULAN