STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

korayx

Alanzinho ve colman beraber oynarsa trabzon da ve de biz gs maçındaki ortasahayla maça çıkarsak en az 1 puan alırız

Sonuna Kadar 55

sabır kaybetmek değil kazamak demek biz oraya yenmeye gidiyoruz..18.00.bayram var biz uzak kalacağız..

özkan

bu kalp bu bedene sığmıyorr sabah olsun hayırlıısyla kazasız belasız gıdıp gelelım..üç puanıda kapıp tabi  :)

Uğur Yıldız

Trabzonun yaklaşık 6 7 maçını bu gece analiz etmeye çalıştım.trabzonda orta saha ve savunma arasında müthiş bir koordinasyon zaafiyeti var bana kalırsa orta saha defansa yardım etmiyo bundan ekigho,murat yıldırım gibi top taşıyabilen hızlı oyuncularımızla faydalanabiliriz.ayrıca savunmamız dikkatli olur topları sektirmezse emek hırsızı burak yılmazada gol atma şansı vermeyiz.

celebi

il dışından geldim boğazım şiş, hasta oldum. boğazlarım nakavt. ne yapalım sevda işte

kumköylü ahmet

deplasmandaki ilk 3 puanimizi alacagiz bunu canli canli yasayacaksiniz insallah..ALLAH utandirmasin..Hollandadan sizide elimden geldigi kadar alkislayacagim uzkadanda olsa kalbim sizinle..ALLAH kazasiz gidip gelmeyi nasip etsin arkadaslar

ethm55

b'z erkenden cikiyoruz arkdslara bi yemek yiylm disarda bulabilirsek tabi. otobusler ayri olsada gonuller bir  :P hepinizi allaha emntsiz abilrm

mehmet yılmaz

Hayırlısıyla gider, üç puanla döneriz inşallah...
Söyleyecek çok birşey kalmadı bu saatten sonra.

cgr

Evden çıkma vakti...

3 Puan bizim olacak hayırlısıyla...

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: cgr - 15 Ocak 2012, 07:30:42
Evden çıkma vakti...

3 Puan bizim olacak hayırlısıyla...

insallah

Hepinize hayirli yolculuklar
Puansiz gidiyorsunuz insallah 3 Puanla geri dönersiniz

Lusage

Önce Kocaeli'ye böyle çok gitmek isteyip gidememiştim 4-3 kazanmıştık. Daha sonra geçen sezon ki Adana deplasmanında o maçta 1-1 bitmişti.

ve Gitmeyi çok isteyipte gidemediğim bir deplasman daha.  :kafa:

Şu güzelliğe bakarmısın.  Ve orada olamamak  >:( >:(

ercan0655

başarının başlangıcı olsun huzuru bulalım artık

Theofanis Gekas

başka fotograf yokmu,merak ediyoruz kalabalığı

seckin55

Yalovadan herkese selamlar, Vatani görev nedeniyle travzon deplasmanında olamıcaz, giden tüm kardeşlerime abilerime hayırlı yolculuklar diliyorum,sağlam deplasman oluyor maşallah, 3 puanı alıp bol makaralı deplasman diliyorum, Yavuz ile aynı kaderi paylaşıyoruz malesef, keşke orada olabilseydik.

ugrass