5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

özkan

Bildiğin mal bu,yenemiyorsak da yenilmedik ne demek lan g.t

Shane_Falco

Yanlış yerde doğmuş reis dokunmayın ona al_sana

ahmetsefa55

2 senesi var.
2 sene sonra da olabileceği meçhul bence.

GökhanÇağlar

Çok sorumluluk almıyor ama Turgay oynayacağına bu çocuk oynasın.Son dakkadaki şutu da çok akıllıcaydı.

ahmetsefa55

canberkın ılk 11 de cıktıgı ılk kez sag bek oynadıgı macı kımse unutmasın.
ondan sonra kaydettıgı gelısme cok acık.
dogan da gelısecektır.
zemın onun ıcın cok kotu bır etkendı.
sabredılsın.rotasyonda kullanılsın.
yerıne tabı kı adam alınsın ama 18 de olsun.

Recep

siktirsin gitsin ne kadar iyi oynarsa fark etmez Samsuna laf söyleyecek kişinin bu kulupte işi yok dünya yıldızı bile olsa  >:( >:(

CurvaSs

Alıntı yapılan: Recep - 23 Aralık 2012, 17:36:54
siktirsin gitsin ne kadar iyi oynarsa fark etmez Samsuna laf söyleyecek kişinin bu kulupte işi yok dünya yıldızı bile olsa  >:( >:(

hocam daha 16 yaşında olduğunu biliyorsunuz değil mi? tamam bazı lafları çok yanlış ama daha çok genç, bazı şeyleri anlayacaktır zamanla.

Recep

Alıntı yapılan: CurvaSs - 23 Aralık 2012, 17:39:02
hocam daha 16 yaşında olduğunu biliyorsunuz değil mi? tamam bazı lafları çok yanlış ama daha çok genç, bazı şeyleri anlayacaktır zamanla.
benim oğlumda 14 yaşında ama Samsunlu olmajtan gurur duyar nasıl olacak şimdi

CurvaSs

Alıntı yapılan: Recep - 23 Aralık 2012, 17:42:30

hocam twitter'da dediği 'biz yanlış yerde doğmuşuz ya' lafını göz önüne alıp samsunlu olmaktan iğrendiğini falan düşünüyorsanız yanlış yaparsınız. misal bazı kişiler paris'e gitse ya da las vegas'a gitse, 'biz yanlış yerde doğmuşuz ya' diyebilir. bu memleketinden nefret ettiği için değildir, sadece oranın ortamı onu etkilediği içindir. hee oralarda biraz yaşarsan, memleketini özlersin, değerini anlarsın. klasiktir bu durum. o yüzden bu kadar yüklenmemek lazım o yaştaki çocuğa, doğruları anlatmak, yol göstermek gerekir. insan kaybetmek kolaydır ama kazanmak kolay değildir. o yüzden sakin olmak gerekir kanımca.

ngonge

Alıntı yapılan: Recep - 23 Aralık 2012, 17:42:30

Hocam keşke herkes çocuğunu senin gibi yetiştirse, ama olmuyor işte. Bu tip çocuklar önlerinde örnek olarak alınan Mustafa Sarp, Ergün Teber gibileri gördü, bunların bu lafları etmelerinde bu abilerinden öğrendikleri de dikkate almak lazım.

ahmetsefa55

15-16 yasında soylenmıs bır söz.
recep abı kusura bakma ama babası sen olsaydın doganda ıyı bır samsunsporlu olurdu.
yetıstırılme tarzıyla alakalı sonucta.
galatasaraylı olabılır.ölene kadar boyle de kalabilir.hıc samsunsporlu olmayadabılır.
ama cok ıyı topcu olur.5 mılyon euro yu bırakır klubun kasasına.
ondan sonra benım ıcın hep guzel anılarla kalır.
sonrası da umrumda olmaz.
bıraz profesyonel yaklasmak lazım.sonucta bu durumu uzatmadı.fotolarını tweetlerını kaldırdı dıye bılıyorum..

GurbetciFanatik

Benim oglum malesef Samsunspor tutmuyor .
Oglum hangi takimi tutuyorsun dedim sakin bana Lazzon-Sikebahce-Salatasaray-Delikdesiktas deme dedim
Yok baba AC Milano dedi  ;D ;D ;D
iyi onlari tutacagana onu tut dedim
Ya birgün Ac Milano-Samsunspor maci oynanirsa ne olacak dedim
bana sen hangi dünyada yasiyorsun dedi  :kafa: :kafa: :kafa:

samuray

ya asalım bari doğanı bu kadar acımasız eleştirmenin ne anlamı var 16 yaşında genç çocuk hiç o yaşta olup ist özlemini duymadınızmı herkesin hayalinde vardır ist heleki o yaşlarda kimse benim yoktu demesin biyanlış yapmış yanlış olduğunu anlamış silmiş daha ne yapsın rahat bırakalım biraz o formayı giydikçe samsunsporluk bu formanın kutsallığını o da anlayacaktır kaybetmek silmek çok basit ama kazanmak zordur

feticalik

sitem etmek yerine sahip çıkarsak bizlerin ve Samsunun ne olduğunu anlayacaktır.

Kaya

Sezon başı transfer yapamadığımız dönemde gençleri 2 aya yakın izledik..İçlerinden 5-6 tanesinin kadroda kesinlikle olacağını düşünüyordum bunlardan birisi de Doğan.

Teknik kapasitesi,oyun görüşü ve özellikle lider oyuncu olma isteği çok güzel özellikler..16 yaşında bir oyuncu topu alıyor,kaleye bakıyor ve uzaktan vurmayı deneyebiliyor ise yanına pas atamayan adamlara bedava sabretmişiz demektir..