Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

Yalnızca BİZ

Tufan

çok güzel oldu bu 3 puan bizi aşağıdan çekti aldı. bugün kasımpasa rize maçını izledim rize 35dkda 4 gol yedi biz nasıl yenildik bu takıma anlayamadım.

bluegreen55

Mesela;

Diyarbakır Altayı yense bizde karabüğü yensek,
sonra evimizde Altayı yensek,
sonra kasımpaşa altayı yense ve bizde yine evimizde diyarbakırı yensek 3 haftada play-off potasında oluruz yakalarız Altayı,
biz kazanalım yeterki...

bluegreen55

evimizde 9 galibiyet 1 beraberlik 3 malubiyet
rize,bolu,giresun...

yani evimizde daha karadeniz takımıyla oynamıycaz..

Ladikli

Kazanmamız gereken bir karşılaşmaydı ve kazandık.Tebrikler,bizi bu hallere düşürenler size diyecek söz bulamıyorum,nelere sevinir olduk şu hale bak...

**KaR6**

matematiksel olarak play off şansımız olsada mantıksal olarak hiç şansımız yok arkadaslar, anlıyorum sizleri, ben de mactan sonra cabuk cabuk bi play off hesabı yaptım ama yemez ;D nitekim haftaya zaten umudumuz biter, ligde kalalım yeter nagmeleri baslar..

kayacan

Düşme sıkıntısı çekmemek için mutlak kazanılması gereken maçtı.Tebrik ediyorum.

amisos55

SKor harika ancak her zamanki beceriksiliklerimizi göz ardı etmeyelim. karabükten bir puan bizim için süpriz olur gibime geliyor. En güzeli mal atya belini doğrultamayıp düşsün lig b ye

MeL_55

HoliganSamSunLu

Yalnızca BİZ

furkan5534

edmontdante

Karşıyaka ve Manisa maçlarınla kıyaslanınca takım da setirci de pek havasında değildi ama buna rağmen 5 olurdu yine de.ÇOk pozisyona girdik  bunun yanında çok sayıda yanlış paslar nedeniyle başlamadan biten önemli ataklar vardı ama olmadı.

Çok fazla yoruma gerek yok bence önemli bir galibiyetti.Takımın iyileri ilk yarı Volkan,bence heryere basmaya çalışan elinden geleni yapan Ömür,Kenan dı.

Video ve resimleri ekleyeceğim sırayla