Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 16 Mart 2009, 00:58:14
BENCE ROVANŞ MACI BU MACTIR BİZİM İÇİN HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN MACTIR malatya'YI BİZ KESİN YENECEZ LİGDE KALACAZ onlar 2. b ye düşecekler SENEYEDE SÜPER LİGE CIKACAZ malatyada 3. lige büşecekler BİZ SÜPER LİGDE ŞAMPİYON OLACAZ malatya'da amatörlerin içine düşecek BİZ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE ŞAMPİYON OLACAZ malatya'da bölece kapanıp sona erecek  SAMSUNSPOR'UMDA DÜNYANIN BİR NUMARALI TAKIMI OLACAK ve  bir rüya bölece bitmiş olacak  biraz abarttımmı ne

son 3 haftadır Samsunsporla ilgili hiç bir konuya bukadar gülmemiştim harbi süpersin ;D ;D ;D

guvener55

onlar bizi yendi.biz kümeye düştük ama peşimizden bir köpek gibi geldiler.ama fark var!!!biz yenersek kümeye düşürür onlara yukardan el sallarız.dişe diş kanaka bizim için 3 puan samsunum

europe_55

Insallah bu maci alacagiz baska yolu yok...

Ve bu maci futbolculardan cok TARAFTAR alacak...

celebi

bu malatya ne bereketli böyle yaw 4. sayfaya gelinmiş maaşallah :D

şimşek_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Mart 2009, 16:24:46
Bu malatya mevzusunu uzatmayı anlamıyorum, bizim rakibimiz malatya değil trabzonspordur. son birkaç yıldır ayağa kalkmayan malatyalıdır diye bağırlıyor statta, böyle küçük düşüncelilik olur mu? ayağa kalkmayan trabzonludur her zaman. bırakın şu malatya husumetini, dengimiz değiller. diyarbakırlılara bile pankartlarını kaptırmışlar. derebeyleri pankarını diyarbakırlılar hem de malatyadaik maçta tribünlerin çekip almışlar, kargoyla elazığlılılara yollayacağız diyorlamış.

Cok dogru soyluyorsunda . Bu takımın baskanı  trabzonlu ,yonetımde  cogu ınsan trabzonlu,  sehrı yonetenler Trabzonlu,Yonetıcıler  Trabzonlu, Samsunspor futbol camıasında  cogu kısı Trabzonlu. Samsunsporda  samsunlu  bırını sevmezler  ve tutmazlar. Trabzonlularda hedef olmaz. Ondan  dolayı Samsunsporun  hedefı Trabzonspor degıl malatya,ordu ,gıresundur maalesef.  Samsun  ve SAmsunspor  Trabzonlularındır.

red_white

kelimelerine dikkat et Samsunspor trabzonluların değil SAMSUNSPOR lularındır

şimşek_55

Alıntı yapılan: red_white - 16 Mart 2009, 23:17:46
kelimelerine dikkat et Samsunspor trabzonluların değil SAMSUNSPOR lularındır

Benımde gonlumde   yatan o kardes

red_white

nereli olması önemli değil SAMSUNSPOR lu olması bizim için önemli

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Mart 2009, 22:16:50

Cok dogru soyluyorsunda . Bu takımın baskanı  trabzonlu ,yonetımde  cogu ınsan trabzonlu,  sehrı yonetenler Trabzonlu,Yonetıcıler  Trabzonlu, Samsunspor futbol camıasında  cogu kısı Trabzonlu. Samsunsporda  samsunlu  bırını sevmezler  ve tutmazlar. Trabzonlularda hedef olmaz. Ondan  dolayı Samsunsporun  hedefı Trabzonspor degıl malatya,ordu ,gıresundur maalesef.  Samsun  ve SAmsunspor  Trabzonlularındır.

Lafı neresinden anlıyorsun bilmiyorum ki!

Bak şimdi benim nickim olan ve fotoğrafını da gördüğün adam kimdir biliyor musun? Gozgoz Yılmaz. Doğum yeri Trabzon, 20 yaşında Samsun'a gelmiş. Ama Samsunsporluluk konusunda hepimizi suya götürüp susuz getirir. Çoluk çocuğu, torunu torbası sapına kadar Samsunsporludur. Mesela Temel Keskindemir. Adam diyor ki, ben Trabzonluyum ama Samsunspor ile Trabzonspor 100 maç yapsa 100'ünde de Samsunspor yensin isterim, Köken olarak Trabzonluyum ama Samsunsporluyum.

Biz kafatasçı değiliz, insanların nerede doğduklarını da araştırmıyoruz. Bu yüzden benim ifadem gayet açık ve net, bizim rakibimiz, hasmımız Trabzonlular değil Trabzonspor'dur! Hele hele Samsunsporlu Trabzonlular başımızın tacıdır.

şimşek_55

Hele hele Samsunsporlu Trabzonlular başımızın tacıdır.

Benımde basımın  tacıdır.

delikurt 55

Bu malatyayla yolumuz her ligde kesişiyo arkadaşlar. Ya düşün yada çıkın dibimizden ayrılmayacak bunlar kararı vermiş. Samsunspor nereye bizde oraya der gibi yani.

pitbul055

futbolculara bu maçın önemini aşılamamız lazım

delikurt 55

Bundan sonraki her maçımız 6 puan değerinde dostum inşallah başarırız yoksa işimiz çok zor.

Gaziosmanpaşalı3455

17 Mart 2009, 12:56:10 #58 Son düzenlenme: 17 Mart 2009, 12:58:25 Gaziosmanpaþalý3455
allah muhafaza olası bir malubiyet harp çıkar heralde futbolcular 100 kere düşünüp bu maça çıkmaları lazım aksi takdirde değil kulübu samsunu terk etmeleri gerecek.taraftarın yavaş yavaş sabrı taştı.turgut sercan  hele hele çok iyi konsantre olmaları lazım sezonu belki bu maçta kurtarabilirler.

KocumVolkan

geçen hafta sonu rize maçı bitişinde sorsanız bu maçı 3-0 yeniliriz derdim
hafta içi berabere kalırız derdim
ancak hafta sonu maça giderken en aşagı 5 atacağız diye giderdim :)
bizim sitedeki yorumlarda aynen bu şekilde gidiyor maç saatine yaklaştıkça olumlu düşünüyoruz belkide hayal kuruyoruz öyle yada böyle alacağız bu maçı ben inanıyorum :D