Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

yönetici

-

27. Hafta l Samsunspor'umuz - Malatyaspor

Tarih :  22.03.2009 Pazar 
Saat  : 13:30           
Yer :  19 Mayıs Stadyumu

Çok kritik bir maç. Kazanmamız lazım ve eksiksiz, taraftar destekli bir Samsunspor bu maçı kazanacaktır.

Başlık boyunca MALatya gibi hafif ifadeler kullanılması yasaktır. Her türlü hakaret ve küfür de yasaktır.

Yalnızca BİZ

Mert

Bu maça tam kadro çıkıcaz.Kritik bir maç olacak ya  tamam ya devam meselesi oldu artık.İnşallah kazanırız.

HoliganSamSunLu

bu maçı alamaz isek zaten kabus yakındır. dün diyarbakır maçında izlediğim karabükten deplasmanda puan almak çok zor biz kimi yeneceğiz ...

gozgoz yýlmaz

İlk maçı tuhaf bir şekilde kaybetmiştik ama ora da hayırlısı olmuş ve hayrettin'den kurtulmuştuk. Yenelim, küme düşürelim. İyi bir motivasyonla alırız bu maçı. 2-0 olur.

varol55

arkadaşlar malatyada benim trafikten polis arkadaşım var.o maçı izlemiş.celil mükemmel oynamış inanılmaz paslar atmış.maltyanın 5 tanae yuzde yuzgolü varmış.diyorki 45 de celile penaltı çalmamış.yanındaki futbolcu heralde celile bi şey deyınce oda boğazını sıkmş.hakemde atmış.daha sonra 9 kişi kalmışlar yine karşı karşıya atamamış malatya .yalnız celil atılmasa kesin yenerlerdi diyorlar.hatta orda herkes celile samsun için bizi yaktı diyorlarmışşşş

kuzey55

biz de orta sahasız çıktığımız rize maçında 3 net pozisyondan yararlanamadık...kendi sahamızda eksik malatyayı mağlup edeceğimizi düşünüyorum.kredimiz kalmadı artık.futbolcular da bunun bilincindeler.

Sempatik Bengülü

hernekadar umudum kalmasada inşallah alırız bu maçı diyorum

berusa55

Desenize Celil Samsun'a gelmemek için elinden geleni yapmış.

İnşallah maçı kazanırız yoksa işler ciddi ciddi sarpa saracak!

edmontdante

Celil ve Alper Kırmızı kart görmüş.Çok önemli maç farkı 6 ya çıkarıp rahatlamamız lazım.

ali ihsan

3 puan alırsak rahatlarız ve malatyayı ateşe atarız.Onlarında son şansı sayılabilir bu maç.Bu nedenle dirençli olacaklardır.
Lakin taraftar desteği ve rakibin malatya olması bize galibiyeti getirecektir diye düşünüyorum.

5BrK5

düştüğümüz maçın rövanşını alma fırsatı geçti elimize haydi hayırlısı. . samsu 2- 0   malatya diyorum ben..

Amsterdamli

Alıntı yapılan: 5BrK5 - 15 Mart 2009, 18:29:48
düştüğümüz maçın rövanşını alma fırsatı geçti elimize haydi hayırlısı. . samsu 2- 0   malatya diyorum ben..

Biz o macin rovansini aldik zaten. 2006-2007 sezonunun 33. haftasinda Malatyadaki macta berabere kalarak ilk 2den Super lige cikmalarini engelledik. Play Offdada elendilerdi ondan sonra. Bu macta biz isimize bakacagiz ve puan tablosundaki pozisyonumuz geregi maci 2 farkli galip bitirip bu sezon kalan maclara rahat cikma ve genclere tecrube kazandirma firsati yakalayacagiz.

Sadece Samsunspor

celil bugünkü maçta büyük ihtimal bilerek kırmızı görmüştür, tebrik ediyorum kendisini helal olsun celil

bu maç tabiiki bizim 1 gram kuşkum yok

Recep

halı sahada maç yaptığımız Samsunsporlu arkadaşlarımdan bir kadro çıkarsak kesin yeneriz
ama Samsunspor kadrosundaki bu ruhsuz futbolculardan(bir ikisi hariç)bi cacık olmaz
bide sorsanız yıldız adaylarıymış sizden yıldız olmaz olsa olsa iyi birer top toplayıcısı olur saha kenarında