''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

Vuslat55

Alıntı yapılan: yönetici - 17 Şubat 2009, 20:27:17
@Vuslat55

Bizim doğrumuz bu, biz doğrunun bu olduğuna inanıyoruz. Biz yıllardır bu takımın peşindeyiz. Her gelişmeyi biliyoruz.

Üsluptan şikayet edeceğine insanlara hakaret etmeden efendice konuşmayı öğren. Eğer partileri, kişileri Samsunspor'dan önde tutuyorsan, kendine engel olamıyorsan üye olmazdın buraya.

Bakış açılarımızın farklı olduğu ortada, bizce stadın F.Bahçe'ye verilmesi bir namus meselesidir. Sence para kazanmak uğruna İstanbul düzeninin altına yatmak ahlaki birşey.

Biz yatmayız!
Yatmayacağız...

olay yusf başkan falan değil burada suç ileniyor kişilik hakları çiğneniyor bir kişiyi eleştiren 10 başlık açılırsa burada kasıt vardır buda samsunsporun değil birilerinin tarafı olunduğı hissiyatını uyandırır ben buraya kavga etmeye gelmedim insanlara doğruları görün diyorum ama verilen cevaplardaki usluba tarafsız bakarsanız sayın yönetici haklıyı görürsünüz.

gozgoz yýlmaz

sana ne oğlum, sen dgm savcısı mısın?
y.ziya yılmaz samsunsporla ilgili olumlu birşeyler yapsa onunla ilgili de 10 tane başlık açılırdı. şunu kafana sok, kim SAMSUNSPOR'un yanındaysa biz de onun yanındayız, kim karşısındayda karşısındayız. Bak anlayışı kıt adam, Sn. Fuat Köktaş ile ilgili de birsürü başlık var ve seviyoruz biz onu. O da ak partili ama bizim için Samsunspor'a ne verdiği önemli.

Anlamaya çalışmayan sensin.

YZY'nin Samsunspor adına savunulacak nesi kaldı?

Recep

vuslat
para her şey demek değildir sen para için namus satmayı hoş karşılarsın
bize göre namus kavramı canımızdan bile öndedir o stadda bizim namusumuzdur
ama namussuzun biri bu kavramların ne olduğunu bilmez senin için para her şey demekse sen git para için her şeyi yap bizi ilgilendirmez ama SAMSUNSPORUMUZA buna alet etme

Vuslat55

sizde kafanıza şunu sokun samsunspora yarım etmek için belediye başkanı olunmuyor belediyenin görevlerini araştırın samsunspora yardım etmesi yasal olarak mecburi ise tamam bende size katılıyorum bu hizmetse neden vermedi bunu tabiki sorgulayacağız hesap soracağız ama siz duygularınızı alet ediyorsunuz ve taraf olarak yazıyorsunuz taraf derken samsunspordan kastedmiyorum hepimizin safı ve tarafı samsunspor ama belediyecilikle sporu karıştıurmayın

yönetici

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 20:30:25

olay yusf başkan falan değil burada suç ileniyor kişilik hakları çiğneniyor bir kişiyi eleştiren 10 başlık açılırsa burada kasıt vardır buda samsunsporun değil birilerinin tarafı olunduğı hissiyatını uyandırır ben buraya kavga etmeye gelmedim insanlara doğruları görün diyorum ama verilen cevaplardaki usluba tarafsız bakarsanız sayın yönetici haklıyı görürsünüz.

10 tane başlık açılıyorsa 10 tane gelişme olmuş demektir.

Maçtan önce çağrı yapıldı cevap vermedi
Sn. galip Öztürk rica etti "kapatalım Samsunspor konusunu" dedi.
web sitesinde park, bahçe sorularına cevap verildi, Samsunspor sorularına cevap bile verilmedi.
İrtibat bürosuna mektup bırakıldı, cevap verilmedi.

Buradaki sıkıntı şu, sen daha Samsunsporlu olduğunu bile ispatlayamadan, söyleyemeden Y.Ziya Yılmaz avukatlığına girdin. Bu da samimiyetsiz bir harekettir.

Biz burada Kişilere değil Samsunspor'a bakışlarına göre hareket ediyoruz. Asıl anlamayan sensin.

Eğer belediyenin hizmetlerinden çok memnunsan gider samsunbüyükşehirbelediyesi sitesinde teşekkür mesajı yazarsın. Biz Samsunspor penceresinden baktıımızda teşekkür edecek hiç bir şey görmüyoruz.

Vuslat55

Alıntı yapılan: recep55 - 17 Şubat 2009, 20:34:50
vuslat
para her şey demek değildir sen para için namus satmayı hoş karşılarsın
bize göre namus kavramı canımızdan bile öndedir o stadda bizim namusumuzdur
ama namussuzun biri bu kavramların ne olduğunu bilmez senin için para her şey demekse sen git para için her şeyi yap bizi ilgilendirmez ama SAMSUNSPORUMUZA buna alet etme

eee okadar cırladınız otogarın renkleri sarı laciver diye ne oldu bi cacık oldumu hayır neden belediyenin görevi orayı yapmak renklerini kırmızı beyaz yapmak değil ama olması gereken diyorsanzı tabiki samsunsporumuzun renkleri fener olayını namusa çevirmeyin dedim siz beni namussuz ettiniz anlayış kapasiteniz çok yüksek

mehmet yılmaz

vuslat55, bak burada yazmışım. Tekrar oku istersen.

Evet, belediyelerin sorumlulukları arasındadır kentteki spor faaliyetlerini desteklemek. Nitekim Samsun dışında bunu hemen her belediye yapıyor zaten.

AlıntıArkadaşlar vuslat55 kardeşimiz samsun dışında yaşafığı için bazı şeyleri bilmiyor olabilir.

Y.Ziya Yılmaz 1999 seçimleri öncesinde ANAP'tan aday gösterilirken Kamuran Çörtük vE ismail Uyanık'a şeref sözü vermiştir ve Samsunspor'u belediye kaynaklarından istifade ettirip başkanlığını alacağım demiştir. Bunun üzerine o zaman Samsun'un tek yerel gazetesi olan Halk Gazetesi resmen Y.Ziya Yılmaz için çalıştırılmış ve yıkılmaz denilen Muzaffer Önder devrilmiştir. Hatta o süreçte İstanbul İnnü Stadında oynadığımız bir Beşiktaş maçından önce Y.Ziya Yılmaz, İsmail Başkanla birlikte sahaya inmiş ve Samsunspor tribünlerini selamlamıştır.

Sonra bld. bşk. seçilince uzun süre yine İsmail Uyanık'ı oyalamış ve nihayetinde 2002 şubatında başkanlığa gelmiştir. İlhan ve Tümer'in elden kaçırılması gibi maddi ve FB'ye stadımızın peşkeş çekilmesi igib manevi zararları olmuştur. Ama en büyük zararı tüm ikazlara rağmen Kent Bank'tan faizli mark kredisi çekip 2001 krizindeki develüasyona takımı takmasıyla yaşatmıştır.

Samsunspor'un bugünkü borcunun büyük kısmı onun zamanında olmuştur.

İ.Uyanık'ı 2. defa yalvar yakar geri çağırmış, şeref sözü vermiş destek olacağım diye amasadece 18.000 lira yardım yapmıştır 3 yılda. Akabinde Galip Öztürk^'ün başkan olma isteği yine onun tarafında engellenmşitir.

Kendinin has adamı olan Adnan Ölmez'i başkan yaptırmış -ki şu an araları açık- ve kulübe maddi kaynak sağlamıştır. Ama başarısız bir yönetici olduğu için onca paraya rağmen Süper Ligden düşütük. Sonra ise Mazhar Başoğlu'nu o koltuğa otırtmuş, 2 liralık topçulara 10 lira veren adamlara iş buyurmuştur.

Özetle, kendi hatalarını, kendi işilmezliğini şimdi Samsunspor'uma mal etmeye çalışan, Samsunspor'a karşı üst düzey psikolojik saplantıları olan bir başkandır.

Ayrıca bir belediye başkanının o ildeki spor faaliyetlerine destek vermesi 5272 sayılı belediyeler kanunuyla mümkündür. Bu onun hem şahsi hem de hukuki borcudur.

Vuslat55

Alıntı yapılan: yönetici - 17 Şubat 2009, 20:38:40
10 tane başlık açılıyorsa 10 tane gelişme olmuş demektir.

Maçtan önce çağrı yapıldı cevap vermedi
Sn. galip Öztürk rica etti "kapatalım Samsunspor konusunu" dedi.
web sitesinde park, bahçe sorularına cevap verildi, Samsunspor sorularına cevap bile verilmedi.
İrtibat bürosuna mektup bırakıldı, cevap verilmedi.

Buradaki sıkıntı şu, sen daha Samsunsporlu olduğunu bile ispatlayamadan, söyleyemeden Y.Ziya Yılmaz avukatlığına girdin. Bu da samimiyetsiz bir harekettir.

Biz burada Kişilere değil Samsunspor'a bakışlarına göre hareket ediyoruz. Asıl anlamayan sensin.

Eğer belediyenin hizmetlerinden çok memnunsan gider samsunbüyükşehirbelediyesi sitesinde teşekkür mesajı yazarsın. Biz Samsunspor penceresinden baktıımızda teşekkür edecek hiç bir şey görmüyoruz.

benim samsunsporluluğumu kimse sorgulayamaz bunu ölçen bir alette yok burada yazanların çoğu daha düne kadar ist takımlarının peşinde koşuyordu sağolsunlar doğru yolu buldular eyvallah ama beni kimse samsunsporluluğumöla yarılayamaz samsunsporluluğumu sorgulayamaz

Clint_Eastwood

Yönetimden, vuslat55 denen kişinin sitemizden atılmasını talep ediyorum...

Sioux

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 20:39:01

eee okadar cırladınız otogarın renkleri sarı laciver diye ne oldu bi cacık oldumu

üslüptan şikayet edene bak, akılı ol erman. cırlatırım senin cacık olursun.

Vuslat55

ortamı gerginleştirmeyin mademki hepimizin değeri samsunspor bu eksende konuşalım ben kimsenin avukatı değilim sizde savcı değilsiniz kimseyi yaptıkları ile sorgulayamazsınız samsun halkı ortada 30 mart sabahı herkez görecek

yönetici

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 20:41:01

benim samsunsporluluğumu kimse sorgulayamaz bunu ölçen bir alette yok burada yazanların çoğu daha düne kadar ist takımlarının peşinde koşuyordu sağolsunlar doğru yolu buldular eyvallah ama beni kimse samsunsporluluğumöla yarılayamaz samsunsporluluğumu sorgulayamaz

Bunu ölçen alet yok belki ama insanların hisleri, cümleleri, ÖNCELİKLERİ bir takım şeylere işarettir.

Madem Samsunsporlusun, lütfen bu sitenin dışında devam ettir Samsunsporluluğunu. 30 Mart sabahı mutlu olacaksan eğer sana mutluluklar dileriz. Burada işin yok!

Kendin mi gidersin? Biz mi silelim?

çarþamba55

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 20:43:22
ortamı gerginleştirmeyin mademki hepimizin değeri samsunspor bu eksende konuşalım ben kimsenin avukatı değilim sizde savcı değilsiniz kimseyi yaptıkları ile sorgulayamazsınız samsun halkı ortada 30 mart sabahı herkez görecek

beycelike kınanı göndeririz 30 mart sabaahı, Samsunspor ağlarken sen gülersin avukat efendi.

Vuslat55

yaptığınız en iyi iş budur işinize gelmeyeni susturun güzel işte bu kafayla gittiğiniz sürece samsunspora zarardan başka hiç bir şey veremezsiniz ve sayınız bir elin parmaklarını geçmez hiçbir zaman kitle olamazsınız sesiniz hep cılız kalacak gür çıkmayacak çünkü siz gerçeklere tahamul edemiyor başka fikirlere saygı duymuyorsunuz samsunsporlulukla memleketi birbirine karıştırıyorsunuz doğru sandığınız bu yol aslında hem çok sevdiğiniz samsunspora hemde kimliğini taşıdığınız kente ihanetten başka bir şey değildir.

Sioux

17 Şubat 2009, 20:50:26 #299 Son düzenlenme: 17 Şubat 2009, 21:05:47 yönetici
hala konuşuyor
eğer bu samsunsporluysa bende iskenderunsporluyum. .. y.ziya yılmazın kendi gelse bu kadar bıdı bıdı etmezdi be.
akıl verme, kapı açık.