''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

17 Şubat 2009, 17:53:54 #270 Son düzenlenme: 17 Şubat 2009, 21:01:30 yönetici
Yusuf Ziya başkan mısın?
Samsunspor düşmanısın
Pankart yaptık anlamadın
Çağrı yaptık dinlemedin

Ofisine mektup yazdık
Başbakana atkı taktık
Web sitene mail attık
Yusuf Ziya yeter artık....

Kadir ÇELEBİ

17 Şubat 2009, 19:11:10 #271 Son düzenlenme: 17 Şubat 2009, 21:01:49 yönetici
Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Şubat 2009, 17:53:54
Yusuf Ziya başkan mısın?
Samsunspor düşmanısın
Pankart yaptık anlamadın
Çağrı yaptık dinlemedin

Ofisine mektup yazdık
Başbakana atkı taktık
Web sitene mail attık
Yusuf Ziya yeter artık....

Gerçekten yeter artık..!

harbisamsunsporlu5517

17 Şubat 2009, 19:17:59 #272 Son düzenlenme: 17 Şubat 2009, 19:19:31 harbisamsunsporlu5517
sen yzysin küçük düşünürsün küçük düşündüğün için biz samsun sevdalılarını anlayamazsın

Vuslat55

Bakınız Birkaç sloganla bu iler olmaz Samsunspor konusunda hepimiz hassasız ama bu her yere saldırmak anlamına gelmez belediyelerin görevi futbola para akıtmak değildir millete ve şehre hizmet etmektir ve başkan samsuna haddinden fazla hizmet etmiştir bunu bilenler cuhmuriyet meydanındaydı başkanın ismini yere göğe haykırdı Samsunspor olayıu farklı bu işler belediyenin işi değil senin ticaret odan yokmu sanayii odası iş adamları nerde hani samsunlular federasyonu bunlar nerde siz bunları sorgulayın sitenizde resmen Yusuf başkanı karalama kampanyası başlatmışsınız bu kadar yanlı bu kadar taraf olunmaz sizin başlık açtığınız mhp nin chp nin adaylarının söylemlerini yazıyorsunuz zannediyormusunuz kazandıkları zaman bu sözleri yerine getirecekler hayır en azından Yusuf başkan dürüstlük yapıyor yapamayacağı sözleri vermiyor siz önce belediyenin görevlerini araştırın... sen 300 kombine satacaksın sezon boyunca sonra belediyeden dileneceksin bu işler böyle olmaz hükümet belediyelere halka hizmet etsin diye veriyor transfer için değil trabzona sahip çıkılıyor ise bunu trabzonlu iş adamları yapıyor belediyesi değil...ç altın adam kampanyasını akp li vekiller başlattı akp lilerden başka destek veren oldumu ama meydanlarda milliyetçilik naraaları atıyorlar sizi gidin onlardan hesap sorun madem milliyetçiler samsunspora neden sahip çıkmıyorlar bunları sorgulayın.. fenerbahçeye tirübün verdi hemen namus davasına mı çeviriyorsunuz olayı verdi kötümü oldu sezonun sonmaçı samsunsporun kasası para gördü bunu bile göremeyecek kadar körsünüz siz samsunsporun menfaatini değil samsunsporun size ait olmasını istiyor gibi davranıyorsunuz hepimizin hayali şuan sivasın yerinde samsunsporun olması ama bunun sorumlusu belediye değildir samsunda 10 sene önce sahile inmeye utanıyorduk şimdi medeniyet gördünüz burun kıvırıyorsunuz belediyenin görevi halka hizmet onuda gayet iyi yapıyor çatlasanızda patlasanızda Yusuf başkan yine başkan.

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 20:13:09
Bakınız Birkaç sloganla bu iler olmaz Samsunspor konusunda hepimiz hassasız ama bu her yere saldırmak anlamına gelmez belediyelerin görevi futbola para akıtmak değildir millete ve şehre hizmet etmektir ve başkan samsuna haddinden fazla hizmet etmiştir bunu bilenler cuhmuriyet meydanındaydı başkanın ismini yere göğe haykırdı Samsunspor olayıu farklı bu işler belediyenin işi değil senin ticaret odan yokmu sanayii odası iş adamları nerde hani samsunlular federasyonu bunlar nerde siz bunları sorgulayın sitenizde resmen Yusuf başkanı karalama kampanyası başlatmışsınız bu kadar yanlı bu kadar taraf olunmaz sizin başlık açtığınız mhp nin chp nin adaylarının söylemlerini yazıyorsunuz zannediyormusunuz kazandıkları zaman bu sözleri yerine getirecekler hayır en azından Yusuf başkan dürüstlük yapıyor yapamayacağı sözleri vermiyor siz önce belediyenin görevlerini araştırın... sen 300 kombine satacaksın sezon boyunca sonra belediyeden dileneceksin bu işler böyle olmaz hükümet belediyelere halka hizmet etsin diye veriyor transfer için değil trabzona sahip çıkılıyor ise bunu trabzonlu iş adamları yapıyor belediyesi değil...ç altın adam kampanyasını akp li vekiller başlattı akp lilerden başka destek veren oldumu ama meydanlarda milliyetçilik naraaları atıyorlar sizi gidin onlardan hesap sorun madem milliyetçiler samsunspora neden sahip çıkmıyorlar bunları sorgulayın.. fenerbahçeye tirübün verdi hemen namus davasına mı çeviriyorsunuz olayı verdi kötümü oldu sezonun sonmaçı samsunsporun kasası para gördü bunu bile göremeyecek kadar körsünüz siz samsunsporun menfaatini değil samsunsporun size ait olmasını istiyor gibi davranıyorsunuz hepimizin hayali şuan sivasın yerinde samsunsporun olması ama bunun sorumlusu belediye değildir samsunda 10 sene önce sahile inmeye utanıyorduk şimdi medeniyet gördünüz burun kıvırıyorsunuz belediyenin görevi halka hizmet onuda gayet iyi yapıyor çatlasanızda patlasanızda Yusuf başkan yine başkan.

Kes be Akp yalakası! Akşam akşam adamın asabını bozma! Sen git de akp'li adaylarla oy dilen sokaklarda...! Yeter artık yazmayayım diyorum ama adamı dinden imandan çıkartıyorsun... Aklını başına al kendin ol yalaka herif!!!

cem 55

17 Şubat 2009, 20:18:19 #275 Son düzenlenme: 17 Şubat 2009, 20:25:16 cem 55
Dostum d**** yol al bakalım bide alaçamlıymıs senin alaçamlılıgına başlarım hıyarto seninle aynı topraktan oldugum için utanıyorum çatlasakta patlasakta yusuf başkan yine başkanmıs başkan olunca bi kutu kına getiririm yalnız münasip yerlerine ben yakarım o kınayı haberin olsun insanı çileden çıkarma bizim gibi samsunlular oldugu sürece sizin gibi eziklere bu şehirde  sevinmek yok akıllı ol

Vuslat55

bu uslupla bir daha cevap verme başkana ağıza alınmayacak sözler sarfediyorsunuz bulmuşsunuz kafanıza göre adamları sadece nikler değişik slogan aynı bu işler sloganla olmaz ben hiç kimsenin yalakası değilim sadece adaletten yanayım sizde gözünüyü açıp bakarsanız benim gördüklerimi göreceksiniz

cem 55

cevap verirse ne olurmus sen kimsin de bize akıl veriyon yalakasın işte senden daha büyük yalaka mı var senin adaletine başlarım şimdi

gozgoz yýlmaz

yürü ak parti sitesine
burası samsunsporluların yeri...

bizim aramızda da ak partiyi seven, destekleyen pek çok insan var ama biz SAMSUNSPORLYUZ.

Kais

Vuslat55

haksızlığınız uslubuna vuruyor suçluluk hissediyorsunuz sizde aslında benim gibi düşünüyorsunuz ama bir akıma kapılmış gidiyorsunzu aklı selim davnanın samsunluluk ve samsunsporluluk bunu gerektirir samsunsporu bu hale gerçekten kim getirdi onu sorgulayın nasıl kurtulur bunları tartışın insanlara hakeret ederek karalamaya çalışmayın

Sioux

kim getirmiş samsunsporu bu hale. samsuni yazmış okumuyor musun? haddini bil.

yönetici

@Vuslat55

Bizim doğrumuz bu, biz doğrunun bu olduğuna inanıyoruz. Biz yıllardır bu takımın peşindeyiz. Her gelişmeyi biliyoruz.

Üsluptan şikayet edeceğine insanlara hakaret etmeden efendice konuşmayı öğren. Eğer partileri, kişileri Samsunspor'dan önde tutuyorsan, kendine engel olamıyorsan üye olmazdın buraya.

Bakış açılarımızın farklı olduğu ortada, bizce stadın F.Bahçe'ye verilmesi bir namus meselesidir. Sence para kazanmak uğruna İstanbul düzeninin altına yatmak ahlaki birşey.

Biz yatmayız!
Yatmayacağız...

Vuslat55

ben buraya samsunspor taraftar sitesi olduğu için girdim akp muhaliflerinin sitesine girmedim ama siz burada birilerinin borazanlığını yapıyorsanız bilmem bu site samsunspor taraftarının ise bende samsunsporlu olarak fikir ve düşüncelerimi yazarım bunu engellerseniz o zaman tarafsınız demektir ben nasıl sizin hakaretlerinişzi okuyorsam sizde samsunun gerçeklerini okuyacaksınız

çarþamba55

yürü lan artis. Samsunsporluyumuş. FB'ye stadı para için verdi kötümü yaptuı diyen adam samsunsporlu olamaz. ben çarşambada oyumu ak partiye vereceğim, ama bş. oy kullansam 1.000 tane oyum olsa samsunspor düşmanı bir adama vermezdim. senin derdin partin. merka etme burada kimse oyunuzu şuu partiye verin demiyor. ama gerçekler ortada. ikile şimdi, naş... işler bursadan göründüğü gibi değil.