''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

pitbul055

Akp yusuf ziyayı aday gösterdi koltuğu garantiledi.daha hiç destekde vermez bu zat.Akp göstermeyip başka partiden aday olsaydı Akp nin adayıyla çekişme olasılığı olduğu için seve seve destek verirdi.Anlıyacağınız 5 yıl daha bu adamdan hayır yok SAMSUNSPORUMUZA

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: pitbul055 - 15 Ocak 2009, 13:01:57
Akp yusuf ziyayı aday gösterdi koltuğu garantiledi.daha hiç destekde vermez bu zat.Akp göstermeyip başka partiden aday olsaydı Akp nin adayıyla çekişme olasılığı olduğu için seve seve destek verirdi.Anlıyacağınız 5 yıl daha bu adamdan hayır yok SAMSUNSPORUMUZA
kısacası amatöre kadar dusebılırız

Mert

Samsun'da, büyükşehir belediyesine yönelik düzenlenen operasyon kapsamında haklarında dava açılan 43 kişinin tutuksuz olarak yargılanmasına devam edildi.

18 Nisan 2007 tarihinde Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı'nın gözetiminde İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyon kapsamında haklarında dava açılan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, o dönemin Başkan Vekili Adnan Bahadır, Genel Sekreter Kenan Şara, Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel ve müteahhit Hasan Uçak'ın da aralarında bulunduğu 43 kişinin yargılanmasına devam edildi.

Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen duruşmada, sanıklar katılmazken, bazı sanıkların avukatları hazır bulundu. Dönemin Samsunspor Kulübü yönetiminin 13.11.2007 tarih ve 969 sayılı aldığı kararla davaya müdahil olarak katılma talebinde bulunmuş ve mahkeme bu talebi kabul etmişti. Ancak, yönetimin değişmesinin ardından Fuat Köktaş başkanlığındaki yeni yönetim yaptıkları inceleme sonucu Samsunspor Kulübü'nün adının geçtiği davaya müdahil olmaya gerek olmadığına karar verildi.

Samsunspor Kulübü'nün aldığı karar doğrultusunda mahkemeye sunulan dilekçede şu sözler yer aldı: "Geçmiş kulübümüzün yönetimi, davaya müdahil olarak katılma talebinde bulunmasının gerekli ve faydalı olacağı, ileride doğması muhtemel kayıpların önüne bu şekilde geçilebileceği gerekçeleri ile davaya müdahil olma kararı alınmış ise de, aradan geçen zaman içerisinde kulübümüz açısından doğan bir zarar olmadığı gibi doğması muhtemel bir zarar da beklenmemektedir. Bu nedenle kulübümüzün Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen söz konusu davayla ilgili müdahil talebimizden vazgeçilmesine karar verilmiştir."

Samsunspor Kulübü adına duruşmaya katılan avukat Ata Giritli, kulübün müdahil olmaması üzerine davadan çekildiklerini söyledi. Mahkeme heyeti, dava dosyasının bilirkişi incelemesi için Ankara'ya gönderilmesine karar verirken duruşma ertelendi. (iha)

HoliganSamSunLu

Sercan

Aslında şehrin işlek yerlerinde billboardlar kiralayarak Samsunsporumuzun başarılı günlerindeki resimlerinden koyup eskiden böyleydi diye afişler assak nasıl olur?

beşnumara

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 29 Ocak 2009, 16:44:38
Aslında şehrin işlek yerlerinde billboardlar kiralayarak Samsunsporumuzun başarılı günlerindeki resimlerinden koyup eskiden böyleydi diye afişler assak nasıl olur?
bilboard kiralamak için belediyeden izin gerekiyo para işini hallettikten sonra belediye hiç izin verir mi yaptırır mı böyle bir şeyi?

HoliganSamSunLu

hiç adam kendi aleyhinde bir reklama izin verirmi hemde seçim üstü

Sercan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 29 Ocak 2009, 16:49:29
hiç adam kendi aleyhinde bir reklama izin verirmi hemde seçim üstü

bizde tekel binalarına gece yarısı kaçak afiş yapıştırırız :D:D

HoliganSamSunLu

nostalji olur 1970 li yıllara döneriz siren sesleri falan iyi adrenalin olur..

Yalnızca BİZ

Köy köy dolaşacağına sayın Yusuf Ziya Yılmaz... Biraz SAMSUNSPOR için dolaşsan ne güzel olacakta.. Nerede o günler?

55.hakan

yusuf ziya yılmaz düşünüyodur ben samsunspor için seçim yatırımı yapsam ne kadar samsunsporlu varki bana o şekilde oy gelsin bana bu yatırım ne kadar oy getirir zaten kazanmak için yeterli oyum var diyodur,trabzonda diyarbakırda böyle sessiz kalsın bak noluyo o zaman hangi partiden olursa olsun devirirler ..

Sercan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 07 Şubat 2009, 13:08:24
yusuf ziya yılmaz düşünüyodur ben samsunspor için seçim yatırımı yapsam ne kadar samsunsporlu varki bana o şekilde oy gelsin bana bu yatırım ne kadar oy getirir zaten kazanmak için yeterli oyum var diyodur,trabzonda diyarbakırda böyle sessiz kalsın bak noluyo o zaman hangi partiden olursa olsun devirirler ..

Allah'ım inşallah kazanamaz...

Yalnızca BİZ

55.hakan

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 07 Şubat 2009, 13:16:19
Elini sallaya sallaya kazanacak hem de...
aynen öyle kazanacak yzy...bu şehirdeki her maçta samsunspor 3000-5000 taraftara top oynuyor ancak her maç tıklım tıklım dolsa o stad yerel yöneticilerde şehirdeki samsunspor potansiyelini görür bişeyler yaparlar samsunspor için

Pergani 55

Y.Z.Yılmaz ın Samsunspora ihtiyacı yok Samsunlular kulübü böyle sahipsiz bırakmaya devam ettikçede olmayacak. seçimi yine kazanacak maalesef