Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

furkan5534

misafir

Mehmet bey yönetime girdiniz artık telefonları açmıyorsunuz üstüne birde kimle görüşüyorum taniyamadim diyorsunuz ana yine hayırlı oksun :)))))))

GökhanÇağlar

Emin Kaptan konuşurken çok duygulandım bir o kadar da mutluyum.Bu takımın gerçek sahipleri artık bu takımın başındalar.Samsunsporun artık bir kuruş parası ziyan olmayacak,biraz zor olacak ama hep beraber bu işin altından kalkacağız inşallah.Bu devrimi yapan abilerimden Allah razı olsun...

misafir

Yanlız Engin sever niye yönetime girmedi gercekten merak ettim

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: misafir - 23 Temmuz 2012, 00:29:11
Yanlız Engin sever niye yönetime girmedi gercekten merak ettim

Engin abi kongre üyesi olmadığı için girmedi yönetime abi.
Hem Engin abi, hem de büyük ustamız Hasan Sever Amcanın da olmasını çok arzu ediyorduk.
Şimdi maçı nerede izleyeyeceğimize karar veremez durumdayız.
Olmadı Engin abi bize bir plan yapacak ve Şeref Tribününde koreografi yapan ilk tribün grubu oalrak tarihe geçeceğiz artık... :)  ;D ;D ;D

CurvaSs

5trawberry

Türk futbol tarihi ilk defa böyle bir olaya şahit oluyordur belki de.
Allah yardımcımız olsun.

Allah herşeyi gönlümüze göre versin.

kamuri

hayırlı olsun çok sevindim allah utandırmasın bizlerde ne gerekiyosa yapmaya hazırız

brigand

1'sek 2. 2'ysek 4 olmak zorundayız artık. Çok çalışıp güzel günleri görmek tarihin en kralını yazmak olacaktır.
Yaşasın Samsunspor !

cgr

En azindan artik laf degil, icraat uretmeye calisacak bir yonetime sahibiz...

Gercek Samsunsporlu kisilerin olusturdugu, belki de ailelerine ayiracagi zamandan daha fazlasini  Samsunspor'umuza harcayacagi bir donem icerisindeyiz...

Hepimizin, tasin altina elini her zamankinden daha fazla sokmasi gerekiyor...

Yeni yonetimimize basarilar diliyorum.Hepimize hayirli ugurlu olsun...

kalptenþimþek

bu kadar yürekli insanın bir arada olduğu bir yönetim kurulu başka hiç bir kulüpte yok!..En büyük Samsunspor!!Hayırlı uğurlu olsun.. samsunspor_x

Sioux

Maraton "kırmızı" dediğinde şeref tribünün "beyaz" diyeceği bir yönetimimiz oldu  ;D ;D ;D
Hiç bir takıma nasip olmayacak tribüncü bir yönetim, efsane bir başkan.
Paramız yoksa da asaletimiz var.  >l< >l< >l<

Nuri Asan

butun samsunspor ailesine hayirli olsun emin kaptan ve yonetimi cok zor bir gorev aldi. sozum  ona sehrin  ileri gelenleri is adamlsri siyasilerinin bakanlarin agzini bir karis havaya baktigi ortamda bu 3o kisilik babayigit atesten  gomlegi giydi. baskan ve yonetimin ellerini opmek gerekir. keske boyle bir  yonetim super ligde iken olussa idi. bazi seyler cok daha  kolay  olurdu. bu sitede bir kardesimizin imzasinda " Samsunspor Samsunsporlularin elinde yukselir " yaziyordu. su anda boyle boyle

Nuri Asan

bir  yonetim  olustu. ama is burada bitmiyor.  asil is bundan sonra bize dusuyor en azindan kombine alarak oda olmuyor ise bilet alarak stada girmeliyiz bu takim bizim bakin artik biz bize  kaldik herkes gitti. yillardir hayalini kurdugumuz tamami gercekten SAMSUNSPORLU bir  yonetim olustu. sorun halinde bir telefon ile ulasabilecegimiz kardeslerimiz abileremiz yonetimde. olur ki bu takim basarili olursa bu yonetim birakmasin. bazilari gibi reklam pesinde olan akbabalar devri  kapandi

Nuri Asan

deplasmana beraber gidebilecegimiz bereber sarilip sevinip aglayacagimiz cop biber  gazi yiyecegimiz bir yonetim var. lutfen bu saatten sonra sahsi cikar gozetmeden kuskunlukleri bir kenara birakarak bu takima sahip cikalim. onceden demiyormuyouk  herkes gider biz kaliriz diye bakin biz bize kaldik iste. olur da ligin 6.haftasina 11 12 puan gibi baslarsak o  zaman gorun siz neler oluyor
artik protokolde Samsunspor formali insanlar oturacak