Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

24 Ağustos 2012, 12:11:32 #330 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2012, 12:19:09 Jnr.Serkan
Ziyarette, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Esob) olarak 70 adet kombine bilet satın aldıklarını belirten Esob Başkanı Metin Genççakır, "Birliğimize kayıtlı 70 meslek odamız var. Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz kombine bilet almaları yönünde kampanya başlattılar. Dolayısıyla her meslek odamıza üye olan arkadaşımız Samsunspor'a maddi katkıda bulunmak üzere kombine bilet alacak. 70 meslek odasına üye olan arkadaşlarımız aynı zamanda Samsunspor'a üye olacaklar." dedi.

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Mehmet Batuhan Örs, Samsunspor'a destek olabilmek amacıyla şehit çocuklarına hediye etmek üzere 15 adet kombine kart aldıklarını açıkladı.

Güzel gelişmeler bunlar şehir adına

beşnumara

Dün yazmıştım tekrar yazıyorum taraftar grupları ve il temsilcileri kulübe destek vermeyen belediyeler ve sivil toplum örgütlerini destek vermesi için bir basın açıklaması yapmayı düşünüyor mu?

doðan

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Ağustos 2012, 12:18:55
Dün yazmıştım tekrar yazıyorum taraftar grupları ve il temsilcileri kulübe destek vermeyen belediyeler ve sivil toplum örgütlerini destek vermesi için bir basın açıklaması yapmayı düşünüyor mu?

az bi  dur daaa
zamanı gelecek  :ok

ahmetsefa55

yorum sizin olsun

AlıntıBafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor Kulübü Başkanımız Emin Kar'ı ziyaret ederek, belediye olarak 150 adet kombine bilet satın aldı. Nuri Asan Tesisleri'mizdeki Yönetim Binası'na gelen Başkan Zihni Şahin, "Kombine bilet kampanyanıza, Bafra Belediyesi olarak destek vermeyi amaçladık. Bu yüzden 150 adet kombine bilet almayı kararlaştırdık" dedi.

Başkanımız Emin Kar da bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'e teşekkür etti ve hedeflerinin 10 bin kombine satmak olduğunu belirterek, "Samsun'daki tüm kamu kurum ve kuruluşları ile, Sivil Toplum örgütlerinin de kombine bilet almaya devet ediyorum. Kulübümüz zor bir dönemden geçtiğini artık söylemeye gerek yok. Bu yüzden herkesin Samsunspor Kulübü'ne maddi ve manevi anlamda destek vermelerini istiyorum. çünkü Samsunspor bu şehrin markazı ve herkesin ortak paydası" diye konuştu.

Başkanımız Emin Kar, konuşmasının ardından Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'e kombine kartlarını teslim etti.
http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=483

AlıntıCanik Belediye Başkanı Osman Genç, Başkanımız Emin Kar'a, Nuri Asan Tesisleri'mizin Yönetim Binası'nda ziyarette bulundu. Başkan Genç, Samsunspor'a yarın oynanacak TKİ Tavşanlı Linyitspor maçı öncesinde başarı dileğinde bulunarak, "Samsun'un markası Samsunspor'a herkesin katkı sağlaması gerekiyor. Fotoğrafta insanları bulursunuz, ama  eylemde bunları bazen göremezsiniz. Bu her alanda böyledir. Bu şehrin Bakanı, Valisi, Belediye Başkanı, siyasetçileri ve Milletvekilleri olmak üzere herkesin bu takıma eylemde sahip çıkması gerekiyor" dedi.

Başkanımız Emin Kar da Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e kulübün son durumuyla ilgili bilgi verdikten sonra, "Alt yapı oyuncularımızın antrenman yapacağı sahası yok. Bu nedenle profesyonel takımımızın sahasında antrenman yapmak zorunda kalıyor. Acilen kulübümüzün alt yapısına yer tahsisi yapılarak antrenman sahasına kavuşturulması gerekiyor. Çünkü Samsunspor'un kurtuluşu gençlerle olacak.  Bu konuda bize yardımcı olmanızı bekliyorum" dedi. Bunun üzerine Başkan Genç, belediye olarak spor kompleksleri yapmak için bazı kurumlara yer tahsisi yapıldığını, Samsunspor Kulübü'ne de yapılabileceğini söyledi ve konuyla ilgili proje üzerinde çalışabileceklerini belirtti.
http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=482

zevgar

Alıntı yapılan: muhalif - 24 Ağustos 2012, 17:03:57
yorum sizin olsun
http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=483
http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=482

zihni şahin'i görebiliyor musunuz? necattin demirtaş'ı? peki ya "fotoğrafta insanları bulursunuz ama eylemde bunları bazen göremezsiniz." diyen osman genç'i?

özkan

keşke eczanelerde bi siktirol satılsa..

King1965

su fotoyu koymayın artık ulan her gorusumde delırıyorum

zevgar

Alıntı yapılan: King1965 - 24 Ağustos 2012, 18:14:05
su fotoyu koymayın artık ulan her gorusumde delırıyorum

biz genel olarak hafızası zayıf bi milletiz. yarın reklam amaçlı bir şey yapar, unutur gideriz.

ahmetsefa55

AlıntıSamsun'daki Kanarya Tur Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Savaş, Samsunspor Kulübü'müzden 50 adet kombine bilet satın aldı. Futbol Şube Sorumlumuz Ali Kemal Gedikli, Öztürk ve Savaş'a 50 kombine bilet kartını verirken, "Samsun'da kombine bilet alımına büyük ilgi gösterilmesinden dolayı çok memnunuz. Hedefimiz 10 bin kombine satmak" dedi. Kanarya Tur Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ise satın alınan kombine biletleri Mekansızlar taraftar grubuna hediye edeceklerini söyledi.
http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=484

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Ağustos 2012, 20:37:08
Açıklayayım,
Tekkeköy belediyesinin Samsunspor'a katkısı 0
Hayati Tekin benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Ziyarete bile gelmedi.

Atakum Belediyesi yine 0.
Her zaman olduğu gibi 0...
Metin Burma'nın lügatinde Samsunspor diye bir kelime yok sanırım.

İlkadım Belediyesi
Çeşitli birimleri çok sayıda toplu kombine aldı.
Necattin Demirtaş başkan kulübü ziyaret etti.
Ayrıca bedelsiz olarak 56'lardaki büyükçe bir dükkanı kulübümüze bağışaldı. Store olarak kullanacağız orayı.
Teşekkür ediyorum.

Canik Belediyesinin de birkaç vaadi dışında şimdilik bir katkısı olmadı.
Kongre Salonunu ücretsiz olarak tahsis etti bir de..

Büyükşehir Belediye Başkanımız bence çok ilgiliydi, bayram sonrası devreye gireceğinin sözünü verdi. Yıllar sonra kulübe gelerek Emin Kar başkanımızı ziyaret etti. Bence yardımcı olacak.
Parti adı kullanmıyorum, çünkü mühim değil, mühim olan merkz belediyelerin şu ana kadar ne yaptığı.

Bugün Bafra belediye başkanımız da geldi. Kombine bilet aldılar. Hayli ilgililer.
Samsunspor'un Bafraspor'a yardımcı olmasını, elimizde tutmadığımız ve statüsü uygun oyuncularımızı Bafraspor'a vermemizi istediler. Birkaç oyuncu görüşüldü hemen. Gayet güzel bir ziyaret oldu.
Başkan Şahin'den bir ricada bulundum. Bafra'ya güzel bir Samsunspor Parkı yakışır. Yapılacak bir park alanına Samsunspor ismi verir misiniz? dedim. Olumlu yaklaşıldı. Ayrıca Samsunspor'u Bafra'ya beklediklerini söylediler. Emin Başkan geçmişte olduğu gibi yine Bafra'ya hazırlık maçı ya da sezon açılışına gidilebileceğini ifade etti. İyiydi be... :)

lucarelli

Başkanın  bu yaklaşımı çok güzel olmuş. İnşallah sportif anlamda da Bafrasporla iyi ilişkiler kurulur ve devam eder. Bafra'nın, Çarşambanın üst liglerde olması lazım.

King1965

tum beledıyeler 150 kombıne alsa saten onumuz acık olur

Jnr.Serkan

yirmiuc