99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kalparin elinde böyle bir oyuncu var ama o musa sinani en ucta adilovici kanatta oynatmaya çalıştı. Sir bu işi biliyor.

Ayberk

Şu takımda işe yarar tek oyuncu diyebilirim

cany

adam nereye geldim ben aq diyodur kesin. takım kalitesi anlamında yani

Sadece Samsunspor

Bu adami sag acikta oynatma mantigi nedir hep oralardaydi bugun

ngonge

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 08 Aralık 2013, 01:20:58
Bu adami sag acikta oynatma mantigi nedir hep oralardaydi bugun

Top gelmediği için kanatlara kaçtı.

Sadece Samsunspor

Aynen bi bakiyorum adilovic orta falan kesiyor

orucreis

Adam yalnızları oynuyor.Diğer topçu müsfetteleri bişeyler yapamayınca elinden geldiğince bişey yapmaya çalışıyor oda olmuyor

cezayir55

arkadaşlar tekrar yazıyorum ama dün maçta çıplak gözle tekrar baktım bu adamı çok büyütüyorsunuz isterse her maç  2gol atsın önemli deyil güçlü deyil ve çok ağır adamda geçemiyor birde ordudaki subasiçe bak farkı gör  ayrıca ekigho bile bundan daha iyi kafa toplarına çıkıyor kusura bakmayın ama bu oyuncu  aradığımız oyuncu deyil ilerleyen haftalarda çok dah iyi anlayacaksınız

cakir55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 08 Aralık 2013, 14:35:27
arkadaşlar tekrar yazıyorum ama dün maçta çıplak gözle tekrar baktım bu adamı çok büyütüyorsunuz isterse her maç  2gol atsın önemli deyil güçlü deyil ve çok ağır adamda geçemiyor birde ordudaki subasiçe bak farkı gör  ayrıca ekigho bile bundan daha iyi kafa toplarına çıkıyor kusura bakmayın ama bu oyuncu  aradığımız oyuncu deyil ilerleyen haftalarda çok dah iyi anlayacaksınız
80 kere deyil yazdığın için kutlarım.
İkincisi adilovici şuan beğeniyorum adama top gelmiyor gidiyor kanatlara top almaya çalışıyor. Yandaki adamlar hiç top getirmiyor ki.

* tapatalk

özkan

adam devre arası kaçıp gitmezse iyi.

55.hakan

Abdülkadir gelirse bu ligin en iyi ikilisi olurlar.Biri indirir biri çakar.

beşnumara

Ksk maçını kazandıracak adam.

mehmet yılmaz

Adiloviç'in futbolunu çok beğeniyorum. İyi niyetli, özverili ve futbol bilgisi çok iyi.
Belli özellikleri var. İndiriyor, kafa golü atıyor. Ancak iki kanadın da etkili olması lazım. Çok az orta alabiliyor.
Manisa'yı yıktı bugün.
Kafa golü tam usta işiydi.
Son dakika penaltısını atmak, yürek ve yetenek ister.
Helal olsun sana.

I dobiti halal Eldin. gledate odobravanjem. Ti si dobar napadač, dobar fudbaler.

Sioux

Sırp stoper Nikola Mikiç'i yerlebir etti bugün.
Helal Boşnak ;)

fındık

Tamaradığımız adammış meğersem, aferin koca oğlan.