samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Ollivanders

##kdc##

Galibiyeti tüm dünya barışına adıyoruz.
Biz istersek sizi eksik de yeneriz moruklar  :P

emre__ss

Aşkın romanı yine yarım kalmadı forza gençler  :holey:

##kdc##

Gecenin ilk salvosunu Cem yaptı, sonra asrın salvosunu morukların kalesine geçen Yavuz yaptı.  ??? Severo Barça'dan Madrid'e geçen Figo gibi domuz başını hakkettin bu hareketinle haberin olsun..
Bu arada Oruç nerede acaba  :-\

cembaba

Beyler çok zevkli maç oldu. Kadrolar çok iyiydi. Bizim forvet çalışmayınca yenildik. Herkesin ayağına sağlık.

beşnumara

Yavuz'un üstüne gitmeyin la yavuzu yedirtmem olur böyle şeyler  :-*
Maça gelmeyenler damga vurdu. Önemli olan uj puandı. Herkesin ayağına sağlık. 

mehmet yılmaz

Maçı 6-5 kazanan rakibi tebrik ederim. Ancak bu maç Moruk-Genç maçı değildi.
Çünkü son anda Maratonton'un gelmemesi, Oruç'un uykuya dalıp uyanamaması ve daha da büyük talihsizlik cgr'nin son saniyede bize gelmesi :), Barnebau'nun karşı takımın kalesine geçmesi vs. derken klasik Moruk-Genç maçı olmadı.
Güzel maç oldu.
Rakibin en etkili adamı fotoğraf karesinde yok yalnız  :( :o 8) ??? :P :-*
Maçtan önce Sana demedim mi Serpico? ;)

Ollivanders

::)) Mehmet abim çgr şimdi geldi aklıma . Büyük bir hata ettim kusuruma bakmayın :)

fındık

Uğur Yıldız

Doğum günümde bu mağlubiyet olmadı gençler :( emre kardeşimde sağolsun bi taraflarını yırttı ama yinede son nefeste bile morukgücü  ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico - 22 Aralık 2013, 02:23:51
::)) Mehmet abim çgr şimdi geldi aklıma . Büyük bir hata ettim kusuruma bakmayın :)

Fotoğrafın orijinali aşağıdadır ;) :))))
Tarihe böyle geçsin.

orucreis

Herkesden çok özür dilerim zzzzz zzzzz  .:.:. .:.:.

emre__ss

Ya oruç keşke gelseydin sizinkileri öyle yenerdik de bahaneleri kalmazdı :) maçtan sonra yok efendim oruç yoktu vay efendim cgr bizdeydi  :peeh: ama biz 25 dakika eksik oynadık deyince ooovvv  :peeh:

orucreis

6-5 yenmişsiniz kardeşim ben olsaydim 1 oda zar zor  çünkü kalecisiz 5 tane atmissiniz  :P zaten üstümde bi ağırlık vardı bilemiyorum nasıl dualar edildi olduğum yere bayılmışım

maraton

Ne oldu Mehmet Yılmaz benim çamurum olmayınca olmuyor di mi