samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

17 Mart 2013, 16:56:46 #5670 Son düzenlenme: 17 Mart 2013, 23:22:09 kalptenþimþek
bugün ambargo koyan yarın yok yok hayır morukları bu pozisyonda bırakamam sahalara dönme vaktim geldi benim 8)

usare

##kdc##

hırçın ve pislik futbolumu yıllardır yanlış mevkilerde kullanmışım, benim asıl huzur bulduğum (yazar burada rakip oyunculara tekme tokat girdiğini ifade ediyor) mevki stopermiş  :)

Kaya

Hayır her hafta tekme yemekten bıktım usandım arkadaş..Birisi ile hava topuna çıkarız yatar ağlar bizi sakatlar bir hafta yürüyemeyiz..Yine aynı durum iki bilekte sizlere ömür..Bu gazla çıkın siz sahaya çıkın  :evet:  :D Bizde birazcık kasti vurmasını biliyoruz çaktırmadan dikkat edin derim..Ayrıca saymayı bıraktım en son 8 haftaydı sanırım malubiyet sayınız.Bu hafta tadını çıkartın galibiyetin  ;)

Kaya

Sanırım kimse oynamaya niyetli değil..Yarın halısahaya gittiğimde iptal edeceğim.Bilginize.

mehmet yılmaz

##kdc##

karşıyakaya gitme ihtimalim %50, yarın netleştirip ben de ismimi yazabilirm...

Kaya

8-9 maçım var halısahada liste o saate kadar dolacak gibi olmazsa iptal etmek zorunda kalacağım..Yarın bakacağız artık..

emre__ss

sadece55

aslında deplasmandan dolayı iptal durumlarını engellemek için maçları hafta içine alınsa olmaz mı?

Burak

Alıntı yapılan: Erdinc - 20 Mart 2013, 11:33:36
aslında deplasmandan dolayı iptal durumlarını engellemek için maçları hafta içine alınsa olmaz mı?

bir diğer sebepte Cumartesi genelde ertesi gün pazar olduğu ve geç kalkıldığı için farklı şekilde değerlendiriliyor arkadaşlarla buluşuluyor vs. benim ve hatta Erdinç çok gelemeyişimizin sebebi bu Cuma günü olsa maç katılım daha fazla olabilir

##kdc##

Cumartesi de çalışıyoruz abi biz  :)

Burak

Alıntı yapılan: ##kdc## - 20 Mart 2013, 17:26:55
Cumartesi de çalışıyoruz abi biz  :)

bizde çalışıyoruz yavrum rahat ol :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Burak - 20 Mart 2013, 18:08:37
bizde çalışıyoruz yavrum rahat ol :)

samsuni de çalışıyor.. herkes rahat olsun :D

sametozcan

haftaya inşallah oynayacam  çağrı kahya abimin takımında :)