samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Gurbet illerde bulunan bizlere 2. Bir bayram sevinci yasatan morukgucune sonsuz tesekkurler :) aglamak istiyorum sayin seyirciler.

ahmetsefa55

yemin ediyorum akan abinin halı sahalarda ki gelişimini gördükten sonra kendini geliiştiremeyen futbolculara bir kez daha sövüyorum  :deli:

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: muhalif - 19 Ağustos 2012, 12:54:59
yemin ediyorum akan abinin halı sahalarda ki gelişimini gördükten sonra kendini geliiştiremeyen futbolculara bir kez daha sövüyorum  :deli:

yalnız dün gece kakan beni çok kıskandı..morukgücünün bütün gol yükünü çekmeme rağmen  :evet: maç içinde sürekli eleştirilerine maruz kaldım..neymiş pas atmıyormuşum..golcü adam biraz bencil olmalı değil mi? attığım pasları da hep söverek seyretti zaten..olmaz böyle bir şey yani bi daha da gelmem  :peeh:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 19 Ağustos 2012, 17:04:59
yalnız dün gece kakan beni çok kıskandı..morukgücünün bütün gol yükünü çekmeme rağmen  :evet: maç içinde sürekli eleştirilerine maruz kaldım..neymiş pas atmıyormuşum..golcü adam biraz bencil olmalı değil mi? attığım pasları da hep söverek seyretti zaten..olmaz böyle bir şey yani bi daha da gelmem  :peeh:
birde muhalif kanadı sırtından bıçaklayarak iktidar tarafında yer almasına ne diyosun peki abi ?

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: muhalif - 19 Ağustos 2012, 17:32:04
birde muhalif kanadı sırtından bıçaklayarak iktidar tarafında yer almasına ne diyosun peki abi ?

Marcus Akanius Brutus diyorum.. :x((

babasamsunlu

Serkan

Akan abi tarkan ve bülent ersoy söylese biz gerekeni yapsak sonra alayına gider yapsak diyorum :d

mehmet yılmaz

Çarşamba akşamı Samsunspor yönetimi ile yerel basın maçı var :)
Karnavalda 9-10...

Ayrıca bu cumartesi top oynayacak mıyız? Malum Tavşanlı maçı var..

Ayberk

önce sınav sonra şehir dışında olmam sebebiyle gelemedim stres atmak gerek ben de gelirim :evet:

ahmetsefa55

o zaman ben başlatayım listeyi.sayıyı bulursak yine ctesi 12-1 oynarız.

1-
2-
3-muhalif

babasamsunlu

meas55