samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

cgr

Aaaah ahh nerde o eski topçular  :(  Rahmetli Başkan Kennedy, Backenbauer,Taçsız Kral Pele,  Bridge Bardo,  Nadya Komanaçi, Kaleci Mayer, Fenerbahçeli Cemiiiilll...  :(

altunay

mehmet yılmaz

Umut, listeye yazdım ya üstte. Buyur gel, PTT nostaljisi yaşayalım hep birikte :)

Samsunspor altyapısında oynarken, henüz 12-13 yaşlarımda, bir gün bir PTT hazırlık maçına çıktık. Ben kalsik olarak yine yedeğim tabii :) Malum, çok yetenekli ve hoş sohbet olduğum için genelde hocalar beni yanlarından ayırmak istemezlerdi. Her neyse, ikinci devre oyuna girdim. Maçın sonlarına doğru bir verkaç yaptım, ara topuna koştum, rakibi peşime taktım, gidiyorum, gidiyorum. Aha da golü atacağım dedim ve vurdum gol oldu. Meğer ofsaytmış, beni kovalayanla ben hariç herkes durmuş. PTT denice aklım hep "bu da mı gol değil hakim bey?" gelir :)

Maça geleceksen bekleriz, yarın gece 11-12, Samsunspor Halı saha. Kuralı söylememe gerek yok, Samsunspor formanla geleceksin.

fındık

Alıntı yapılan: cgr - 08 Eylül 2011, 15:41:16
Aaaah ahh nerde o eski topçular  :(  Rahmetli Başkan Kennedy, Backenbauer,Taçsız Kral Pele,  Bridge Bardo,  Nadya Komanaçi, Kaleci Mayer, Fenerbahçeli Cemiiiilll...  :(

Hepsi şöhretlerini SAMSUNSPOR.BİZ'e borçlu : :D

altunay

tamam gelecem ilk defa yazıyorum buraya malum rezil olduk aleme nerden dedim  :evet: tabıkı samsunspor forması olcak  :) ayıpsın hocam

sejoe

kusura bakmayın beyler hastalandığım için bu akşam aranızda olamayacam

alperen

Alıntı yapılan: sejoe - 09 Eylül 2011, 13:41:41
kusura bakmayın beyler hastalandığım için bu akşam aranızda olamayacam

Geçmiş olsun Selçuk abi

Serkan

mehmet yılmaz

Geçmiş olsun Sejoe... ;)

1- maraton
2- babasamsunlu
3- serkan
4- iak5529
5- Atakumlu55
6- muhalif
7- cany
8- curvass
9- millwall
10- Turuncu
11- Ahmet Denizci
12- Kerem55
13- Mert
14- samsuni
15- Altunay

Yok mu son bir kişi?

cgr

Bu arada cany ve Turuncu gelemiyormuş...

1- maraton
2- babasamsunlu
3- serkan
4- iak5529
5- Atakumlu55
6- muhalif
7- cgr
8- curvass
9- millwall
10- altunay
11- Ahmet Denizci
12- Kerem55
13- Mert
14- samsuni
15-
16 -

cembaba

1- maraton
2- babasamsunlu
3- serkan
4- iak5529
5- Atakumlu55
6- muhalif
7- cgr
8- curvass
9- millwall
10- altunay
11- Ahmet Denizci
12- Kerem55
13- Mert
14- samsuni
15- toranaga
16 - cembaba

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cgr - 09 Eylül 2011, 15:47:26
Bu arada cany ve Turuncu gelemiyormuş...

Ben sana nerden tutuldum
Yokluğunda nasıl duruldum
Sağ elimi solumla avuttum
Boş yere, boş yere... :)

Madem satış yapıp, konsere gideceksiniz, şu "Sağ elimi solumla avuttum" ne demekmiş öğreniverin bari.

##kdc##

tarkan konserindeki gibi bi yağmur yağsa da konser iptal olsa  :P
geçen sefer de halısahadan isim sildirmişlerdi sanırsam turuncu ve canycanlar  :-X

bu arada toranaga kim çıktı  :-\

mehmet yılmaz

AlıntıSon Dakika...

Sıla Konseri İptal

Sıla'nın daha önce ertelenen Samsun konseri tamamen iptal edildi. Ajanslara geçilen bilgiye göre, yıllar sonra Samsun'a gelen Sıla, İstanbul'da konservatuvarda okurken hayranı olduğu ve kısa süreli bir gönül ilişkisi yaşadığı V.Y. ( 27 ) adlı eski aşkını Samsun Yaşar Doğu Spor Salonu civarında görünce büyük bir şaşkınlık geçirdi. Aslen Samsunlu olduğunu bildiği V.Y.'yi görür görmez, "konsere falan çıkmam, hatta müziği de bırakıyorum" diyen Sıla'nın geceyi V.Y. ile Yaşar Doğu Spor Salonu kantininde başbaşa tost yiyerek geçireceği ve hesabı da yine Sıla'nın ödeyeceği öğrenildi. Yakışıklı genç V.Y. ise olayla ilgili açıklama yapmazken "herkese tşk.ler, sevgiler" dedi.
OHA

CurvaSs

konser için halısaha maçını bırakmak..... gerçekten yakışmadı genşler. :D