İlyas Kubilay Yavuz

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:08:58

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

Bu 3.maç mı oldu kazandırdığı?

Helal be. Bazen çok saçmalıyor ama daha fazla oynasa o sorunlarını da halleder.

Helal.

isyan

Fazla kosmuyor defansa yardim etmiyor felan bos laflar. Her mac oynamali lazim. Bu lig'de o pasi atacak oyuncu sayisi 2-3 dür anca

55__Gurbet__55

Bugün yedekler arasında oyuna etki edebilecek tek kişi İlyas'dı. Belkide hoca en azından hamle yapabilceği bir oyuncu olması için yedek tutuyordur. İnşallah böyledir yoksa başka anlaşılır durumu yok.

Sol Açık

Yetenek ve kalite!

Kalite açısından Boli (ve izleyebilseydik Tomane), yetenek açısından ise Kubilay (ve sonrasında biraz Savicevic)...

Kalite ve yetenek olmadan olmaz ve Kubilay eksiklerine rağmen, hele de Savicevic'in de olmadığı bir maçta sahada olmalı. Çünkü takımın yetenekli ayaklara ihtiyacı var ve yaptığı asistle bunu net gösterdi... 

cembaba

Hoca bu çocuğa takık. Gerçekten çalıştığına ve değiştiğine inanıyorum. Hatta akıl olarak da değiştiğine inanıyorum. Formanın hakkı kesinlikle kendisinin.

55__Gurbet__55

Zaman zaman bencil oyunuyla ve aklının tamamen futbolda olmaması gibi eleştirebilecek yönleri olsada, Erkam'dan son en karekterli oyuncumuz. Yedekleriyle beraber tüm orta sahamızı toplasan ne yetenek nede katkı olarak Ilyas'a yaklaşamazlar. Buna rağmen çoğu zaman yedek oturduğu halde küsmedi ve oynadığı sürede elinden gelen en iyisini yapmaya çalışarak katkı vermeye çalıştı ve verdide. En az 7 puan getirdi bu sene.
Inşallah devre arası gitmez çünkü çıkarsak seneye kadroda kalabilcek 4-5 isimden bir tanesi

ask55

O kadar yeteneksiz topculara alıştık ki yıllardır Kubilay Messi gibi gelmeye başladı.
Devre arası transferlerimiz doğru olursa kimsenin aklına gelmez Kubilay.
Bu ligden ötesinde de asla oynayamaz.

Ayberk

Stoper

Unutmadım görevleriminin hâlâ farkındayım dedi ve tabelayı değiştirdi.

Elyesa

25 Ocak 2021, 01:08:35 #204 Son düzenlenme: 25 Ocak 2021, 01:26:14 Elyesa
helalm, yasin o anda oyundan cikmisdi yasinde ilk macda elinden geleni yapdi ama sen baskasin be ilyasim helal  sana maca girdimmi iz birakiyorsun basarlilarinin devamini dilerim

Kaya

Sözleşme !!!

mehmet yılmaz

Ankaraspor deplasmanında asist
Adanaspor maçında penaltı golü
Altay maçında ise asist...

Üç maçta da skora doğrudan katkı verdi.
Bu nedenle onun ilk 11 oynaması gerektiğini düşünenler var. Ancak ben aynı kanida değilim.
Hoca, onunla doğru iletişim kurup, değerli hissetmesini sağladıkca kulübeden gelen adam olacaktır, olmalıdır.
Bugünkü maç mesela çok ciddi savaşılan bir maçtı. Kubilay bu tarz 90 dakikaların adamı olmadığını ilk 11 çıktığı maçlarda gösterdi defalarca. O nedenle bu kadar meziyetli ancak kuvvetsiz bir oyuncuyu potansiyel tehlike olarak kenarda tutup, dinç ve güçlü bir şekilde sonradan oynatmak çok doğru bir tercih bana göre... 

Tufan

hoca bence Kubilay konusunda doğru tutum izliyor. 11 başladığında diri savunmaya karşı topu ezip oyundan düşüyordu.

Hocanın kulübedeki gücü olduğunu ona hissettirip hamle oyuncusu olarak devam etmesi bize fayda sağlayacaktır.

isa55

Doğrudur, ikinci yarı daha etkili olur ama son 15 dakikaya da kalmaması lazım.

Sadece Samsunspor

Sen Allahin bir lutfusunnn kubiii
Seni oynatmayanlar utansin