PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

CurvaSs

aktifbank çalık grubunun, artı olarak aktifbank ptt'nin bütün kredi işlerini yapan ve kaç şubesi olduğu bilinmeyen banka. ne para götürüyolar be, ayıptır ulan!

Tufan

25 tl hava parası üstüne fislenme cabası. Almayacağım çark edecekler mecburen.

kuzey55

bi defa da bi taraftar grubumuz çıkıp açıklama yapabilse e-bilete hayır diye.nalçacılar bile açıklama yapmış.

bari site olarak bi açıklama yapılsa.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: celebi - 04 Nisan 2014, 11:00:08
aktifbank çalık grubunun
Akparti 10 sene daha iktidarda kalirsa bu Çalık gurubu Koć Holdingi de satın alır.

FaTiH_HaN

e-bilet uygulaması tribünlerde çıkan münferit olaylardan takımın değil şahısların ceza alması adına doğru bir uygulama, sahaya atlayan, yabancı madde atan, koltuk kıran yüzünden saha kapanmayıp sadece o işi yapan adam ceza alacaksa güzel. Ama çok saçma sapan maddeler var içinde, resmen stadyumdaki demirbaşları taraftara zimmetleme üzerine kurulmuş sistem. Bir başka konu zaten hiç bir takım doğru dürüst tribünlerini dolduramıyor şimdi yılda 3-5 maça giden insanlar kartla martla mı uğraşacam deyip hiç gelmeyecek maçlara. Bu uygulamada rant işin 2. boyutu asıl sorun bu tarz projeler tribünü bilmeyen insanlar tarafından yapılıyor. Tribünden taraftarlıktan haberi olmayan biri için stadyumlar adam bıçaklanan küfredilen esrar içilen yerler, bakış açısı bu ve e-bilet uygulamasındaki tüm maddeler bu kafada yazılmış. Bir başka boyut tüm futbol adamları bu uygulamaya destek veriyor, bakıldığında genelde küfür yiyen hocalar topçular koltuğu kırılıp masrafa giren federasyondan para cezası yiyen yönetimler de çözüm olur diyerekten destek veriyor ama bu yasanın uygulayıcıları yani taraftara hiç bir şey sorulmuyor.

eprianu

Futbol Kapitalizminin yeni oyunu.
Yıllık kart ücretini milyonlarca taraftar ödeyecek, yine birileri kazanacak!

Levent ÖCAL

Bu haftasonu oynayacağımız Ordu maçında passolig kartı zorunlu mu şimdi?

Burak

Ya hadi bu uygulamayı yaptın eyvallah ta neden tek firmaya veriyorsun. Neden rekabet yaratmıyorsun devlet eliyle tekel oluşturuyorsun . Yarın birgün vizeletmek 100 tl derlerse ne olacak  ? veya benim cebimde bir sürü kart var neden onların birine tanımlayamıyorum. Ya da bu kartı kulüpler dağıtıp parayı neden kulüpler almıyor ? Bunu sezon sonu yapmalarının sebebi çok basit. Sezon başında olsa ortada bir iddia olmadığı için maça gidilmeyip protesto edilebilir uygulama. Hadi sen gelde gitme şimdi akşam ki  MİY maçına mesela. Play Off maçlarına veya Finalne gitme bakalım. Bu sene millete aldırıp seneye vatandaş nasıl olsa aldım bilet yükleyeyim diyecek. Elbette mecburen alacağız ama ufacık bir hakkım varsa haram zıkkım olsun !

usare

Ben almayacağım açık ve net. Bilmem ne grubuna verecek 1 kuruşum bile yok benim. Biz aldığımız sürece bundan geriadım atmazlar. Ama almayın, bakın o zaman nasıl geri adım atıyorlar..

feticalik

Alıntı yapılan: berusa55 - 04 Nisan 2014, 12:26:42
Almayacağım... Tribünler bir iki maç boş kalsın; kulüpler, federasyon çark edecektir. Bu, dayatmadan, birilerini daha da zengin etme projesinden başka hiçbir şey değil.

bende böyle düşünüyordum ama play offa kalma durumumuz olursa o heyecanı kaçırmak istemem

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: feticalik - 07 Nisan 2014, 11:38:41
bende böyle düşünüyordum ama play offa kalma durumumuz olursa o heyecanı kaçırmak istemem

işte insanların futboldan soğumayacağını bildikleri için zaafımızı tuttuğumuz takımları öne sürerek cebimizde kuruşlara bile göz dikiyorlar. haram olsun

anlztrk

Ya tamam ben statta maç izlemeyi seviyorum, kartı almak, yıllık aidat ödemek bana koymaz. Ama benim her sene 1-2 maçta rica minnet yanımda maça getirdiğim, takımı takip etmelerini sağladığım arkadaşlarım, akrabalarım var. Şimdi bunlar bir maç için 25 TL verip kart mı çıkartacaklar? Diyelim adam yurtdışından turist olarak geldi, isterse maça gidemeyecek mi? Bu kadar saçma bir sistem olabilir mi?

lato

Kredi kartı yıllık üyelik aidatı adı altında alınan paranın başka bir versiyonu. Bir nevi çakallık..

SametYılmaz55

acayip ikilemdeyim gerçekten.bir yanım Samsunspor için al diyor öteki yanım alma diyor.başka banka olsa hiç düşünmeden alacağım ama bilmiyorum valla alsam mı almasam mı :o adamlar 7/24 gazetelerinde,televizyonlarında kendilerinden olmayanlara çapulcu,haş haşi,paralel yapıcılar,hainler diye giydirirken bu adamlara para kazandırmak içimden gelmiyor ama diğer tarafta Samsunspor var :(

King Of The North

Bu dayatma bence tutmayacak, taraftar yok diye ağlayanların yaptığı bu saçma uygulamayı protesto ediyor ben de almıyorum. Yanlış hesap bağdattan döner arkadaşlar göreceksiniz...