2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

emre

Ahmet altın/ishak- aytac-ercan-erhan/onur-savas-irfan-yilmaz-samet/Abdülkadir

Nurullah/Canberk-Nuri-Safak-Erkam/Bahattin-Oguz-Kubilay-Bunyamin-Enes/ ErhanŞ

Sadece ilk 11 anlamında konuşacak olursak iyi birer hoca ile biri kırmızı grupta biri beyaz grupta şampiyon olur.

Stoper

Alperen  Pak, Sivas belediye ile anlaşmış. Bu kadro derinliğinde kadroya girmesi pek mümkün değildi.

evolution55

Ahmet altın ile 1 yıllık sözleşme yenilemişiz

tactician

Devre arasında çok nokta transferler yapıldı.
Üç hat için de; takımın ilk devre boyunca eksikliğini hissettiği tecrübe seviyesini arttıracak isimler takıma kazandırıldı.
Özellikle orta alanda 8 numara mevkisi için alınan Yılmaz takımın ciddi anlamda ihtiyaç duyduğu bir isimdi.
4-2-3-1 formasyonu için 8 numaranın önemi yadsınamaz. Bu pozisyon altı numaraya -ki bizim takımda bu isim savaş- savunma anlamında katkı verirken; hücüm fazında da on numara pozisyonunu -ki bizim takımda bu isim ilyas kubilay- asiste ediyor.
Bunun yanı sıra bu pozisyon birinci bölge ikinci bölge geçişleri için de en önemli oyuncu konumunda. Merkezdeki kritik oyuncu rolü ile bu pozisyondan maçın dengesini de belirlemesini beklersiniz. Bir takımın hücumunu hangi tarafa yönlendireceğini de temposunu da bu adam belirler aslında. İlk devrede Oğuz'dan kısmen katkı alsak da, kendisinin tempo belirlemek ve oyuna hükmetmek anlamında yeterli olduğunu söylemek güç.

Savunma dengemizin de zaman zaman arızalar gösterdiğini biliyoruz. O bölgeye gelen Aytaç hamlesi de son derece yerinde. Tecrübesi ve kalitesi ile arka tarafta dümeni sağlam tutacaktır.

Son olarak, ilk yarı boyunca yine önemli biçimde yokluğunu hissettiğimiz bir konu daha vardı. İleri uçta topa basarak ve kaleye sırtı dönük oynayabilecek bir pivot santrafora ihtiyacımız vardı. Bunu da Abdülkadir ile hallettik gibi görünüyor.

Onur, Cesur ve Nurullah da kadro derinliği açısından iyi ve gelecek vadeden isimler. ilk 11 olarak direk düşünülebileceklerine pek imkan vermiyorum açıkçası.

İlk yarıya nazaran mevcut oyuncularımızın da üstüne katarak geleceklerini düşünürsek ilk yarıda arzu ettiğimiz takımı bu devre seyretme şansımız daha fazla diyebilirim...

twitter

sakarya tahtasını açacak mı acaba

jean

Bahanemiz kalmadi sakarya acsin acmasin ne yapip edip cikmaliyiz

Sadece Samsunspor

Berat ve furkan yildirim manisaya kiralik verilmis. Bu manisa askini cozemedim. Gecende de baskan yardim etmisti. Biz dokulurken kimse bize boyle seyler yapmadi

cembaba

Samsunspor'da 5 oyuncu kiralandı...
Muhammet Beşir- Zonguldak Kömürspor
Bünyamin Karataş- Zonguldak Kömürspor
Alperen Pak- Sivas Belediyespor
Berat Boz- Manisaspor
Furkan Yıldırım- Manisaspor

orucreis

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 16 Ocak 2019, 12:09:37
Berat ve furkan yildirim manisaya kiralik verilmis. Bu manisa askini cozemedim. Gecende de baskan yardim etmisti. Biz dokulurken kimse bize boyle seyler yapmadi

Manisa sadece düşmemek için oynayan bir takım. Başkan ikili ilişkileri sağlam kurmak istiyor. Hani bakarsın yarın öbür gün lazım olur. Biraz dirençli olmasını istiyor 👍

jean

cembaba

Alıntı yapılan: cembaba - 16 Ocak 2019, 12:11:00
Samsunspor'da 5 oyuncu kiralandı...
Muhammet Beşir- Zonguldak Kömürspor
Bünyamin Karataş- Zonguldak Kömürspor
Alperen Pak- Sivas Belediyespor
Berat Boz- Manisaspor
Furkan Yıldırım- Manisaspor

Bünyamin ve Muhammet henüz kesin değilmiş. Yücel Uyar Spor55'te söyledi.

minci

Bugün kaynağımdan aldığım bilgiye göre çilek değil çileğin ağacını şirket başkanımız Sayın Yüksel Yıldırımın bizzat kendisinin kulübe hediye olarak ay sonunda alacağını söyledi. Ama isim vermiyorlar. Benim de aklıma Gökhan ya da Sabri geldi. Ancak bu isimler tamamen benim tahminim. Başka bir isim de olabilir. Kulüp çevreleri kesinlikle ser verip sır vermiyorlar. Ancak yalanlamıyorlar da. Bu haberi 10 gün kadar önce duymuştum. O zaman çok ciddiye almamıştım. Ancak aynı haberi tekrar duyunca sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bunun dışında hiçbir somut dayanağım yok. Daha somut bir dayanak istiyorsanız o da ne yazık ki yok. Yazma nedenim belki içimizden birinin konuyla ilgili bilgisi vardır ve bizimle paylaşmak ister diye yazdım.

jean

Bence bu sene icin gerek yok insaallah o cilegi seneye saklasin yuksel yildirim

55.hakan

Bence gerek var Aytaç dışında bomba denecek bir transfer olmadı. Olamadı desek daha doğru olur çünkü ilk yarı kimse oyuncusunu vermek istemez.

muzaffer4