Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

_SoN_

08 Eylül 2019, 11:26:43 #47655 Son düzenlenme: 08 Eylül 2019, 14:34:18 _SoN_
temin ettim .

twitter

Gişeden bilet almak için minimum 1 buçuk 2 saat önce girmeniz lazım o sıraya

Niğde maçında yaptım o hatayı 1 saat önce girmeme rağmen 50. Dakika girdim maça

_SoN_

Alıntı yapılan: twitter - 08 Eylül 2019, 11:53:55Gişeden bilet almak için minimum 1 buçuk 2 saat önce girmeniz lazım o sıraya

Niğde maçında yaptım o hatayı 1 saat önce girmeme rağmen 50. Dakika girdim maça

Daha önce stada gitme imkanımız yok,en fazla yarım saat kala yetişiyoruz :(

_SoN_

Bu konuda birçok mesaj gitmiş, inş. sadece bu başlığa özeldir, geçmiş olsun foruma :(

isyan

1 Yil kayip galiba. Gecmis olsun

brigand

Baya bir uğraşıldı ancak bu kadarını kurtarabildik. Şükür ki bu başlığa özel bir durum oldu. Ancak yine de son 1 yıllık süreç maalesef kurtarılamadı. Her üyenin aktif olarak kullandığı bir başlık olmasından dolayı tüm üyelerimizden özür dileyerek aflarına sığınıyoruz.

Umarız bundan sonra bu tarz problemlerle karşılaşmayız.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: brigand - 08 Ekim 2020, 15:31:10Baya bir uğraşıldı ancak bu kadarını kurtarabildik. Şükür ki bu başlığa özel bir durum oldu. Ancak yine de son 1 yıllık süreç maalesef kurtarılamadı. Her üyenin aktif olarak kullandığı bir başlık olmasından dolayı tüm üyelerimizden özür dileyerek aflarına sığınıyoruz.

Canınız sağolsun, Samsunspor varolsun.

Arkadaşlar milli maçtan sonra %10 kapasite ile oynayacağız galiba. Passodan kombine satışı olur umarım ve elimiz hızlı olur. 3300 kişi azda olsa buna şükür.

_SoN_

Bu güzel haber renktaş, ilk duyduğumdada sevinmiştim, az kapasitelide olsa, seyircinin alınacağı haberleri bile heyecan veriyor.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: _SoN_ - 08 Ekim 2020, 16:53:17Bu güzel haber renktaş, ilk duyduğumdada sevinmiştim, az kapasitelide olsa, seyircinin alınacağı haberleri bile heyecan veriyor.

Aynen renktaş, yalnız birde kombinenin hemen bitme durumu olabilir. Hem güzel haber, hemde maça gidememek korkusu var. Bilemedim :D

Eli hızlı olan kazansın diyelim.

seskat

Alıntı yapılan: brigand - 08 Ekim 2020, 15:31:10Baya bir uğraşıldı ancak bu kadarını kurtarabildik. Şükür ki bu başlığa özel bir durum oldu. Ancak yine de son 1 yıllık süreç maalesef kurtarılamadı. Her üyenin aktif olarak kullandığı bir başlık olmasından dolayı tüm üyelerimizden özür dileyerek aflarına sığınıyoruz.

Buna da şükür, sağlık olsun.

maço

KocumVolkan

Sevgili adminlerimiz hanginizin aklına geldiyse; şehrimizi ilgilendiren müsabakalarda forumun üstünde Canlı skor yazması çok iyi olmuş.

Nuri Asan

11 Ekim 2020, 05:04:42 #47667 Son düzenlenme: 11 Ekim 2020, 05:10:18 Nuri Asan
Bizim eski futbolcu Aytaç Sulu'nun EA sport takımı varmış. Az önce hafta sonu turnuvasında denk geldim, onlarla eşleştik. Bizim takımın adını görünce EA da (Samsunspor55spor) ufak sohbetimiz oldu, bende Samsunsporda oynadım dedi birde :) biliyorum dedim. İnşallah klavyende oyunculuğun kadar müthiştir diyerek ufak ayar verdim.

Aytaç Sulu'nun takımını yenip,eleyip evine gönderdik.

Kusura bakma Aytaç Sulu :D

Samsunspor55spor'a karşı babam da gelse affetmezdim. Yemezler yani bizde oynayıp oynamaman geçen sene şampiyon olsaydık azıcık faydan olsaydı bakardık ama  ;)

Yinede kibar cocukmuş oyundan sonra (o kadar sinirlerini bozmama rağmen çünkü gerçekten sinir edici taktik uyguluyoruz) süper lig yolunda başarılar dileyip, takımı çok yakından takip ettiğini söyledi.

evolution55

Çarşamba sabah uçakla samsuna inerken çektiğim görüntü, yazık şu görüntüye bak

Nuri Asan

Daha önce bir renktaş, stadın güneş almayan çimenleri kalkmaya başladı demişti. Şu görüntüye göre güneş alan yerlerin bile sapsarı olmaması mucize.

Bu lanet dünyaya KoronaVirus az bile.