TFF 2. LİG 2019/2020 7. HAFTA | Amed SFK 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Levent ÖCAL, 07 Ekim 2019, 09:43:10

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Rahat geçeceğimizi düşündüğüm bir maç. 3 puanı alıp döneceğimize inanıyorum.

_SoN_

Galip gelip döndüğümüz taktirde, aynı şevk ile kaldığımız yerden devam edeceğimize inanıyorum, ancak bir puan kaybında , manisa maçı puan kaybı ve kötü futbolu ile beraber düşüşe geçebiliriz, kritik maç, iyi hazırlanıp kayıpsız geçmemiz şart.

s_uzunkaya

manisayı gördükten sonra bu tür maçlarda asla puan kaybetmemiz gerektiğini sanırım futbolcularda çok iyi anlamışlardır. her maçı kesin galibiyetle ayrılacak ciddiyette oynamalılar. manisada gördüğüm ve bizde olmayan bir şey daha var. manisa oynadığı futboldan zevk alıyordu. bunu rakip olarak ben bile hissettim. bizde maalesef o yok. bi kargaşa, bi koşuşturma, bi telaş, bi savrukluk, bi aman vurim gol olsun bir an öncelik..... bırakın bu basit düşünceleri artık yawww koskoca SAMSUNSPOR un futbolcularısınız siz. artık adam gibi oynayın şu futbolu.....

bu arada maç yayınlanıyor mu arkadaşlar?

eprianu

Amedspor hiç kazanamamış; 3 beraberlik ve 3 mağlubiyetleri var. Sıkıntılı maç, puan kaybederiz gibi geliyor bana.

Tek umudum maçın çarşamba günü olması. Bizim salak ergenlerin PKK muhabbetleriyle karşı tarafı galeyana getirebilmek için çok zamanları yok. Ortamı germezsek, sessiz sedasız gidip kazanabiliriz. Geçen seneki gibi olursa eyvah eyvah...

cembaba

Sakin sakin oynayıp dönüp gelebileceğimiz bir maç. Amed'i yenip yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Özellikle taktiksel şablonda değişiklik yapıp bunun uygulanabileceği bir maç olarak da görüyorum. Bir kere de çift forvet oynayalım bakalım nasıl oluyor!

Hiç kimse farkında değil ama şu an ligde üst sıralarda olan takımlardan takımımız 7 puan çıkardı. Tarsus, Afyon, Manisa. Yolumuza kayıpsız devam edelim. Sonuç bizi nereye götürecek.

maço

yoğun maçtan sonra Amed deplasmanına çıkıyoruz.
Çok zor o konsantrasyonu sağlamak .
Belki çok fazla olmadan 3-4 futbolcu rotasyonu yapılabilir.
Enes islam, Samed Hakan, Samet Asatekin vs.
Sahada güçlü duran maçı alır.
3 puan için ümidim yok açıkçası umarım utandırırlar da 0-1 de olsa kazanırız.

Manisa konyayı yenecek ve farkı açacaktır olası puan kaybında.

twitter

tactician

Alıntı yapılan: maço - 07 Ekim 2019, 14:09:26yoğun maçtan sonra Amed deplasmanına çıkıyoruz.
Çok zor o konsantrasyonu sağlamak .
Belki çok fazla olmadan 3-4 futbolcu rotasyonu yapılabilir.
Enes islam, Samed Hakan, Samet Asatekin vs.
Sahada güçlü duran maçı alır.
3 puan için ümidim yok açıkçası umarım utandırırlar da 0-1 de olsa kazanırız.

Manisa konyayı yenecek ve farkı açacaktır olası puan kaybında.

Samet hakan 18'e alınmamış
Diyarbakır'a götürülmüyormuş sanırım

5trawberry

Taner Taşkın olayında olduğu gibi pısırıklık yaparsak ve baskı denilen gereksiz kavramın altında ezilmeye kalkarsak yeniliriz.
Ama 1.dakikadan itibaren saldıran bir ekip olur ve gol olup yağmayı hedefleyen korkusuz bir takım olursak ilk yarıda işi bitiririz.

Ekrem

İrfan Hoca korkmayacaktır. Saldıran bir takım ile rahat bir galibiyet alırız

ngonge

Amed geçen yılki Amed değil, 6 maçta sadece 2 gol atabilmişler. Sadece savunma yapacaklarını düşünüyorum. Hocanın Atabey ile başlaması, kanat forvet olarak da Bahattin'i değerlendirmesi bence yerinde olacaktır. Zorlanacağımızı düşünmüyorum.

Stoper

brigand

Manisa maçından sonra sahada göstereceğimiz reaksiyon, sezonun gidişatı için bence önemli bir gösterge olacak.
Deplasman dahi olsa rakip geçmiş senelerde ki kadar dişli değil.
Bu nedenle hem oyuncu hemde diziliş tercihlerinde değişikliğe gideceğimize inanıyorum.
4-4-2 ile çift forvet olarak çıkma ihtimalimiz yüksek.
Kötü oyundan hemen sonra umarım dersimizi almış şekilde sahada oluruz ve hem takım hemde taraftar olarak tekrar morallenerek yolumuza devam ederiz.

maço

Alıntı yapılan: tactician - 07 Ekim 2019, 18:44:40Samet hakan 18'e alınmamış
Diyarbakır'a götürülmüyormuş sanırım

Sakatlık mı var acaba yoksa manisa maçında neden oynamadım hesabı falan mı yaptı.
Bizim 4-4-2 forvetleri bahattin ve atabey olmaz bence, ikisi de aynı tipte forvet.
Bu ikisinden birinin en azından defans yapması gerekiyor ikisi de o kafada değil.

mehmet yılmaz

Amed SF, geçtiğimiz yıllardaki çizgisinden çok uzakta. Zayıf bir takım. Maçın favorisi biziz. İşimizi ciddiye alıp, iyi oynamak zorundayız. Bunları yapabilirsek galibiyetle dönmemiz normal olacaktır. Bu gibi maçları kesinlikle kayıpsız geçmemiz gerekiyor.