Ali Kılıç

Başlatan isyan, 15 Kasım 2020, 15:58:22

« önceki - sonraki »

isyan

Doğum Yeri   :   SAMSUN
Doğum Tarihi   :   11 Mart 2004

10.11.2020 tarihi itibari ile 2022/23 sezonu sonuna kadar profesyonel sözlesme imzalamis.

Altyapi istatistikleri su sekilde:

Mac     Gol
Elit Akademi Ligi U14     24     13
Akademi Ligi U15          24      43
Akademi Ligi U16          15      17
Elit Akademi Ligi U17      9      2

72 Mac 75 Gol

Bir bakalim nasil cikacak, istatistikleri felaket seviyede.
Yillarca dogru dürüst Adam cikaramadik, umarim bu Cocuk iyi cikar

maço

Youtube yayını yapıldığı zamanlarda U15te sanırım bir çocuk izlemiştim ileride sol ayak , Firminho gibi yönetiyordu , çok heyecanlandırdıydı beni.
Acaba bu çocuk mu bilemedim .

Sadece Samsunspor

Insallah yeni bir Serkan Aykut olur

ata55

Akıllara gelen tek isim var; Serkan Aykut.
Umarım böyle bir şey olur bu çocuk da.

defansif orta saha

9.haftadaki Erzurum maçı kadrosunda Tomane cezalı, Melunoviç geldiği günden beri sakat, ilk 11'de golcü Bah, yedeği ise Mehmet Akyüz... Ali Kılıç kadroda bile yok. Ben bu çocuğun yerinde olsam ilk fırsatta başka takıma gitmenin yolunu ararım. İlerleyen yıllarda bu çocuğun da arkasından ağlarız

celebi

ben ali kılıçtan olamaz diyorum

Sadece Samsunspor

U18 Milli Takımımız Antalya'da hazırlık maçında karşılaştığı Litvanya'yı 3-1 yendi. Sueno Hotels Deluxe Belek sahalarında oynanan maçta Milli Takımımızın gollerini 20.dakikada Berke Kılıç, 54.dakikada Devran Şenyurt ve 87.dakikada Ali Kılıç atarken Litvanya'nın golünü 17.dakikada Nojus Luksys kaydetti. U18 Milli Takımımızın Litvanya ile 16 Şubat Çarşamba günü oynadığı ilk maç 2-2 eşitlikle sona ermişti.

83de oyuna girmiş 87de gol atmış.

Sadece Samsunspor

03 Ağustos 2022, 12:22:48 #7 Son düzenlenme: 03 Ağustos 2022, 16:10:23 Sadece Samsunspor
Nereye gidiyor acaba. Yunus emre story atmis yolun acik olsun diye.

Edit: Nevsehirbelediyespor a kiralik gidiyormus