Erkam REŞMEN

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:45:07

« önceki - sonraki »

55.hakan

Hiç sırıtmıyor.

mehmet yılmaz

Bodrum maçında da görevinin layıkıyla yerine getirdi.

_Jack Daniels_

Uzun zamandır sağ bekte oynamadığından yadırgadı gibi geldi bana mevkisini. Bizim gibi ofansif oynayıp bol pas yapan takımların kenar oyuncusu olacak dinamizme sahip değil. İkinci devre transfer şart sağ beke.

mehmet yılmaz

Niğde'de Erkam yetişti imdadımıza. Savunmadaki net futbolu yetmedi, gitti bir de gol attı. Ayağına sağlık.

maço

Alıntı yapılan: maço - 23 Eylül 2018, 17:00:12
Stopere Erkam ilk başta yazılır.
0 hatayla oynadı.

Harika oynamaya devam ediyor

mehmet yılmaz

Şahane bir gol attı üstelik 11 yıllık profesyonel kariyerinin ilk resmi golünü atmış.
Daha da atması dileğiyle.

Sadece Samsunspor

Iyiles erhan kartaldan kurtar bizi

ngonge

İyileşince sağ beke monte etmemiz lazım. Erhan gerçekten çok tehlikeli (bizim için) bir sağ bek.

cembaba

Haydi dön artık birader. Vurulmadın daha?

ea55

Sakatlığı yok 2 haftadır oynayabilecek durumda ama tabi hocanın evladı olmadığı için oynayamıyor. Allah aşkına sağ bekte bile oynatmazsan bu adam daha nasıl motive olsun ?

tactician

son idmanlarda hep sağ bekte denendi.
hocaya maçtan bir gün önce gelip ben sağ bekte oynamak istemiyorum dedi; belli ki kendine güvenemedi, ya da stoper olarak görev almak istiyor bundan sonra.
eskiden stopermiş sonra sağ bek olmuş, bize de öyle geldi zaten. sonra yeniden stoper oldu. şimdi tekrar bir değişiklik kendince kavram karmaşası yaşatıp piyasa değerini düşüreceğini düşünmüş olabilir; bilemiyorum.
hoca da kendisini 18'e almadı; olayın aslı budur.

maço

Olması gereken de odur.
Erkamı sağ bekte oynarsın ya deyip zorlamak saçmalıktır.
Adam en iyi stoperimiz .
Sağ bek e alternatif yaratamayan yönetimin hatasıdır.

55.hakan

Erkam çok oynadığı bir maçtan sonra neden yedeğe çekildi. Bir an önce takıma entegra edilmeli.

ngonge

Yedekte olması büyük fiyasko. Ya sağ beke ya da stopere monte edilmeli.

Hangisi olur bilemem, sağ bek olursa Erhan'ın bombalarından kurtuluruz. Stopere koyarsak da yanında Aytaç'la iyi bir ikili olur. Onun eksikliklerini tamamlar.

orucreis

Senin yerin sağ bek başkası yalan