Ercan Yazıcı

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 12:49:09

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Helal sana adam gecirmedin istek var ruh var

Kaya

Erdi ile birlikte koy stoperde adam kessinler  :D

vanlioglu

ercanın bir standardı var ve hiçbir maçta bunun altına düştüğünü görmedim.
Süper lige çıkarsak fatih oynayabilecek mi hayır oynasa bugün ptt de olmaz koy bu çocuğu oynasın süper lig için kazanabileceğimiz adamların en başında ercan geliyor kesinlikle oynaması lazım.

ask55

mersin maçında 85.dakikada ikili mücadelenin ardından ortada kalan topa inanılmaz bir depar attı ve orta kesti.
o depardan sonra rakibe 10 metre fark attı.
çok güçlü ve agresif.
kesinlikle kullanmamız lazım.
ya biz futboldan ciddi manada anlamıyoruz ya da ercanın yerıne tunanın tercih edilmesi art niyetli.

Integral

ön liberoda hasan'ın yerine bi denenebilir aslında.

Kaya

Maçın Sezer ve Mbilla ile birlikte bana göre en iyisiydi..Devam aynen devam Ercan daha iyi olacak...

özkan

tamamdır bu çocuk.sag bek stoper koy arkana bakma

55.hakan

Ercan Koloğlu'nun veliahtı olacak.Tipi de benziyor adaşı zaten.O'nun gibi kaptan olacak ve bu takıma uzun yollar hizmet edecek.

ngonge

Ercan iyisin güzelsin de ceza sahası içinde rakiple mücadelenden çok korkuyorum penaltı yaptıracaksın diye. Sağ bek pek ona göre değil gibi bir de. Önlibero ya da stoperde daha iyiydi.

beşnumara

Çok gereksiz hareketler yapıyorsun. Ne gerek var. Risk alma temiz oyna.

fanatik samsunsporlu

Gıcık kaptigimiz hakem Volka Bayarslan Ercan in ceza sahasında yaptığı dengesiz harekete penaltı çalsa ne yapardik

Raqua55

Dün gereksiz yere çok fazla risk aldı Bu kadar riske gerek yok temiz oyna Garanti oyna

orucreis

bir stoperin ciddiyetini tam anlamıyla kavrayamamışsın.Senin bir hatan takımın yenik duruma düşmesine ve diğer oyuncuların defans sağlam değilmi acaba şüphesine gebe kalır

yirmiuc

'Ayarsiz enerji'

Sent from my iPad using Tapatalk

ask55

maçta dikkatimi çekti.bir çok doğru işler yaptıktan sonra hemen ümit hocaya baktım.
yüzünde şaşırmış bir ifadeyle klübeye doğru "ercana bak sen" der gibi baktı.
nitekim maç sonrası açıklamasında ercanı beğendiğini söylemiş.
ercan tam bir joker.sağ bek stoper ve ön liberoda kesici olarak gayette güzel oynar.
gözüm kapalı oynatırım.tam bir görev adamı.