99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: 34 SS 1965 - 16 Eylül 2013, 12:03:54
hakame cok ıtıraz edıyor cok kart gorur

Evet, bu benim de dikkatimi çekti. Hırslı olması güzel, ama Türkiye'deki futbola alışması gerekecek.

Türkiye'deki futbol derken;
1. Türkiye'de forvet oyuncuları tekme yemeye alışkın olmalı. Hele de iri yarı ise daha sert yer, ama hakemler "dayanır bu" diye düşündüğünden daha az faul kazanır!
2. Türkiye'de Samsunspor'un forveti olmak ekstra meziyet gerektirir. Asla hakemden yana beklentin olmamalı, zaten Samsunspor'un lehine düdük pek çalınmaz!

mimar55

İtiraz iyidir bazen maçta takımı uyandırır sus dön arkanı hit sadece sarı kartın varken uygulanması hereken bir olay benim fikrim tabi buda her pozisyona itraz edeceksin demek değil tecrübeli adam ben takımı yanlız bırakavağına inanmıyorum

Furkan

Ads maçında gol perdesini açsa kendi adına hem takım için iyi olur hemde kendisi için iyi olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

samsunsporlu1994

Adiloviç hakkında yorum yapmak için erken. 4-5 izlemek gerekiyor. İstatistiklerine bakarsak katkı saglayacak bir oyuncu gibi görünüyor ancak takıma uyum saglayabilecek mi,nasıl bir performans sergileyecek merak ediyorum. Bosna Hersek Ligindeki başarısını Ptt 1.ligde gösteremeyebilir. Ptt 1.lig mücadeleye dayalı zor bir lig. İnşallah katkı saglar.

havzalı55

Ekigho ile Adiloviçin Sakatlandığı ve 1 ay sahalardan uzak kalacağı söyleniyor doğrumu ? Bilgisi olan varmı ?

samsun 55

Alıntı yapılan: havzalı55 - 17 Eylül 2013, 19:34:10
Ekigho ile Adiloviçin Sakatlandığı ve 1 ay sahalardan uzak kalacağı söyleniyor doğrumu ? Bilgisi olan varmı ?

malesef doğru

samuray

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Eylül 2013, 21:14:11
Oynamıyor...
Orada Edin Dzeko, Salihoviç, İbiseviç gibi oyuncular tercih ediliyor. Şöyle bir örnek vereyim, Hakan Şükür&Serkan Aykut durumu gibi.
Kaldı ki Bosna milli takımı tarihinin en iyi döneminde ve bir aksilik olmazsa son 2 maçı alıp Brezilya'ya gidecekler.
[/quote     teşekkürler bilgi için evet o ikilinin arasında zor tabi

cembaba

Adilovic'in sakatlığı daha erken bitebilirmiş. 2,5 - 3 haftada düzelebilirmiş.

oguzhann555

Bir gol ataydın da öyle sakatlanaydın be Adill  :peeh:

amisos5506

arkadaşlar bilen var mı bu adam ne alemde?antrenmanlara başladı mı?

samsun 55

Alıntı yapılan: amisos5506 - 03 Ekim 2013, 20:12:15
arkadaşlar bilen var mı bu adam ne alemde?antrenmanlara başladı mı?

iyilesmis trabzon maçında sahada

berusa55

Hayır; bu hafta da yok Adilovic. Ekigho ve Adil, Balıkesir maçında sahada olacaklar bir aksilik olmazsa.

fanatik samsunsporlu

tamamen iyileşsin de öyle oynasın.almeida gibi olur sonra

seyf55

onu sahada görmek istiyoruz :D

Desiqner

Oynasın artık şu adam ya.Merak ediyorum vallahi.