TFF 2. LİG 2019/2020 28. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Zonguldak Kömürspor

Başlatan ata55, 08 Mart 2020, 13:43:50

« önceki - sonraki »

Stoper

Evimizde oynadığımız klasik maçlardan biri daha olur. Gol yemeden 3-4 farkla kazanırız. Muhsin iyi durumda, 11'de bekliyorum.

_SoN_

sakatımız ve cazalımız yok, uzun bir aradan sonra tam kadro sahaya çıkacaksak, 11 bu şekilde olur.

seskat

Corona virüsü' önlemleri hakkında açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, tüm spor müsabakalarının Nisan ayı sonuna kadar seyircisiz oynanacağını duyurdu.

Kalın,  "Spor müsabakalarının nisan sonuna kadar seyircisiz oynanması kararı alınmıştır. Bu kararın bu hafta sonu itibariyle başlaması önem arz ediyor"

Stoper

Sezonu kapattık. Geçmiş olsun.
Sağlık daha önemli, yapacak birşey yok.

isa55

_SoN_

Ulan coranavürüs,senin yaptını ÇORUM'lu yapmaz.
Çoruuuuuuuuum !!!!

muzaffer4

twitter

Ulan tam cefa çektik sefa sürecez şansa bak 😂

Neyse seneye artık

muzaffer4

Bu hafta burada.tv nin maçı YouTube'dan ücretsiz yayınlaması gerekiyor seyircisiz oynanacak maç o kadar kişi siteden eziyet çekmesin ayrıca bir çok insan maç biletini almış parasını ödemişken bir de yayın parası ödemesi adil değil.Tabi krizi fırsata çevirip yayından para kazanırım diyorsa sonuçta ticaret bu işin kuralı

eprianu

Bilet fiyatları iade edilecekmiş de yoğunluk olacağını hiç düşünmemiştim. Sıradan bir maçta bile kaliteli bir yayın sunamıyorlar, bu maçta ciddi sıkıntılar yaşarız gibime geliyor.

cembaba

Ben bu bedava yayın konusunda Yüksel bey gibi düşünüyorum. Kulüp bu işten para kazanamadığı için zaten burada.tv ile anlaştı bu sezon. Verdiğimiz paranın bir kısmı kulübe gidiyor. O yüzden kusura bakmayın ama 12 tl de verelim yani...

Kaldı ki hiç memnun değilim burada.tv nin yayınlarından.

brigand

Burada.tv'nin altyapısı yetmeyecektir bu hafta. Kaldı ki ilginin, takibin az olduğu haftalarda bile çokça sıkıntı çekildi. Yarım yamalak bir yayın bizi bekliyor sanırsam, inşallah yanılırım.

Ücret konusuna gelince; herkes kendi bütçesi kapsamında en büyük tutkumuz dediğimiz armamıza, takımımıza destek olmak zorunda.
Siyasi veya başka kesimler tarafından boyunduruklar altında tekrar olmak istemiyorsak, söz sahibi olmak istiyorsak bunu yapmak zorundayız.
Taraftarın bugün vereceği 1 TL olur yarın 10 TL olur bunun pek farkı yok benim gözümde, dediğim gibi herkesin kendi imkanları çerçevesinde hareket etmesi gerekiyor.

Ben bu işin daha çok manevi yanını düşünüyorum. Oluşacak sinerji ve güç katmak anlamında.
Bir bütün olduğumuzu düşünüyor ve birlikte başaracağız diyorsak bununla eş zamanlı eylemlerde bulunmalıyız.
İnşallah bu yıl oluşan olumlu hava, hem taraftar olarak olgunlaşmamıza hem de daha da güçlenmemize vesile olacaktır.

heryerdesamsunlu

Başkana twit attım bence buhaftada dahil içsaha maçlarını kombine sahiplerine bedava olmalı

heryerdesamsunlu

Kaya

Samsunspor-Zonguldak maçı çok yoğun olacaktır server'lar hazır mı ? diye sorduğumda

''Sistem 500.000 kişi destekli ve anlık artırılabilir siz de zaten 12-13 bin kişi iç sahada oynuyorsunuz'' dedi burada tv denen amatör sistemin amatör yöneticisi.

Çok şükür kötü statlardan da sizin gibi amatörlerden de kurtuluyoruz...