Alperen Pak

Başlatan Emin Aslantuğ, 02 Ocak 2014, 21:58:32

« önceki - sonraki »

eprianu

Adamsın Adam... Allah bahtını açık etsin

orucreis

Elinden geleni yapti helal olsun gelecek var

##kdc##

Sahada top oynamaya çalışan 2 -3 kişiden birisiydi..

ask55

helal olsun lan sana çocuk.
oynadıkça gelişirsin umarım.
biraz daha uç noktada gole dönük oynasan iyi olur hem senin hem bizim açımızdan.

Aslankaya

Alıntı yapılan: Stoper - 01 Eylül 2014, 04:40:03
5 sene Kadıköyspor,3 sene Yolspor da oynadıktan sonra çok geçmeden ilk profesyonel maçına çıktı. Samsun amatörünün en iyi iki kulübün de yetişti.Kaliteli hocaların elinde iyi terbiye almıştır muhakkak.Yolspor'dan yetişme Tanju-Celil gibi uzun yıllar A takımda görürüz inşallah.

kumaşı sağlam desene.oyun tarzini begeniyorum, hirsli oynuyor devamlilik var ilerde daha iyi olur bu çocuk. Önü acik.

Raqua55

Halilin yerine bu çocuk oynamalıydı

beşnumara

Ben de bu şekilde düşünüyorum.

David_Walker

bence futbolcular paralarını alamadığı için protesto ettiler yoksa bunun başka bir açıklaması olamaz erhan hoca idare edemiyor futbolcuları kalpar ediyodu umarın oynamadığı maçları almamız imkansız görünüyor bence tuna üzümcü papaz olduğu için parasını alamadığı için dalga geçiyor bizle takımdaki diğer adamların karakterleri tunaya göre bi tık üst seviyede

sadece55

Alperen nerelerde niye kadroya giremiyor.

David_Walker

uzun zamandan sonra maçtan önceki hafta heyecanla maçı bekliyorum.Biraz duygusallık olursa zenke ve abdulkadir bize gol atmaz  ;D samsunspor_x

orucreis

Erhan hoca cocuk parlicak daha sans vermiyo sanirim  :rulet:

muzaffer4

Aynen katiliyorum erhan hocayi elestiriyoruz ama genclere cok sans veriyor kupaya alpereni saklyordur

5trawberry

Top ayağına yakışıyor. Mbilla'nın yanında denenebilir. O şansı hakettiğini düşünüyorum.

ask55

maşallah bu cocuğu çok beğeniyorum.
bitmeyen bir enerjisi var.
tuncay şanlıyı andırıyor.
daha çok şansı hakediyor.

CoRaqLi55

Bugün gerçekten çok iyi mücadele etti hele o gol de olduğu gibi havadan attığı paslar yok mu efsane ;D