Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

stress sstress streess umarım 2.yarı daha güzel geçer

veis

yook ısırayım o sorun degilde sonuçda futbol bu atamazsak kontra yemekde var ve ben bundan çok korkuyorum.yani deli gibi saldırmakda sıkıntı.

guvener55

hadi samsunum ikinci yarı gol ve goller bekliyoruz senden

celebi

Gaziosmanpaşalı3455

Pergani 55

CriminaL

Alıntı yapılan: veis - 22 Mart 2009, 15:20:29
yook ısırayım o sorun degilde sonuçda futbol bu atamazsak kontra yemekde var ve ben bundan çok korkuyorum.yani deli gibi saldırmakda sıkıntı.

doğru diyorsun kontra tehlikeli..o yuzden 2. yarının hemen başlarında gol yada goller bulmak zorundayız

veis

zaten erken gol bulsak adamlar leylak gibi açılacak oyüzden akıllı ve sabırlı oynamak lazım berabere kalmakda kötü degil.

55.hakan

Alıntı yapılan: veis - 22 Mart 2009, 15:23:36
zaten erken gol bulsak adamlar leylak gibi açılacak oyüzden akıllı ve sabırlı oynamak lazım berabere kalmakda kötü degil.
berabere kalmak kötü bence biz haftaya deplasmana gidiyoruz onlar evlerinde oynayacaklar

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: veis - 22 Mart 2009, 15:23:36
ne gibi leylak gibi he allah uzun ömürler versin sana biraz stresi yumuşattın ya bizde helal sana

veis

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 22 Mart 2009, 15:25:22ne gibi leylak gibi he allah uzun ömürler versin sana biraz stresi yumuşattın ya bizde helal sana
inşallah maç sonunda dahada mutlu oluruz.

şimşek_55

VEis kardesımın soyledıklerıne  katılıyorum. Cok gıtık golu bulamadık bıraz kontrollu oynamak lazım  kontradan gol yıyebılırız.  1 puan kotu puan degıl bızım ıcın amacımız lıgde kalmak artık

celebi

Gaziosmanpaşalı3455