İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

**KaR6**

risk benim göbek adım, yalan olduk yani ;D

neyse babamda var Allahtan..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Mart 2010, 16:33:59
risk benim göbek adım, yalan olduk yani ;D

neyse babamda var Allahtan..

:):):) ama bunlar direk adınla ilgileniyorlar :):) göbek adına bi kafa kağıdı çıkaralım o zaman alırız kartı :):)

**KaR6**

adımlaysa problem yokta, diğer bankalarla ilişkimi incelerlerse nolcak ;D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Mart 2010, 16:41:14
adımlaysa problem yokta, diğer bankalarla ilişkimi incelerlerse nolcak ;D

sende ilişkilerini gözlerden uzak yaşa be kardeşim hiç mi öğrenemedin :):)
sürekli laylada maylada gezersen böyle olur .):)

erkutdem55

Aylık gelen komisyon Samsunspor'a 7500 tl.(yıllık 90000)Samsunspor kredi kartlı sayısı 8000.Bu sayıyı arttırmamız lazım.Herkes 2'şer kişi ayarlasa züper olur.

babasamsunlu

8000 E 90 BİN oldukça güzel bir rakam.. bu sayı 80 bin olsa yıllık neredeyse 1 trilyon gibi bir rakam eder..
tabiki hayal ama neden olmasın ki ???

King Of The North

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Mart 2010, 16:27:38
Şimdi şöyle bir durum var...O şekilde olmuyor ancak yeni bir kart talep edebiliyorsun eğer gücün varsa..yada eskisini iptal ettirip yenisini isteyebiliyorsun..eskisi iptal olmadan yenisi gönderilmiyor eğer herhangi bir riskin varsa..

Risk yoksa kart var  risk varsa kart yok :)

Teş. kardeşim en kısa zamanda bu işle ilgileneceğim.

usare

Bende işbankası eski kredi kartımı kullanıyorum. Ama en kısa zamanda kapatmayı düşünüyordum. İşbankasına bazı sebeplerden dolayı bir türlü ısınamadım. Ama konu SAMSUNSPORUMUZ ise gerisi teferruat. En kısa zamanda edinmeye çalışacam.

erkutdem55

Alıntı yapılan: usare55 - 12 Mart 2010, 22:57:30
Bende işbankası eski kredi kartımı kullanıyorum. Ama en kısa zamanda kapatmayı düşünüyordum. İşbankasına bazı sebeplerden dolayı bir türlü ısınamadım. Ama konu SAMSUNSPORUMUZ ise gerisi teferruat. En kısa zamanda edinmeye çalışacam.

Böyle bir kart çıkaran tek banka İşbankası.En azından bu bakımdan takdiri hakediyorlar.Takıma dönüşü de güzel oluyor.Kalıcı gelir sağlıyor.

cembaba

Şimdi bankaya gidip, kartımı Samsunspor Kredi kartı yaparsam olur mu ki?

erkutdem55

Alıntı yapılan: CemBaba - 12 Mart 2010, 23:34:16
Şimdi bankaya gidip, kartımı Samsunspor Kredi kartı yaparsam olur mu ki?

Maximum varsa işbanktan onu kapatacaksınız önce ya da limitiniz müsade ederse başvuru yapıp,kart gelince diğerini iptal edebilirsiniz.

epçeli köylü

Almakta fayda var.Para olursa bende alacağım.

RT55

BU KAMPANYA BAŞLADIĞINDA KARTTAN KENDİME VE BİR  EK KARTTA EŞİME ALMIŞTIM-UZUN SÜREDİR KATKISI OLMASI AMACIYLA KULLANIYORUZ-ÖĞRENDİKLERİM BENİ MUTLU ETTİ DAHA ÇOK KULLANIP,DAHA ÇOK ARKADAŞIMI KART SAHİBİ YAPMA BİR GÖREV OLDU BENİM İÇİN ARTIK-KLÜBÜMÜZÜN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMDAN ÖTE PARA SPORDA OLMAZSA OLMAZ-BU BİRDE TRİBÜN GÜCÜ İLE BİRLEŞTİĞİNDE İŞTE O ZAMAN ÇOK DAHA BÜYÜK HEDEFLERİ OLAN KLÜP OLABİLİYORSUN-İSTANBULSPOR+İ.B.B+ANKARASPOR...PARA VARDIDA NE OLDU-GÖZTEPEDE+SİVASTA ...SEYİRCİ VARDA  NE OLDU.
ŞU GÜNLERDE MANCESTER TARAFTARLARININ BOYUNLARINA TAKMIŞ OLDUKLARI SARI-YEŞİL ATKI VE KLÜBÜ ALMAK İÇİN AMERİKALI PATRONA KARŞI TOPLANILAN İNANILMAZ RAKAMLAR BİZLER İÇİN ÜTOPYA OLMAMALI.BENCE HEDEF OLMALI...

RT

ramcQ_55

bu tip şeyleri sadece sitede deil devamlı gazetelerde en önemlisede statda söylenmelidir  amacına ulaşması için mesela gecen adana macında bu devamlı söylenseydi 20bin kişinin en az 5 bini belkide almak için başvurabilirdi sadece bi örnek ama her  macda bu anonslar mac esnasında devamlı söylenirse baya bi ses getirir gibi geliyo bana

erkutdem55

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 13 Mart 2010, 19:06:15
bu tip şeyleri sadece sitede deil devamlı gazetelerde en önemlisede statda söylenmelidir  amacına ulaşması için mesela gecen adana macında bu devamlı söylenseydi 20bin kişinin en az 5 bini belkide almak için başvurabilirdi sadece bi örnek ama her  macda bu anonslar mac esnasında devamlı söylenirse baya bi ses getirir gibi geliyo bana

Büyük çapta bir reklam anlamına gelir statta söyletmek,bence mükemmel olur