TFF 1.LİG 2020-2021 9. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Altınordu

Başlatan _SoN_, 05 Kasım 2020, 20:16:09

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2020-2021 | 9. HAFTA  SAMSUNSPOR'UMUZ -Altınordu

TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)
Maç Kodu: 2080
SAMSUN YENİ 19 MAYIS
8.11.2020 - 16:00

Kupa maçındaki hüsrandan sonra inşallah bu maçta bir kaza daha yaşamayız. Başarılar SAMSUNSPOR.

jean

Kupadan elenince bu mac tehlikeli hale geldi insaallah sikinti yasamadan milli mac arasina moralli gireriz

Stoper

cembaba

Moralimiz çok bozuk ama her şerde bir hayır vardır. Belki Altınordu maçı bize bazı şeyleri hatırlatır. Alacağımızı düşünüyorum. 2-0 diyorum ben de.

Ekrem

Kupadaki saçmalığın ardından güzel bir galibiyet şart

mehmet yılmaz

Kupa rezaletinden çok farklı bir görüntü olacağını düşünüyorum. Kolay olmayacağı kesin ancak kazanacağız bence.

Sadece Samsunspor

Lusage

Bazen çok eleştiriyoruz. Dozu kaçırıyoruz. Tamam kabul ediyorum. Ama şu kadroya bakıp eleştirmemek, hataları söylememek, susmak, hocanın takıntılarını görmemek için polyanna olmak gerek..

adige73

Alıntı yapılan: Lusage - 08 Kasım 2020, 15:12:51Bazen çok eleştiriyoruz. Dozu kaçırıyoruz. Tamam kabul ediyorum. Ama şu kadroya bakıp eleştirmemek, hataları söylememek, susmak, hocanın takıntılarını görmemek için polyanna olmak gerek..
kim oynamaliydi mesela

merdocan

Nuri Asan

Nuri Asan

La birisi şu takımı hayrına hamama götürüp, abdest aldırmayı göstersin. 3 top nasıl direkten döner.

eprianu

İlk yarı abartısız 5-0 bitebilirdi. Olmayınca olmuyor.

Lusage

Alıntı yapılan: adige73 - 08 Kasım 2020, 15:49:57kim oynamaliydi mesela

Erkam'ın yerine Yameogo'yu görmek isterdim. Kenarda Enes'in yerine Plumain'i. Gyasi'den almaya çalıştığı şeyleri bu haliyle alamayacağını görmesini isterdim.

Olmaz dediği Ferhat'ın, mecburen oynatması sonrasında takıma katkısını görüyoruz işte. Kurtulsun şu takıntılarından.

kaan

Kısmette olacak. Çok kaçırdık. Umarım ikinci yarı bu pozisyonları aramayız.