Polat Yaldır

Başlatan Sadece Samsunspor, 09 Ağustos 2022, 00:22:11

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

09 Ağustos 2022, 00:22:11 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2022, 12:28:55 Sadece Samsunspor
Baktım baktım göremedim. Polat adına açılmış sayfa yoktu. Önceden vardı sanki. Yanlışlıkla silinmiş olabilir.

Bugunku islami dayanışma oyunlarında u23 milli takımında asist yaptı.

_SoN_

Bu sene yedekten girip adından daha fazla söz ettirmesi lazım.

binikalamadım

Senegal ile oynadığımız milli maçtaki performansını beğendim...Gol pası verdi mükemmeldi.

KocumVolkan

Yabancıların hali ortada. Samsunun öz evladı olarak o oynamalı. Motivasyonu yüksek olacaktır.

brigand

Kendisini hazır tutsa iyi eder. Görünen o ki rotasyonda sıra ona geliyor. 

5trawberry

Cumartesi 21:00-22:00 ' de herhangi bir halisahadan bir adam çekip koyun bundan iyi değilse adam değilim. Bu ne rezil bir futbolcu. Yazık yazık. İmkanlar müthiş bir el yağda bir el balda oynadığı futbola bak yazıklar olsun.

_Jack Daniels_

Savunma becerisini geliştirirse bek çıkar bundan en fazla. Sağ önde oynayacak teknik kapasitesi ve oyun zekası çok düşük. Kiraya gidip oynayıp gelse bile en fazla 1.ligin orta seviye takım topçusu olur.

Sadece Samsunspor

O kadar genc yetenek varken seni beklemeye degmez. Son dk ne dogru duzgun top surebildin zorla onune aldin topu. Gittin koca pozisyonda kalecinin ustune attin topu. Girsene dibine kaleci zaten yatacak baska yolu yok

5trawberry

Enes'in fotokopisi. Gram gelişme olmaz mı? Maç 1-1 olsa ve o pozisyonu kaçırsan, transfer dönemi bitmeden Somaspor'a kiralanacagini biliyordun dimi.

Raqua55

İyi niyetlisin mücadeleden kaçmıyorsun ama o son pozisyonda ya pas ver laura atsın yada vuruyorsan gol olsun be kardeşim.Moral bozmak yok devam.

fanatik samsunsporlu

Polat oynadıkça iyi olacaktır.Gerekli süreyi daha alamadı bence. Enes ten hem güçlü hem de daha hızlı bir oyuncudur. Alt yapı koordinatörü Akın Hoca onu Boluspordan transfer etmiştir alt yapıya.

Raqua55

Gençlerbirliğine gideceği söyleniyor.Hayırlısı olsun hakkında

mehmet yılmaz

Samsunspor altyapısının ürünlerinden birisi olan ve takımdaki ikinci sezonunu yaşayan 2003 doğumlu Polat, bu sezon ilk yılı kadar forma şansı bulamasa da, ligde 9, kupadaysa 3 maçta süre almayı başardı. Kupada bir gol de atan genç oyuncu kariyerindeki ilk şampiyonluğu yaşamış oldu.

Stoper

Süratli, güçlü.
Eğer oyun bilgisini de geliştirebilirse takımda uzun yıllar kalıcı olabilir.
Kendine iyi bakmalı ve çok çalışmalı.
Yoksa Halil İbrahim Pekşen gibi 3. Lig takımlarında gezer.

_Jack Daniels_

Prime'ı 1.lig olur en fazla. Kiralanıp maç oynaması şart.