Son İletiler

Sayfa1 2 3 4 ... 10
1
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Polat Yaldır
Son İleti Gönderen Sadece Samsunspor - Bugün, 00:22:11
Baktım baktım göremedim. Polat adına açılmış sayfa yoktu. Önceden vardı sanki. Yanlışlıkla silinmiş olabilir.

Bugunki islami dayanışma oyunlarında u23 milli takımında asist yaptı.
2
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Antonio Mendes Tomane
Son İleti Gönderen Raqua55 - 06 Ağustos 2022, 14:37:09
Transfer dönemindeki yonetemedigimiz tek durum tomane oldu. Kalicak mi gidecek mi belli degil. Ben kalmasi taraftariyim. Gecen seneki katkisi hicde fena degildi.
3
Maçlarımız / Ynt: TFF 1.LİG 2022-2023 1.HAF...
Son İleti Gönderen _SoN_ - 05 Ağustos 2022, 19:48:02
Bu sene kadromuz alternatifli bir kadro oldu, diğer senelere göre daha sağlam transferler yaptığımız kesin, inşallah bunu sahada da görürüz, bu oyuncuları oynatmak ve iyi bir sezon geçirmek artık hocamızın elinde, inşallah bunuda başarırız.

Benim hem geçmiş oyuncu istatistikleri, hem mevcut kadroda ön plana çıkan isimlerle oluşturduğum kadro alttadır.

Maçlar devam ettikçe az çok kadromuz oturur ve daha net isimleri yazabiliriz.

Defansif orta sahada yeni bir isim Hasan yerine Celil'i görmek isterim, ilerde ise, aksine ben yine Tomaneden vazgeçemedim, ne olursa olsun iyi bir orta saha hızlı kanatlarla onunda ne yapabileceğini görmek istiyorum.

Sağ bekte ilk maçta Zeki'yi oynatırmı bilmem ama ben olsam oynatırtım, özetle kadro benim içimden gelen ve ön plana çıkan kadro.

4
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen Sol Açık - 05 Ağustos 2022, 19:06:29
Sezon haftaya başlayacak. Transfer döneminde yanlış saymadıysam 15 futbolcu transfer ettik. Bu 15 oyuncudan 5'i yabancı. Yeni transferlerin toplam yaş ortalaması 27.1, yeni yabancıların yaş ortalaması 29.8. Bölgeler ve alınan oyuncular şöyle:

* Kaleci (1): Jakub Szumski (30)
* Sol Bek (1): Mücahit Albayrak (30)
* Sağ Bek (1): Zeki Yavru (30)
* Stoper (2): Alim Öztürk (29), Yusuf Abdioğlu (32)
* Orta Saha (4): Fernando Henrique Boldrin (33), Celil Yüksel (24), Yusuf Emre Gültekin (29), Amir Arlı (19)
* Sol Açık (2): Kadeem Harris (29), Şener Kaya (19)
* Sağ Açık (2): Arvydas Novikovas (31), Yusuf Ensar Poyrazlı (19)
* Santrafor (2): Gaetan Laura (26), Ahmet Sagat (26)

Bu listede 19 yaşındaki 3 oyuncunun (Amir Arlı, Şener Kaya, Yusuf Ensar Poyrazlı) ilk 11 için alınmadığı belli. Bu oyunculardan Şener Kaya'yı izlediğim maçta beğendim ama ilk 11 için değil. Bu 3 oyuncuyu çıkartırsak, kalan 12 oyuncunun da ilk 11 oynaması beklentisi ile alındığı söylenebilir. Bu 12 oyuncu ile (birisi yedek santrafor olarak) net bir 11 sahaya çıkabilir ve bu 11'in yaş ortalaması 29.4 olur. Yani kadromuza epey yaşlı bir ilk 11 transferi yaptık diyebiliriz.

Geçtiğimiz sezonki kadroda olan ve gönderdiğimiz bazı oyuncular var ama hiçbirisinin takımdan eksilmesi kadroda ciddi bir güç kaybına yol açacak nitelikte değil. Belki Tomane giderse ararız, ama o da halen duruyor (ve umarım kalır). Kalan oyunculardan kadroda yer bulabilecekleri listelersem:

* Kaleci (1): Aykut Özer (29)
* Sol Bek (1): Soner Gönül (25)
* Sağ Bek (1): Ali Ülgen (23)
* Stoper (2): Berk Taşkın (25), Yunus Emre Çift (19)
* Orta Saha (2): Hasan Kılıç (30), Osman Çelik (31)
* Sol Açık (1): Moryke Fofana (31)
* Sağ Açık (1): Polat Yaldır (19)
* Santrafor (1): Tomane (30)

Yani as kadro için yapılan 12 transfer + geçen yıldan kalan 10 oyuncu, önümüzdeki yıl takımın yükünü çekecek. Bu 22 kişilik kadronun yaş ortalaması 27.9. Her bölgede yedeklerle beraber epey yeterli bir kadromuz var. Kadronun geçen yıldan güçlü olduğu her hali ile belli. Ancak, takımda süreklilik açısından büyük sorun olacağı da kesin. Tahminen ilk 11'deki 9 oyuncu (kaleci, sol bek, sağ bek, stoperler, orta sahada 2 oyuncu, sağ açık ve santrafor) yeni transferlerden oluşacak. Geçen sezonki kadrodan Fofana ve Hasan veya Osman ilk 11'de kalacaklar, kalanlar muhtemelen yeni transfer olacak. Bu da yepyeni bir takım demek.

Ayrıntılar konuşulur, ama 2 risk görünüyor:
1. Kadro yepyeni olduğundan uyum sağlanabilecek mi?
2. Tecrübeli olmasına karşın, epey yaşlı bir kadromuzun var ve uzun lig maratonunda başımıza sorun açabilir.

Uzatmayayım, kağıt üzerinde hemen hemen boşluğu olmayan bir kadro oluştu. Elbette daha kaliteli bir kadro mümkün ama kadroda boş mevki yok ve bu olumlu birşey. Şampiyon olabilecek bir kadromuz var, bakalım şampiyon bir takımımız da olacak mı?
5
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Vukan Savicevic
Son İleti Gönderen _SoN_ - 04 Ağustos 2022, 16:53:35
Giresun bu şekilde takviyelere devam edecekse fazla süper ligte kalamaz zaten.
6
Son İleti Gönderen jean - 04 Ağustos 2022, 16:25:44
Nasil super ligne gitti hayret dogrusu
7
Son İleti Gönderen Sadece Samsunspor - 04 Ağustos 2022, 15:24:29
Dogru karar. Cogu kisi bunda biseler buluyordu ama bu ligin topcusu kesinlikle degildi. Yolu acik olsun.
8
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Zeki Yavru
Son İleti Gönderen Sadece Samsunspor - 04 Ağustos 2022, 15:23:24
Yerinde nokta transfer. Hayirli olsun.
9
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen Sadece Samsunspor - 04 Ağustos 2022, 15:23:01
Yine bos beles samsunsporlu sosyal medya kullanicilarinin bazilari is basinda. Corum macini basina ve halka acik getirdiler. Simdi de yazmislar aksam 8de stadda oynasaniz ne olurdu yazmislar. Yemin ediyorum bu kadar b.kcu bi topluluk gormedim. Oldu paşam siz ne zaman musaitseniz istediginiz yerde istediginiz saatte mac yapsin takim. Hey allahim ya bizi bu gibi tiplerden kurtar yarabbi.
10
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Zeki Yavru
Son İleti Gönderen _SoN_ - 04 Ağustos 2022, 10:56:49
Hayırlı olsun iyi transfer..
Sayfa1 2 3 4 ... 10