2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

Stoper

Çarkıfelek gibi Yüksel Yıldırım'da bir twit atıyor, millet Sherlock Holmes gibi iz peşinde.  :)

Defans oyuncusu, çabuk, son takımı şampiyon olmuş falan.

Tatlı şeyler bunlar tabii.

Transferin son günü 13 tane topçunun alındığı zamanları da gördük, meşhur kapalı tahtaları da unutmadık.   

evolution55

Başkan defans oyuncusu demiş olmasına rağmen, ısrarla forvet diyenler de var. Kimbilir belki 2 transfer açıklanır, transferler açıklansın artık daa 😃

Stoper

Twitter'da vasat bir kitle var ya. Çakma scout ekibi bunlar. Çoğunun da profil fotoğrafı olmaz ve isimleri yok. Ortaya yazarlar birşeyler.

Süper Lig oynadığımız Petković döneminde de gelişmeleri Twitter'dan takip ederdim. O dönem kullanıcı sayısı az, daha sağlıklı mesajlar görürdük. Şimdi kullanıcı nüfusu artmış, yanlış bilgi çöplüğüne dönmüş. Kendini tatmin ediyor menajerlik oyunu oynayanlar.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Stoper - 09 Ağustos 2020, 01:02:26Twitter'da vasat bir kitle var ya. Çakma scout ekibi bunlar. Çoğunun da profil fotoğrafı olmaz ve isimleri yok. Ortaya yazarlar birşeyler.

Süper Lig oynadığımız Petković döneminde de gelişmeleri Twitter'dan takip ederdim. O dönem kullanıcı sayısı az, daha sağlıklı mesajlar görürdük. Şimdi kullanıcı nüfusu artmış, yanlış bilgi çöplüğüne dönmüş. Kendini tatmin ediyor menajerlik oyunu oynayanlar.

O mesajlar benim de dikkatimi çekiyor yok gelecek vaad ediyor kaçırmayalım iki YouTube videosu izleyip transfermarkt, maçkolikten adam bakan Scout sanıyor. Madem bu futbolcu çok iyi kar getirecek ver bin lira eğer adamdan kar edersek satışta 2 bin lira senin olsun desek kabul etmez. İşin ilginç yanı kendilerini ciddiye alan var sanıyorlar.Yüksel yıldırım senin attığın mesaja göre mi transfer yapacak sanki

5trawberry

Başkan filtreli mesajlar verince ister istemez herkes inceleme peşine düştü. Bir de bomba falan diye susleyince herkesi heyecan bastı.

Eğer tahmin ettiğim isimlerse iyi transfer olurlar ama bomba falan da değiller açıkçası.

adige73

Bence defans için çok da bomba transfere ihtiyacımız yok zaten kaliteli ve alternatifli bir defansimiz var sağ veya sol bek özellikle sol bek olsa süper olur

mehmet yılmaz

CFR Cluj'dan stoper Kevin Boli iddiası var ancak ne kadar doğru, bilemiyorum.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 09 Ağustos 2020, 19:26:00CFR Cluj'dan stoper Kevin Boli iddiası var ancak ne kadar doğru, bilemiyorum.
Bu oyuncu olabilir baskanin dedigi. Cluj da. Bu sezon sampiyon olmuslar ve stoper. Baskanin verdigi bilgilerle uyusuyor. Mackolikte 1.69 yaziyor ama 1.83 boyunda. Mackolik yanlis girmis

evolution55

bomba diyince bizim çıta biraz yukarı çıkmış oluyor ister istemez :) beklentiler değişiyor :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: evolution55 - 09 Ağustos 2020, 20:37:01bomba diyince bizim çıta biraz yukarı çıkmış oluyor ister istemez :) beklentiler değişiyor :)

Havai fişek diyelim :))))

evolution55

Sadece Samsunspor

Kevin Boli ismiymis evet. Baskan soyledi. Clujda eksik evraklar varmis onlari tamamlayinca gelecekmis

Sol Açık

Oyuncuyu tanımıyorum ama biraz videosunu izledim. Arada sakarlık da yapma potansiyeli olan, ama kuvvetli ve müdahaleden çekinmeyen bir görünümü var. Biraz hantal gibi ama yavaş da değil...

Aslında Kevin Boli'nin forvet versiyonundan da almak gerek. 😂

cembaba

Başkan iki siyahi oyuncu ile anlaştıklarını açıkladı. Problem çıkmazsa, haftaya kadar imza attıracakmış Aztopal.

Lusage

Ben şahsen ne alınacak adamları merak ediyorum. Ne de transferin ne zaman biteceğini. Elbette iyi oyuncular alınacak, transferde muhakkak erkenden bitecektir.

Başkanın bu kadar fazla maddi gücü varken, biz taraftarların merakının transferden çok, takımın sahada göstereceği veya gösterdiği performans olmalı bence.