Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ne zaman lider olacak olsak yeniliyoruz. Bu haftada kecioren saroyer yenildi. 3 kere elimize geldi liderlik hepsinde yok istemiyoruz dedik. Yazik. Yuksel yildirimda cok sinirlenmis. Haklu o kadar para harcadi stadda bunumu izlemeyi haketti.

55_OrHaN_55

Bugün oynanan maçlarda rakiplerimizin hepsi yenildi (Sakaryanın maçı da yeni başladı). Fırsatlar gani gani ama bizde bunu değerlendirecek kapasite yok.

Sadece Samsunspor

Sakarya bi hoca degisti costu bizde tik yok. Yeni teknik direktorle dun ligin en kotu macini oynadik

55_OrHaN_55

O kadar transfer yaptık, bir tanesi de Berk İsmail Ünsal gibi çıkmadı. Adam dinamo gibi.

maço

Tribünlerin maraton altta toplanıp tek ses destek olması gerekir .
Bugünki sonuçlarla tekrar umutlandık.

jean

Sakaryaspor acisindan harika bir hafta oldu 4 rakibide yenildi boyle bir hafta daha zor denk gelir hicbirinin berabere dahi kalamayacagini dusunuyordum bizim icin iyi oldu

eprianu

04 Şubat 2019, 10:49:38 #47151 Son düzenlenme: 04 Şubat 2019, 10:55:50 eprianu
Öncelikle İsmet Hoca'ya Allah yardım etsin diyorum. Abartmıyorum, adam bir enkaz aldı. İki kamp dönemi geçirmiş, istediği her oyuncu alınmış ve elinde ligin en iyi kadrosu olmasına rağmen 19 haftada ortaya sistemli bir oyun çıkaramayan Taner Taşkın'ın enkazı üzerine göreve geldi.

Sancaktepe maçında teknik direktör olarak sahaya kim çıkarsa çıksın, takımda çok büyük bir değişiklik olmayacaktı, olmadı da. Diğer taraftan olaya şöyle bakmamız lazım, bu maçta takımın başında biz bile olsak, 19 hafta beraber oynayan bu oyuncu kitlesinin ortaya bir futbol koyması lazımdı. Maalesef Taner Taşkın etkisi devam ediyor.

İsmet Hoca'nın maç sonunda yaptığı açıklama çok önemli. İçinde bulunduğumuz durumu Kaf Dağı benzetmesi ile çok güzel anlattı. Çünkü başta ergen taraftar topluluğumuz olmak üzere hepimiz kendimizi bu ligin üstünde görüyoruz. Öyle olmadığını artık çok iyi anladık.

İsmet Hoca'nın önünde bir aylık süreç var. Bu süreçte zirve iddiası olmayan, diğerlerine göre daha zayıf takımlarla oynayacağız: Eyüp, Ankara Demir (D), İnegöl ve Gaziantep (D). Gaziantep maçında da bay geçeceğiz. Yani bir aylık süreçte sadece 3 maç oynayacağız. Bu süreçte İsmet Hoca takımı topladı topladı, yoksa bu sene hüsran olacak gibi.

Bence çözmemiz gereken ilk sorun; oyuncuların kendilerini İsmet Hoca'nın deyişiyle Kaf Dağı'nda görmesi. Zira sene başından beri her maç sonrası ileri uçta laubalilik olduğundan yakındık durduk.

Bununla birlikte başta Bahattin Köse olmak üzere bazı oyuncular uyarılmalı, gerekirse kadro dışı bırakılmalı. Artık mümkünse Erhan Şentürk kanatta oynatılmamalı, hem adamı harcıyoruz hem de bir kanadı kendi elimizle kapatıyoruz. İlyas Kubilay Yavuz, bireysel oyunundan dolayı uyarılmalı, Sancaktepe maçında da bomboş olan arkadaşına pas atmayıp kaleye vurarak tehlikeli olabilecek bir pozisyonu başlamadan bitirdi. Oyun kuramadığımız, iki pas dahi yapamadığımı bu dönemde elimizdeki İrfan Başaran'dan faydalanmaya çalışmalıyız. Eğer sakatlığı geçtiyse Erkam'ı sağ beke yerleştirmeye çalışmalıyız, Erhan Kartal yüzünden yediğimiz gollerin ve kaybettiğimiz puanların haddi hesabı yok. Canberk Dilaver son haftalarda sahada geziyor, İshak Doğan sene başında çok iyiydi, yine kadroya monte edilebilir. Orta alanda Okan Dernek denenebilir, sene başından beri yeterli şansı bulamadı. Gümüşhane maçında iyiydi. Ramazan Çevik ne yaptı da kadroya dahi alınmıyor, anlamıyorum. Kanatlarımız yerinde sayıyot ve Ramazan Çevik 18'e bile alınmıyor. İnşallah İsmet Hoca'nın getirdiği Cenk Kaplan iyi çıkar, yoksa stoper'de büyük sorunlar bizi bekliyor.

Gelelim taraftar olayına, sosyal medyada tüm taraftar gruplarının birlikte hareket edeceği yazılıyor. Herkesi maraton-alt tribüne davet ediyorlar. Bu taraftar, SBÇ'den kaçtığı için daha fazla para vererek kapalıya geçti. Benim de aralarında bulunduğum bir kısım da Doğu Üst'e geçti. SBÇ varken maratonda birleşelim çağrısı çok komik duruyor. Geçen sene tesislerde Erkurt Tutu için istifa diye bağırmak istediğimizde karşımıza geçip "Bizden izin almadan Tutu hakkında istifa diyemezsiniz" deyip bizi tehdit eden, Üni-Sam'lı gençleri korkutan, Forza'nın pankartını indirenlerin arkasında ben yer almam. İsmail Uyanık bu tiplerle görüşerek, tam emin olmasam da ücretsiz bilet dağıtarak yanlış yapıyor. İnşallah hatasından döner.

Tüm bu olanlara rağmen, maratonda tek yürek olunmasını isterim, İnşallah amaçlarına ulaşırlar. Sağlam bir kale arkası ve maraton alt tribünü, iç saha maçlarını rakip için korkulu rüyaya çevirmek için yeterli olacaktır.

İlk dönem de Sancaktepe maçından sonra tüm ümidimizi yitirmiş, karamsar bir havaya girmiştik. Bu maçta da aynısı oldu. Ama ilk dönem sonrasında kendimizi toplayı çok iyi bir seri yakalamış ve 8 maç kaybetmemiş, sadece bir kez berabere kalmıştık. İnşallah yine aynı havaya girer ve iyi bir seri yakalarız.

Kaybettiğimiz hiçbir şey yok. Ankara Demir'in Kastamonuspor'u yendiği, Sakarya'nın Hacettepe'ye zar zor 1 gol atabildiği bir ligde kimsenin karamsar olmasına gerek yok. Daha çok sular akacaktır.

evolution55

forumdaki bu sessizlik umarım iyi anlamda fırtına öncesi sessizliği olur   :)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: evolution55 - 09 Şubat 2019, 10:47:05
forumdaki bu sessizlik umarım iyi anlamda fırtına öncesi sessizliği olur   :)

heves kalmadı kimsede hevesimizi kırdılar. tam millet maça gidelim havasına giriyor yeniliyorlar hadi yenilsin ama mücadele ederek yenilsinler laubali hareketlerden millete gına geldi

_samsunspor_

Sarıyer'e bak be 9 dakikada 2 gol

evolution55

sarıyerin kendisi bile inanamıyor bu performanslarına!

maço

Sarıyer in içerideki bu performansı normal.
İçerde seyircisiyle iyi baskı oluşturuyorlar . Bunda stadın küçük olması da etkili.
Biz ve Kastamonu yenip Sakarya yenilirse , geçen haftanın tam tersi senaryo olacak.
İnşallah kazanacağız.

jean

Sakaryanin yenilecegine ihtimal vermiyorum

Sadece Samsunspor

Herkes yendi yine bu lig boyle gider tek caremiz rakiplerimizi yenmek

Shane_Falco

Beşir, İrfan Başaran, Metincan Cici'nin kadro dışı kaldığı söyleniyor.