4.Hafta | SAMSUNSPOR - Kasımpaşa 0-1

Başlatan Tribün_ali, 04 Eylül 2006, 16:53:01

« önceki - sonraki »

sezer-55

bugüne kadar seyrettiğim takımlar içinde İstanbul büyükşehir belediye ve Malatya büyük ihtimalle ipi gögüsler.Samsunsporumuz bu gidişle ilk altıya da giremez.Çünkü üzülerek söylüyorum 2.lig A katagorisinde bütün takımlaları seyretme şansım oldu.Samsunspor ruhsuz oynuyor arkadaşlar çok kolay gol yiyoruz çok zor gol atıyoruz.İnşallah düzlüğe çıkarız

bodensee55

bravo hoca bravo baskan  bravo profeyonel topcular tarih yazdiniz SAMSUNSPOR 0 kasimpasa 1 ....artik tarih yazdiniz..baskalri uefda tarih yaziyor sizlerde 2 LIG TURK TELEKOM DA.....masaalllah nazar degmesin sizi...tüüüüü

ender

sinir sistemim bozuldu.acikca gorulduki bizden bu sene bise olmaz.artik hic umut kalmadi.bi malatya kadar olamadik.

Sadece Samsunspor

allah belasını wersin bu takımın her hafta maça bilet parası weriyorum daha gidersem 2 olsun tühhhh sizin kalıbınıza kasımpaşayı bile yenemediniz hele serkan aykut karı gibi penaltı kullandı ---ama tabii samsunspor seri yaparsa (o da olcak gibi değil zaten) işte o zaman yine bilet alırım

BU TAKIM ADAM OLMAZ BU TAKIMI SİL BAŞTAN YAPACAKSIN BUNLAR HALA KENDİNİ SÜPER LİGDE ZANNEDİYOR YUHHHHHHHH :!:

hasselbaink

Yine kanser olup döndük eve... İki yıldır şu stattan başımız dik kaç kere ayrılabildik ki?
Kenan kasti olarak eliyle oynadığı için 2. sarıdan atıldı.
Serkan'ın penaltı özürlü olduğunu yıllardır söyler dururum zaten ama ısrarla penaltı atmaya ve kaçırmaya devam eder kendileri!

Aslında sözün bittiği yer denir ya hani! Öyle bir durum işte! Samsunspor bu sezon istikrarsız bir görüntü sergileyecek gibi. Zor maçları alıp anlamsız puanlar kaybedebilir. Tribünde kahroluyoruz ama bırakamıyoruz da bir türlü! Gidip kombine aldık bir de; parra diye ağaca çıktığımız bu dönemde...

Evren Kürkçü ismine dikkatinizi çekerim. Çok yetenekli ve formda. Kötü takımın her maçtaki en iyi adamıydı zaten yanına bir de Serkan Dökme'yi koyabiliriz. Kağıt üzerinde yeni transferlerle de güçlü bir takım kurduk ama Maalesef lige iki ay geriden başladık adeta. Takım daha yeni kaynaşıyor!

Taraftarın ekmeği unutmuş ama bu sene güç bela 6. olasbilirsek son bir kumar şansımız kalır belki.

AllydeenleaR

kimse kendini kandırmasın kağıt üzerinde çok güçlüyüz ama adamlarda "RUH" olmayınca hiç birşey olmuyor takımda bir tane yürekli oynayan yok

samsunmania

Sevgili kardeşim canikli çok haklısın. Nasıl olacak bu iş bilmiyorum.İzmirdeyim maçlara gelemiyorum diye kahroluyorum.Bi de orada olsam hepten delirecem demekki.Penaltı nasıl kaçar. Serkan hep hayati penaltıları kaçırıyor. KAhretsin.O kadar kötüyüm ki anlatamam

sezer-55

Yazıklar olsun ya.Biz ne zaman güleceğiz hey kiti tünyaaaaaaaaaa hey düşdüğümüz duruma bakın.KASIMPAŞAYADA YENİLDİK.

bodensee55

serkan aykut bitmis ...bunu kabul edin pirisik etrigrul  hakli cikdi onu sonradan oyuna aldiri cunku biliyordu kesik oldunu .100 kere ofsaayta girer...cok agir marke edilmesi cok basit bir kisi...eforu baska yerlerde harciyor..bence ercanla kafayi ceksinler meyhanede...topu biraksin serkan...birde 33 penalti kullandin 23 atamadin sen daha niye penalti atarsin...bizi yakdin gecen sene dusurdun...denizliye kacirdin penaltiyi daha ....ne dim ben sana sana guvenip o penali attirani s..yim

oğuzhan55

Vay be Samsunspor Kasımpaş'ya bile kendi sahasında kendi seyircisinin önünde yenilecek durumlara düştü.Yok yok bu taraftarın çilesi bitmez.Bu şekilde de süper lige çıkılmaz.İki yenil bir berabere kal bir galibiyet al ne olacak böyle?İstikrar yok.Şampiyon olarak çıkmayı düşündüğümüz lig A dan acaba ilk 6 içine girerek çıkabilirmiyiz?Şimdi kim suçlu?Yönetimi şimdi dışarda bırakalım Leven Eriş mi yoksa futbolcular mı?Eğer suçlu oynayanlarsa onlar zaten Hasan Şengün'ün zamanında da aynıydılar.Değişen hocaydı futbolcularda bir değişiklik olmadı hatta takviye transferler bile oldu.Bizim şimdi hiç mağlubiyet görmeden ligin başında olmamız gerekiyordu.Bilmiyorum konuşmak için erken mi ama hocada teknik bilgiler var ama futbolcuların üzerindeki ruhsuzluğu kaldıramadı.Bu iş nereye kadar gidecek böyle puan kaybederek biz nasıl çıkacağız?Bunlara ruh gelecek diye mi bekleyeceğiz?Yanılmayı dilerim ama Levent Eriş ruhu olmayan takımda hiçbişey yapamaz.(Elazığ maçını Leven Eriş geldi diye kazandığımız düşünülmesin.Sihirli değneyi olsa iki günde etki etmezdi.)

AllydeenleaR

arkadaşlar biz bu maçta 3-5-2 oynadık iğrenç bir futbol vardı bu taktikle çok hata yapıyoruz levent hocanın birşeyler düşünmesi lazım

bengülü

yazıklar olsun samsunspor ne bu rezillik ne bu şerefsizlik hani nerde samsunspor adi şerefsizler rezil ettiniz be yeter artık tebrikler kasımpaşa spor bravo sizlere

mehmet yılmaz

söyleyecek pek de bir şey bulmıyorum

hani düşkünlük kötüdür ama ,nsanın varlıklıyken düşkün olması daha kötüdür biz o statta ne malar yaşadık, ne takımları dize getirdik, ne topçular seyrettik!

Şimdi ise kaderimiz papatya falı açmak olacak bence. Yazık ama o seyirciye; 80. dakkkaya kadar gayet iyi destek verdiler takıma ama bir yere kadar!

hasselbaink

karşılıklı güzel tezahüratlar oldu hatta şirinler mahsunun dinle şarkısını uyarlamışlar güzel de olmuştu ama ne yazık ki takım seyirciyi sevindirecek neticeyi alamadı

34 SS 1965

bu takım satılık degıldır kardesım yonetıcıysen hocaysan topcuysan bu takıma sahıp cıkacaksın ne lan bu serefsız ınsanlar bız artık uzulmek ıstemıyoruz aslında bu serefsızlere ceza verecegız bu taraftar gıtmeyeceksın bı dahakı hafta stada bos bırakacaksın trıbunlerı akılları basına gelecek adı ınsanlar ayıp bızım mahalle cıksın bu kadar olmaz ya gıtmeyın arkadaslar bıdakı maca gıtmeyın bos kalsında trıbunler akkıları baslarına gelsın