Emre Kılınç

Başlatan _SoN_, 04 Ağustos 2023, 19:46:51

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz, Galatasaray SK'nın hücum oyuncusu Emre Kılınç ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Sporcumuza ve camiamıza hayırlı olması dileklerimizle.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=7301

Stoper

Yerli rotasyonunda iş yapar.
Forvet arkası pozisyonunda faydalı olacağını düşünüyorum.

Elyesa

100 dakika dayanabilen hoca vardi sivas macinda..Macin en kotusuydu bence..Cihan kahraman veya osman bundan daha faydaliolur cincondan geldigi icinmi 100 dakika dayandik anlamadim

Sol Açık

Dün, bence de takımın kötülerindendi. Ama yetenekli ve bizim takımımızda kilit açabilecek sayılı oyunculardan. Delici özelliği ile bizim takım için çok önemli, ama tabi ki dünkü gibi olmamalı...

Elyesa

birsey degilsin kusura bakma zaten birseye yarasan gs salmazdi seni kendini gosterekmisde istanbula geri milli takima cikacakmis sen once bu kadroya girmeyi bil

5trawberry

İki haftada takımın en kötüsü bir bu iki Schildler

Elyesa

ne torpilliymisin be emre kilincc az daha devam etsin hoca sonra taraftar sana yerini bildirir hocanin yapamadigini taraftar alir herkez suan sabr ediyor

Raqua55

Senin geldiğin günün aq. Gram faydası yok takıma.

GurbetciFanatik

Tam bir fiyasko
0 katki
Sirf israf

Lusage

Sen topcuysan ben Messi'yim. Kadroda illa yerli olacaksa Soner'ler oynasın Osman oynasın bu futbol fakiri artık kadroda olmasın. Yeter!

Raqua55

Galatasaray'ın 2.golünde bir el hareketi var. Gole mi seviniyor yada sinirleniyor pek anlayamadım.

Umarım öyle bir sevinci olmamıştır.

Raqua55

Senin vereceğin katkının.......

GurbetciFanatik

Yatmaya gelmiş
0 katki
Külliyen zarar

Elyesa

seni futbolcu diye sahaya surenin ben tahhhhhh

Raqua55

22 Ekim 2023, 18:54:18 #14 Son düzenlenme: 22 Ekim 2023, 18:59:38 Raqua55
Buna kim neden kaptanlık verdi? Bu vasıfsızın ne yararını gördük?