Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Adanaspor 2 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 04 Ekim 2009, 17:03:21

« önceki - sonraki »

kuzey55

3-0 kazanıyorsan bunun şansı falan olmaz.kaleci bu takımın 11 oyuncusundan biri ve görünen o ki iyi oynamış.biz ne maçlar kaybettik kaleci yüzünden hakem yüzünden ve defans hataları yüzünden.şimdi bu maç neden bu kadar abartıldı anlamıyorum.haketmeseydik kazanamazdık.

berusa55

Aynen öyle kuzey55... Tek kale oynayıp da bu maçı 3-0 kaybetseydik takımı yerden yere vururduk sanırım. Kazanmasını bildik kazandık; Bolu gibi ne yaptığını bilmeden oynamadık! İlk yarı bir iki pozisyon buldular tehlikeli; onları da Okan çok güzel bertaraf etti hepsi bu. İkinci yarı Bolu'nun kalemize nerdeyse şutu yoktu.

onur 55

en az 1 puan almamız lazım.bunuda alıcaz emın olun

onur 55

kadro oturdu artık her hafta ıstıkrarlı 11 cıkmanın yararlarını goruyoruz artık

onur 55

ooooooooo samsunspor oleeeeeeeeeeeeeeey .samsunspor oley samsunspor oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey

onur 55

samsunspor u gorunce herkes ayaga kalkacak artık

Oflu

Ben kaybederiz deyince, Samsunspor kazaniyor. Madem öyle yine kaybedicez. Kaybedicez uIan, hemde farkli kaybedicez  ;D ;D

Oflu

Hatta bu sezon geriye kalan bütün maclari kabedicez!  ;D

55JNR55

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Ekim 2009, 15:28:59
Aynen öyle kuzey55... Tek kale oynayıp da bu maçı 3-0 kaybetseydik takımı yerden yere vururduk sanırım. Kazanmasını bildik kazandık; Bolu gibi ne yaptığını bilmeden oynamadık! İlk yarı bir iki pozisyon buldular tehlikeli; onları da Okan çok güzel bertaraf etti hepsi bu. İkinci yarı Bolu'nun kalemize nerdeyse şutu yoktu.

aslında evimizde deplasman oyunu oynadık farkındaysanız bu oyun tarzıyla normalde deplasmana gidilir ve deplasmanda bu oyun tarzı sergilenir tahminimce hoca deplasman'la içeride oynadığımız maçlarda tek fark'ın taraftar'ın olduğunu takıma anlatmaya çalışıyor eğer benim düşündüğüm gibiyse çok mantıklı bir hoca dicem ama nedense bunu kasten yaptığını düşünmüyorum... Açıkcası baskı olarak evimizde deplasman taktiği oynadık ve kontralarla vurduk bunu dışarıda da yapabilirsek offff demek istiyorum...

Jnr.Serkan

fatih abi astığınız afişlerin sokaklardaki resimlerini görmek isteriz...

ramcQ_55

amisos55

Adanasporda Ekrem Al istifa etmiş umarım yeni hoca takıma ısnmadan biz vurursak iyi olur ama ne zaman oluml düşünsem olmuyor. Biz yeniliriz bu maçta da fobimizi falan kıramayız :) böyle düşününce hırs yapıp kazanıyor bu takım

KareAs55

Zor Bir Maç Adanaspor geçen sene iyi takımdı bu sene işler iyi gitmiyor bu deplasmandan 1 puan da iyidir

Kaptan

beşnumara

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 05 Ekim 2009, 21:25:40
fatih abi astığınız afişlerin sokaklardaki resimlerini görmek isteriz...
kardeşim eve yeni geldim ama yarına makina ayarlayıp astıklarımın resimlerini çekecem.tabii yırtmadılarsa  ;D operasyonun %70i tamamlandı.ayaklarıma ağrı girdi.biraz dinleneyim de gece ansızın çıkabilirim operasyona :D